Аудит безпеки підприємства

Охоронна компанія «Альянс-безпека» пропонує вам замовити аудит безпеки підприємства. Про те, що це за послуга і навіщо вона потрібна, читайте далі.

Аудит безпеки підприємства – комплексна перевірка якості роботи внутрішньої охорони в компанії Замовника, її структурних підрозділів, детальне вивчення встановлених систем безпеки, перевірка їх працездатності, практичні рекомендації по усуненню слабких місць у захисті організації та багато іншого. На жаль, багато керівників не вважають доцільним проведення подібних заходів і тим самим допускають велику помилку, бо від організації безпеки об’єкта залежить чітка, налагоджена робота всіх структурних підрозділів та спеціалістів компанії. Крім цього, введення регулярного контролю над встановленими стандартами створить впевненість в роботі всіх ланок системи безпеки та забезпечить якісну та безперебійну роботу всього підприємства.

Ми пропонуємо вам 3 типи перевірки:

 1. Аудит підприємства;
 2. Аудит об’єкта;
 3. Аудит охорони.

Перша послуга в даному переліку носить комплексний характер і включає в себе як аудит захищеності об’єкта, так і роботу зі службою охорони замовника. При відсутності необхідності всебічного аналізу можливе замовлення послуг, спрямованих на перевірку тільки об’єкту або співробітників охорони.

Головна місія даних заходів – створення налагоджено працюючого механізму управління ризиками, спрямованого на припинення спроб завдати матеріального та/або репутаційного збитку організації Замовника внаслідок недостатніх заходів безпеки та/або людського фактора.

Цілі аудиту

Метою аудиту безпеки підприємства є:

 • Аналіз потенційних ризиків, здатних в короткостроковій або довгостроковій перспективі порушити нормальну роботу компанії;

В ході аналізу ми допоможемо розібратися в подіях, знайдемо і вкажемо в своїх рекомендаціях шляхи виправлення проблемних питань, завдяки чому будуть усунені ризики, які здатні негативно вплинути на роботу фірми.

 • Аудит і розробка стратегії захисту підприємства, створення підрозділів внутрішньої служби безпеки;
 • Виявлення цілей зовнішніх загроз, на кого спрямовані, в чию сферу діяльності входить контроль цієї роботи;
 • Оцінка стану технічної захищеності компанії, діагностика встановлених систем безпеки і перевірка ефективності їх роботи;

В ході перевірки оцінюється стан СКУД (системи контролю та управління доступом), охоронної сигналізації та систем відеоспостереження. У процесі аудиту виявляються слабкі місця фізичного та технічного захисту об’єкту. Наш професійний аудит дозволить вам у повній мірі зрозуміти поточні та можливі проблеми в площині безпеки компанії;

 • Оцінка відповідності охоронних систем відповідно до внутрішніх стандартів установи з питань захисту;
 • Організація і проведення регулярних інспекторських перевірок працюючих в компанії фахівців безпеки, постів охорони, тощо;
 • Консультування з питань, пов’язаних з охоронними системами, рекомендації щодо впровадження сучасних і більш досконалих систем захисту;
 • Надання рекомендацій щодо необхідності змін у діях співробітників компанії Замовника, які можуть спричинити ризики виникнення «дірок в захисті».

Аудит безпеки підприємства фото, картинка

Проведення аудиту

Якщо дуже коротко, то аудит безпеки підприємства в основному проходить за таким планом:

 1. Узгодження з першою особою компанії формату, масштабу аудиту, додаткових заходів зі встановленням чітких дат роботи аудиторів;
 2. Вивчення об’єкта, аналіз організаційних і технічних заходів, систем і суб’єктів;
 3. Здійснення огляду інженерної укріпленості об’єкта, проведення аналізу стану СКУД та інших технічних засобів захисту об’єкту;
 4. Перевірка і аналіз вразливих місць, які можуть бути використані для поширення ймовірних загроз;
 5. Розробка превентивних заходів щодо виявлених порушень;
 6. Розробка рекомендацій;
 7. Реєстрація, збір, супровід, перевірка небезпечних факторів і загроз;
 8. Оцінка результатів перевірки;
 9. Розробка звіту.

Замовити аудит безпеки підприємства

Проведений аудит безпеки підприємства стане дуже корисним активом, який допоможе побудувати та налагодити  оптимальний за витратами і термінами захист майна організації, комерційної інформації та інших активів Замовника.

Пам’ятайте, що завдання наших аудиторів не зводиться до того, щоб просто зібрати зауваження і порушення. В перелік обов’язків наших фахівців також входить надання консультацій і рекомендацій, які допоможуть вам вибудувати правильну модель системи захисту компанії та/або об’єкта.

Ми залишаємося переконаними в тому, що компанія, націлена на результат, сама заздалегідь запросить аудиторів для виявлення порушення, а не буде чекати того, як внаслідок негативних факторів (проникнення злочинців, службової недбалості, тощо), підприємство понесе значні збитки.

Для того щоб уточнити вартість та замовити необхідну вам послугу скористайтесь контактами, формою зворотного зв’язку або обговоріть всі деталі замовлення в чаті з нашим менеджером.

Ви можете замовити аудит безпеки підприємства в наступних регіонах України: Київ та київська область, Вінниця, Хмельницький, Львів, Полтава, Харків, Дніпро, Миколаїв, Одеса, Херсон.

Рейтинг
( 4 оцінки, середнє 5 з 5 )
АЛЬЯНС-БЕЗПЕКА