Охоронне підприємство АЛЬЯНС-БЕЗПЕКА

Охоронне підприємство АЛЬЯНС-БЕЗПЕКА засновано в Києві у 2012 році. За роки роботи невелика компанія перетворилася на велике багатопрофільне агентство, що надає солідний спектр послуг по забезпеченню захисту замовників від різних загроз по всій території України. За цей час успішно реалізовано понад 3000 проєктів і завойована довіра широкого кола клієнтів – фізичних осіб і організацій.

Протягом 2013-2023 рр. агентство входить у ТОП лідерів галузі безпеки України (за версією бізнес-рейтингів «Лідер галузі», «Вибір споживачів», «Зірка якості», «Вибір країни», тощо). Окрім цього, наше підприємство є авторизованою охоронною компанією в «Ajax Systems».

Компетентність, відповідальність та надійність нашої охоронної компанії забезпечили їй повагу та визнання найбільших брендів країни, серед яких – «Нова Пошта», корпорація «MTI» (магазини «Intertop», «Armani», «Ecco», «Timberland» і т.д.), «Фуршет», «Novus», «Beyond», «Andre Tan», «Vovk», Міністерство юстиції України («СЕТАМ», «Національні інформаційні системи» та ін.), київський музей-фортеця «Косий капонір» та багато інших.

Охоронне підприємство АЛЬЯНС-БЕЗПЕКАОхоронне підприємство АЛЬЯНС-БЕЗПЕКАОхоронне підприємство АЛЬЯНС-БЕЗПЕКАОхоронне підприємство АЛЬЯНС-БЕЗПЕКАОхоронне підприємство АЛЬЯНС-БЕЗПЕКА

Місія та цінності

Основу діяльності АЛЬЯНС-БЕЗПЕКА складають цінності, що допомагають формувати довірчі та довгострокові відносини з клієнтами. Коротко їх можна викласти кількома словами – чесність, відповідальність та відданість. Вірність цінностям – безумовний пріоритет у роботі охоронного підприємства і кожного працівника. Це зобов’язання, яке неможливо купити чи продати.

 • Чесність

Співробітники компанії – порядні професіонали, які отримали свій досвід роботи в структурах Збройних сил, МВС, МНС і СБУ України. Репутація кожного з них заслужена чесною багаторічною працею. Фахівці чітко виконують свої обов’язки та ніколи не розголошують конфіденційну інформацію;

 • Відповідальність

Індивідуальний підхід до кожного проєкту та врахування всіх вимог замовника. Якщо потрібно, співробітники охоронного агентства завжди прийдуть на допомогу, навіть якщо подія не пов’язана з їх роботою. Відповідальність – це частина місії, спрямована на те, щоб діяльність компанії приносила користь суспільству;

 • Відданість

Робота фахівця сфери безпеки – досить складна справа, що є неможливою без відданості клієнту. Фірма АЛЬЯНС-БЕЗПЕКА має незаплямовану репутацію та жодним чином не пов’язана з криміналом. Кожен спеціаліст – патріот і пам’ятає про це не тільки на службі, але і за її межами.

Багато людей і спільнот в нашій країні готові переступити закон, що створює загрозу особистій безпеці, збереженню бізнесу та активів. Страх за своє життя, близьких і власну справу – те, що серйозно ускладнює життя. Місія нашої охоронної фірми – забезпечити надійний захист клієнта від будь-яких загроз, зробивши його життя максимально безпечною і комфортною.

Охоронне підприємство «АЛЬЯНС-БЕЗПЕКА»

Наш підхід до роботи

Наше охоронне підприємство робить усе можливе, щоб замовник залишився задоволений. Саме тому ми завжди застосовуємо комплексний підхід та індивідуальні стратегії.

Ми не прагнемо переконати вас, що наша компанія перевершує інші організації подібного профілю, а пропонуємо самостійно оцінити потенціал і ефективність фізичної та пультової охорони від АЛЬЯНС-БЕЗПЕКА. Головний акцент у питаннях організації захисту ми ставимо на комплексний підхід, підбір правильного пакета заходів і технічних рішень.

Перед прийняттям під відповідальну охорону, об’єкт досліджується на специфіку, особливості бізнесу замовника та наявність вразливостей, зовнішніх і внутрішніх загроз. Далі підбираються персональні стратегії охорони та тактики захисту, складається документація по технічному оснащенню та регламенту дій співробітників.

Компанія надає великий перелік охоронних послуг, дозволених законодавством України. Для забезпечення захисту використовуються кваліфіковані кадри та обладнання, спецтехніка та транспорт, озброєння та спорядження. Всі фахівці пройшли суворий професійний відбір. Кожен з працівників має значний досвід роботи у сфері безпеки (в середньому – понад 10 років) і неухильно дотримується принципів корпоративної культури, серед яких:

 • Сувора дисципліна;
 • Порядність;
 • Конфіденційність;
 • Оперативність;
 • Законність;
 • Самовіддача;
 • Орієнтованість на інтереси клієнта.

Ми постійно підвищуємо рівень підготовки співробітників — проводимо практичні тренінги з освоєння нових методик і вдосконаленню навичок нашого персоналу. Завдяки цьому клієнти нашого охоронного підприємства можуть бути впевнені в надійному захисті від будь-яких загроз і протиправних посягань.

Співпраця

Наше охоронне підприємство пропонує вам скористатися наступними послугами:

 1. Охоронні послуги (охорона квартири, магазину, офісу, приватного будинку, тривожна кнопка, фізична охорона та інші);
 2. Системи контролю (відеоспостереження, СКУД, датчики затоплення, вібрації та диму, медична сигналізація, тощо);
 3. Консалтинг (аудит безпеки підприємства, об’єкту та консультації зі систем безпеки).

Забезпечте безпеку свого життя, майна та бізнесу! Запрошуємо до співпраці! Зателефонуйте нам прямо зараз і отримайте детальну консультацію з питань охорони об’єкту або особистого захисту.

Телефони (цілодобово):

(067) 440-90-07, (063) 787-08-78, (066) 213-35-65.

Або скористайтесь формою зворотного зв’язку і ми обов’язково вам передзвонимо.

Звертаємо увагу на те, що вартість послуг залежить від декількох факторів – складності та обсягу заходів, ступеня ризиків і небезпеки, необхідності у встановлення інженерно-технічного устаткування та вимог до конфіденційності.

Охоронне підприємство АЛЬЯНС-БЕЗПЕКА – чесні ціни на охоронні послуги та гарантія якості вашого захисту! Відповідальність компанії перед клієнтами застраховано!

Рейтинг
( 5 оцінок, середнє 3.8 з 5 )
АЛЬЯНС-БЕЗПЕКА