Фізична охорона об'єктів

Безперечно, що технічна охорона – чудове рішення, причому за дуже розумні гроші. Але бувають ситуації, коли без наявності живої людини на об'єкті не обійтися. Наприклад, на контрольно-пропускному пункті перед навчальним закладом, будівельним об'єктом або в магазині з великою кількістю відвідувачів. Для подібних випадків і створена така послуга як фізична охорона об'єктів.

Замовивши послугу «фізична охорона об'єктів» у нашій компанії замовник отримує не простого статиста в камуфляжі, який буде «відсиджувати» свою зміну, а компетентного у сфері безпеки фахівця, готового зробити все заради збереження недоторканності майна клієнта і безпеки співробітників підприємства або приватного життя громадян.

Форма одягу інспектора охорони підбирається виходячи зі специфіки об'єкта клієнта. Так, наприклад, вона може бути захисного забарвлення, чорного – для складських приміщень, заміських будинків і т. д. В разі замовлення поста фізичної охорони в торговий центр або в магазин, ми рекомендуємо клієнту зупинити свій вибір на формі одягу «офісного типу»: сувора кофта, сорочка, штани, туфлі і т.д., щоб своїм зовнішнім виглядом відповідати рівню приміщення, не бентежити та не відволікати покупців від процесу вибору та придбання товарів.Охорона ж має бути непомітною, чи не так?

ПослугаВартість, грн. / год.Вартість, грн. / міс.
Денний або нічний пост охоронивід 43,20від 13170
Добовий пост охоронивід 28,90від 21155

Як це працює

Давайте на прикладі розглянемо, як працює та що собою являє послуга «фізична охорона об'єктів».

Отже, спробуємо собі уявити ймовірний об'єкт з даною послугою:

Власник триповерхової будівлі здійснив ремонт приміщень і тепер хоче здавати приміщення в оренду. Власник намагається мінімізувати можливі ризики і замовляє цілодобовий пост охорони.

Тепер відразу на вході в будівлю є надійний бар'єр в особі інспектора охорони екіпірованого засобами активного захисту, здатного постояти за себе і, в разі необхідності, викликати у підкріплення групу швидкого реагування. Завдяки цьому посиленню безпеки на об'єкті власнику та орендодавцям не дошкуляють торгові агенти, по коридорам будівлі не ходять підозрілі особи, які можуть прихопити з собою те, що «погано лежить», не кажучи вже про запобігання ризику рейдерського захоплення будівлі.

  1. Прохідна на першому поверсі будівлі: встановлено контрольно-пропускний пункт, обладнаний турнікетом, за порядком стежить інспектор охорони. О 09:42 до приміщення заходить громадянин, який не має перепустки для доступу на територію. Охоронець звертається до відвідувача:

- Добрий день, ви до кого?

Я в компанію «Б».

- Вам призначена зустріч?

Ні.

Інспектор охорони передзвонює в організацію, в яку хоче потрапити громадянин.

- Добрий день, це охорона. Тут на прохідній до вас відвідувач. Пропускаємо?

Добрий день, ні. Його звільнено ще місяць тому за статтею, його пропуск анульовано, і взагалі, він прийшов для того, щоб влаштувати скандал.

Далі

  1. Після отримання негативної відповіді від орендаря, інспектор охорони пояснює відвідувачеві, що він не може його пропустити та просить залишити будівлю;
  2. Незважаючи на відмову, відвідувач не хоче залишати об'єкт приватної власності та намагається проникнути далі. Бачачи, що ситуація загострюється охоронець о 09:58 натискає під столом кнопку тривожної сигналізації (або радіокнопку на брелоку, що висить у нього на поясі);
  3. 09:48 на пульт цілодобової охорони надходить повідомлення «Кнопка тривожної сигналізації – офісний центр»;
  4. 09:48 оператор пульта охорони приймає повідомлення та відразу передає інформацію про спрацювання сигналізації найближчій до об'єкта групі швидкого реагування;
  5. 09:49 група швидкого реагування виїхала на об'єкт;
  6. 09:54 наряд реагування прибув на об'єкт. Подальший розвиток подій залежить від того, на якій стадії конфлікт:
  • Відвідувач міг посваритися та піти;
  • Градус конфлікту загострюється. У такому випадку члени групи швидкого реагування настійно порекомендують відвідувачу покинути офісний центр або будуть діяти в рамках чинного законодавства.
Фізична охорона об'єктів: магазин «Samsung»
Фізична охорона об'єктів: магазин «Samsung»

Фізична охорона об'єктів: Як замовити послугу?

Для того, щоб отримати безкоштовну консультацію з фізичної охорони / охоронної сигналізації та/або здійснити замовлення послуги «фізична охорона об'єктів», залиште ваші контактні дані у формі нижче:

Надсилаючи заявку ви даєте свою згоду на обробку персональних даних.