Відеоспостереження

Безповоротно пішла епоха, коли систему відеоспостереження можна було зустріти лише у фінансових установах або офісах великих корпорацій. Достатньо вийти на вулицю та переконатися, що відеокамерами обладнані навіть часом непоказні будівлі та під'їзди житлових будинків. Справа в тому, що відеонагляд – вже далеко не розкіш, а цілком доступне всім і кожному рішення проблеми безпеки.

Звичайно, камери бувають різні, і при наявності бажання та фінансових можливостей можна замовити камеру-робота останнього покоління, вартість якої за одиницю обчислюється сотнею-іншою тисяч гривень. Але давайте говорити відверто: 99 % людей таке високотехнологічне та коштовне обладнання ні до чого. На дачі, в будинку, в офісі розкрити потенціал такої відеокамери не вийде навіть при великому бажанні. Ні, для середньостатистичних громадян існують набагато простіші рішення, які обійдуться в десятки разів дешевше.

Яку користь вам може принести система?

Випередження

Перш за все, система відеоспостереження – це хороший попереджувальний елемент.

Уявімо собі якусь особу, яка бажає проникнути у ваш під'їзд, офіс, на територію приватного будинку і т. д. Ймовірність того, що вона все-таки піде на справу, знаючи, що її обличчя, особливості зовнішності, одяг і т.д. будуть зняті та розтиражовані у високій якості, вкрай мала. Швидше за все, він вибере собі в жертву простіше: не обладнану сигналізацією, системою спостереження та ін. А якщо вона за незнання все ж полізе і в процесі помітить, що її знімають, то, найімовірніше, постарається якомога швидше покинути об'єкт, щоб ніщо не говорило про її візит і це залишилося непоміченим. До речі, камери, що ми встановлюємо на об'єктах замовників, мають у своєму арсеналі функцію інфрачервоного підсвічування, так що абсолютно немає різниці, коли зловмисник спробує здійснити проникнення – система гарантовано зафіксує всі його дії.

Фіксація

Запис з камер відеоспостереження – чудова фіксація та підтвердження факту події.

Давайте уявимо собі наступну ситуацію: продуктовий магазин, розставлена згідно всіх правил продукція, наприклад, елітний алкоголь, частково прикритий металевою сіткою, щоб уникнути випадкового падіння з полиць. І, тим не менш, дорогий напій виявився на підлозі, пляшка розбита, а відвідувач магазину стверджує, що він «стояв в п'яти метрах від стелажу» і не причому. Що в такій ситуації робити? Підстав для затримання відвідувача немає, так як ніяких доказів його провини, відповідно, відшкодування збитків вимагати ні з кого, так що маємо значну фінансову втрату. Зовсім інша справа, коли область з дорогими товарами перебуває під пильним оком відеокамери, тоді вирішення питання та з'ясування причин – справа двох хвилин: включається запис, підтверджується / не підтверджується причетність відвідувача до інциденту, далі притягують винного до відповідальності (відвідувач, мерчендайзер, товар йде на списання).

Відеоспостереження у магазині

Контроль

Хочете тримати ситуацію під контролем і бути в курсі подій? Тоді система спостереження – саме те, що вам потрібно!

Наприклад, ви замовили установку системи відеонагляду в своїй квартирі. Ви хочете, час від часу, перебуваючи поза стінами квартири дивитися чи все добре у вашого домашнього улюбленця, скажімо, у собаки. Ніяких проблем! Відеоспостереження дарує вам таку можливість. Досить мати підключений до мережі Інтернет пристрій (комп'ютер, смартфон, планшет тощо) і вся ваша квартира як на долоні в будь-якій точці світу та в будь-який період доби.

До вищесказаного хотілося б додати, що всі записи з камер відеоспостереження в середньому зберігаються у архіві два тижні-місяць. Зазначений термін зберігання залежить від налаштувань і ємності накопичувача (відеореєстратора, карти пам'яті, відведеного місця на «хмарному сховищі»). Для економії місця та з метою того, щоб не вести запис «порожнього приміщення», наші технічні фахівці налаштують ваше обладнання таким чином, щоб запис проводився лише при фіксуванні руху в приміщенні / на території.

Варіанти підключення послуги

Звертаємо Вашу увагу на те, що в разі необхідності, ваш об'єкт може бути обладнано системою відеонагляду день-в-день. Наприклад, вранці ви залишили заявку на підключення системи в офісі / приватному будинку / квартирі і т. д., до обіду кошторис на монтаж системи відеоспостереження ми погодили та приступили до роботи. До вечора система на вашому об'єкті буде готова до експлуатації.

Вартість послуги відеоспостереження під ключ»:

ПослугаВартість, грн.
Обслуговування системи. Технічне обслуговування раніше змонтованої системи, що включає в себе більше 10 видів робіт: починаючи з перевірки кабельної системи та якості передачі сигналів і закінчуючи ремонтом.від 550
Відеокамера + карта пам'яті. Найпростіший та найдоступніший варіант. Відеокамеру обладнано слотом під карту пам'яті, що дозволяє заощадити кошти на придбання відеореєстратора та жорсткого диска. До складу послуги входить: 1 камера, карта пам'яті, швидкий монтаж, точна настройка і гарантії на все встановлене обладнання.від 3000
Комплект відеоспостереження. Класична схема підключення, де для контролю та управління системою використовується відеореєстратор. У наш звичайний комплект входять: камери, відеореєстратор, жорсткий диск, витратні матеріали, швидкий монтаж, точна настройка і гарантії на все встановлене обладнання. від 8000
Спрощена та класична версії системи відеоспостереження
Спрощена та класична версії системи

Відеоспостереження: Як замовити послугу?

Для того, щоб отримати безкоштовну консультацію по системі відеонагляду / фізичній охороні / охоронній сигналізації та/або здійснити замовлення послуги «встановлення системи відеоспостереження», оформити договір на обслуговування раніше встановленої системи та ін., залиште ваші контактні дані у формі нижче:

Надсилаючи заявку ви даєте свою згоду на обробку персональних даних.