Фізична охорона об’єктів

Безперечно, що технічна охорона – чудове рішення, причому за дуже розумні гроші. Але бувають ситуації, коли без наявності живої людини на об’єкті не обійтися. Наприклад, на контрольно-пропускному пункті перед навчальним закладом, будівельним об’єктом або в магазині з великою кількістю відвідувачів. Для подібних випадків і створена така послуга як фізична охорона об’єктів.

Замовивши послугу «фізична охорона об’єктів» у нашій компанії замовник отримує не простого статиста в камуфляжі, який буде «відсиджувати» свою зміну, а компетентного у сфері безпеки фахівця, готового зробити все заради збереження недоторканності майна клієнта і безпеки співробітників підприємства або приватного життя громадян.

Форма одягу інспектора охорони підбирається виходячи зі специфіки об’єкта клієнта. Так, наприклад, вона може бути захисного забарвлення, чорного – для складських приміщень, заміських будинків і т. д. В разі замовлення поста фізичної охорони в торговий центр або в магазин, ми рекомендуємо клієнту зупинити свій вибір на формі одягу «офісного типу»: сувора кофта, сорочка, штани, туфлі і т.д., щоб своїм зовнішнім виглядом відповідати рівню приміщення, не бентежити та не відволікати покупців від процесу вибору та придбання товарів.Охорона ж має бути непомітною, чи не так?

ПослугаВартість, грн. / год.Вартість, грн. / міс.
Денний або нічний пост охорони (12-ти годинний пост)від 69,40від 25390
Денний або нічний пост охорони (15-ти годинний пост)від 67,28від 37340
Добовий пост охорони (24-х годинний пост)від 60,84від 43805

Як це працює

Давайте на прикладі розглянемо, як працює та що собою являє послуга «фізична охорона об’єктів».

Отже, спробуємо собі уявити ймовірний об’єкт з даною послугою:

Власник триповерхової будівлі здійснив ремонт приміщень і тепер хоче здавати приміщення в оренду. Власник намагається мінімізувати можливі ризики і замовляє цілодобовий пост охорони.

Дайте відповідь на кілька запитань і дізнайтеся, який формат охорони найкраще підійде для вашого об'єкта.
Отримайте безкоштовну консультацію з нашим фахівцем

Тепер відразу на вході в будівлю є надійний бар’єр в особі інспектора охорони екіпірованого засобами активного захисту, здатного постояти за себе і, в разі необхідності, викликати у підкріплення групу швидкого реагування. Завдяки цьому посиленню безпеки на об’єкті власнику та орендодавцям не дошкуляють торгові агенти, по коридорам будівлі не ходять підозрілі особи, які можуть прихопити з собою те, що «погано лежить», не кажучи вже про запобігання ризику рейдерського захоплення будівлі.

  1. Прохідна на першому поверсі будівлі: встановлено контрольно-пропускний пункт, обладнаний турнікетом, за порядком стежить інспектор охорони. О 09:42 до приміщення заходить громадянин, який не має перепустки для доступу на територію. Охоронець звертається до відвідувача:

– Добрий день, ви до кого?

Я в компанію «Б».

– Вам призначена зустріч?

Ні.

Інспектор охорони передзвонює в організацію, в яку хоче потрапити громадянин.

– Добрий день, це охорона. Тут на прохідній до вас відвідувач. Пропускаємо?

Добрий день, ні. Його звільнено ще місяць тому за статтею, його пропуск анульовано, і взагалі, він прийшов для того, щоб влаштувати скандал.

Далі

  1. Після отримання негативної відповіді від орендаря, інспектор охорони пояснює відвідувачеві, що він не може його пропустити та просить залишити будівлю;
  2. Незважаючи на відмову, відвідувач не хоче залишати об’єкт приватної власності та намагається проникнути далі. Бачачи, що ситуація загострюється охоронець о 09:58 натискає під столом кнопку тривожної сигналізації (або радіокнопку на брелоку, що висить у нього на поясі);
  3. 09:48 на пульт цілодобової охорони надходить повідомлення «Кнопка тривожної сигналізації – офісний центр»;
  4. 09:48 оператор пульта охорони приймає повідомлення та відразу передає інформацію про спрацювання сигналізації найближчій до об’єкта групі швидкого реагування;
  5. 09:49 група швидкого реагування виїхала на об’єкт;
  6. 09:54 наряд реагування прибув на об’єкт. Подальший розвиток подій залежить від того, на якій стадії конфлікт:
  • Відвідувач міг посваритися та піти;
  • Градус конфлікту загострюється. У такому випадку члени групи швидкого реагування настійно порекомендують відвідувачу покинути офісний центр або будуть діяти в рамках чинного законодавства.
Фізична охорона об'єктів: магазин «Samsung»
Фізична охорона об’єктів: магазин «Samsung»

Фізична охорона об’єктів: Як замовити послугу?

Для того, щоб отримати безкоштовну консультацію з фізичної охорони / охоронної сигналізації та/або здійснити замовлення послуги «фізична охорона об’єктів» скористайтесь чатом з нашим менеджером або формою зворотного зв’язку і ми вам передзвонимо.

Рейтинг
( 4 оцінки, середнє 5 з 5 )
АЛЬЯНС-БЕЗПЕКА