Датчик диму

Мабуть, кожен, хто дорожить своїм нерухомим майном, будь то квартира, приватний будинок, офіс або склад, намагається зробити все, щоб його зберегти. Є, зрозуміло, і інша категорія людей, тих, хто сподівається на удачу, і що негаразди пройдуть його стороною. Ми, в свою чергу, виступаємо за те, щоб бути реалістами і вчитися на чужих помилках.

За прикладами того, до чого призводить недбале ставлення до своєї власності далеко ходити не треба, досить відкрити стрічку новин і побачити, що заголовки про пограбування рясніють буквально на кожному розі. Саме з метою того, щоб убезпечити своє майно від незаконних посягань, громадяни і представники бізнесу обладнують свої об’єкти надійною системою безпеки в особі охоронної сигналізації. Але як убезпечити своє майно від загрози іншого характеру, наприклад, від загоряння, тобто від пожежі? Вихід є і він дуже простий і головне, вельми бюджетний: установка датчиків диму (детекція диму).

Як це працює

Для початку слід пояснити принцип, за яким будується система, в якій буде функціонувати наш датчик диму. Працює він за тим же принципом, що і звичайний сенсор з системи охоронної сигналізації (або кнопка тривожної сигналізації): при фіксуванні події подається сигнал на охоронний прилад, який, у свою чергу, його обробляє та надсилає відповідне повідомлення на цілодобовий пульт централізованої охорони.

Звертаємо вашу увагу на те, що без охоронного приладу це обладнання працювати не зможе.

Де варто встановити датчик диму? Відповідь проста: скрізь, де існує можливість загоряння (на кухні, в житлових, офісних і складських приміщеннях).

Задимлення приміщення
Задимлення приміщення

Приклад роботи

Давайте уявимо гіпотетичну ситуацію:

  1. Квартира обладнано сигналізацією (на двері та вікна встановлені датчики відкриття, в кімнатах встановлені датчики руху). За бажанням клієнта в кімнатах також були встановлені датчики диму;

Варто відзначити, що головна принадність датчиків диму – безперервність режиму їх роботи. Тобто якщо охоронна сигналізація працює тільки тоді, коли ви поставили свій об’єкт під охорону, то детектори диму працюють безперервно, незалежно від того поставили об’єкт під охорону чи ні.

  1. 02:43 з невідомої причини в мережу електроживлення було подано не 220 V, а 280 V. Навіть короткочасного перепаду живлення було достатньо для того, щоб не витримало домашнє обладнання: умовний телевізор почав іскрити, пластмаса плавитися, в кімнаті почав збиратися дим, виникло невелике джерело загоряння. А за стіною, в сусідній кімнаті, сплять та ні про що не підозрюють власники квартири;
  2. О 02:44 на пульт цілодобової охорони приходить повідомлення «Датчик диму – Друга кімната»;
  3. 02:44 Оператор пульта охорони приймає повідомлення та відразу намагається донести інформацію про спрацьовуванні датчика диму: відкриває оперативну картку об’єкту та починає в терміновому режимі обдзвонювати всіх зазначених замовником для цих цілей осіб;
  4. 02:45 Оператор додзвонилася до клієнта, він в свою чергу забіг у сусідню кімнату для того, щоб спробувати до приїзду пожежників самостійно спробувати загасити джерело загоряння;
  5. 02:48 Повторні спрацьовування з датчика диму не фіксуються, оператор повторно передзвонила клієнту з метою уточнити, чи все у нього добре, чи потрібна якась допомога. Клієнт подякував і відмовився, із загорянням впорався самостійно.

Хотілося б доповнити даний приклад інформацією про те, що багато наших клієнтів замовляють установку датчиків диму не тільки в житлових приміщеннях, але і, наприклад, на кухні. Так що відповідь клієнта на наш дзвінок в стилі «Все нормально, допомога не потрібна. Це у мене яєчня згоріла”, нас вже зовсім не дивує.

Варіанти підключення послуги

Звертаємо Вашу увагу на те, що в разі необхідності, датчик диму в складі охоронної сигналізації буде підключено день-в-день. Наприклад, вранці ви залишили заявку на монтаж, до обіду кошторис ми погодили і приступили до монтажу. До вечора ваш об’єкт буде вже під нашою охороною.

Опис *Вартість, грн.
Перехід від іншої компанії (виїзд інженера, аудит системи, пере підключення на наш пульт охорони)Безкоштовно
Датчик диму + сигналізація (вхідна група) (охоронний прилад, датчик руху, датчик відкриття дверей, датчик диму + монтажні роботи)від 8000
Датчик диму + сигналізація (охоронний прилад, датчики руху, датчики розбиття скла, датчики відкриття дверей і вікон, датчики диму + монтажні роботи)від 9800

* Виїзд інженера, телефонні консультації, виставлення кошторису — безкоштовно. Можлива розстрочка до 2-х місяців.

** З вартістю охоронних послуг ви можете ознайомитися у цьому розділі (оберіть те, що вас цікавить: офіс, квартира, приватний будинок і т.д.). Спостереження за датчиком диму – наша додаткова опція, яку ми надаємо для наших клієнтів на безкоштовній основі.

Датчик диму: Як замовити послугу?

Для того, щоб отримати безкоштовну консультацію по охоронній сигналізації та/або здійснити підключення на пульт централізованої охорони скористайтесь чатом з нашим менеджером або формою зворотного зв’язку і ми вам передзвонимо.

Рейтинг
( 5 оцінок, середнє 5 з 5 )
АЛЬЯНС-БЕЗПЕКА