Консультація по сигналізації

У вас виникли якісь питання щодо систем безпеки? Потрібна консультація по сигналізації, системі контролю та управління доступом (СКУД), системі відеоспостереження? З радістю відповімо на всі ваші запитання! Компанія «Альянс-безпека» пропонує вам замовити наступні послуги:

  1. Аудит раніше встановленої системи безпеки, виявлення потенційних вразливостей в діючій системі безпеки, дообладнання та консультації;
  2. Обстеження об’єкта (квартири, приватного будинку, магазину, складу і т.д.) з метою розрахунку вартості установки охоронної системи;
  3. Монтаж охоронної сигналізації з підключенням на пульт централізованої охорони;
  4. Установка СКУД, системи відеоспостереження;
  5. Післягарантійне обслуговування охоронної системи (заміна елементів живлення, обслуговування датчиків, камер і т.д.);
  6. Консультації по підбору обладнання.
Обслуговування охоронної сигналізації в магазині фото, картинка
Обслуговування охоронної сигналізації в магазині

Замовити консультацію по системам безпеки

Звертаємо Вашу увагу на те, що консультація по сигналізації та інших охоронних систем надається на безкоштовній основі. А в разі домовленості щодо подальшого монтажу або обслуговування фахівцями нашої компанії вашого об’єкта, проект системи безпеки ми даруємо вам в подарунок.

Для того щоб замовити необхідну вам послугу скористайтесь контактами, формою зворотного зв’язку або обговоріть всі деталі замовлення в чаті з нашим менеджером.

Ви можете замовити консультацію по сигналізації та інших системах безпеки в наступних регіонах України: Київ і київська область, Вінниця, Хмельницький, Львів, Полтава, Харків, Дніпро, Миколаїв, Одеса, Херсон.

Рейтинг
( 4 оцінки, середнє 5 з 5 )
АЛЬЯНС-БЕЗПЕКА