Охорона магазину

Пультова охорона магазину — зручне і необхідне технічне рішення для тих, хто хоче убезпечити своє майно та здоров’я співробітників і відвідувачів магазину від втручання кримінальних елементів.

Скільки коштує охорона магазину на місяць?

Актуальна ціна послуг з цілодобової охорони торговельного приміщення:

Послуга *Вартість, грн. / міс.

Спостереження (цілодобове спостереження пультом охорони, інформування в разі спрацювання сигналізації та зникнення електрики)

150

Охорона магазину з виїздом приватної групи реагування (цілодобове спостереження пультом охорони, інформування в разі спрацювання сигналізації та зникнення електрики, відправка групи швидкого реагування)

500 / необмежена кількість виїздів

Охорона магазину з виїздом поліції (цілодобове спостереження пультом охорони, інформування у разі спрацьовування сигналізації та зникнення електрики, відправка групи швидкого реагування)

від 900 / 2 виїзди на місяць, вартість кожного наступного + 300

* До абонплати всіх послуг також включені цілодобова технічна підтримка, технічне обслуговування сигналізації, матеріальна відповідальність від 10000 грн. (послуга «Спостереження» надається без матеріальної відповідальності).

Зразок договору охорони магазину.

Шаблон замовлення на встановлення розумної системи захисту.

Дайте відповідь на кілька запитань і дізнайтеся, яка система безпеки найкраще підійде для вашого об'єкта.
Ви з Києва? Зробимо вам додаткову знижку в 5% на обладнання.

Скільки коштує підключити магазин під охорону?

Звертаємо вашу увагу на те, що в разі необхідності, магазин буде взято під охорону день у день. Наприклад, вранці ви залишили заявку на підключення сигналізації, до обіду кошторис на встановлення магазинної системи безпеки ми погодили та приступили до монтажу, настроюванню охоронно-пожежної, тривожної gsm сигналізації. Увечері ваш об’єкт буде вже під нашим спостереженням.

Опис *Вартість, грн.

Перехід від іншої компанії (виїзд інженера, аудит системи безпеки, перепідключення на наш пульт охорони)


Безкоштовно

Монтаж в базовій комплектації / автономний комплект зі сім картою (датчики відкриття дверей, руху + монтажні роботи)

від 8000

Монтаж в повній комплектації (дротові / бездротові ГСМ wifi gprs датчики відкриття дверей, вікон, руху, розбиття скла, сирена, кнопка тривожної сигналізації + монтажні роботи)

від 9800

* Виїзд інженера, телефонні консультації, виставлення кошторису — безплатно. Можлива безвідсоткова розстрочка.

Для того, щоб отримати безкоштовну консультацію зі систем безпеки та/або здійснити підключення на пульт централізованої охорони під ключ, використовуйте чат з менеджером / форму зворотного зв’язку і ми вам передзвонимо, або скористайтеся калькулятором:

Як працює охоронна сигналізація для магазину

Давайте на прикладі розглянемо, як працює і що являє собою послуга «Захист магазину»:

 1. 03:22 зловмисник починає зламувати вхідні двері магазину, спрацьовує датчик на вхідних дверях, включається сирена (часто спрацьовує ще в процесі злому). На пульт цілодобової охорони надходить повідомлення «Злам – вхідні двері», клієнту надходить оповіщення на телефон у мобільний додаток або у вигляді СМС-повідомлення;
 2. 03:22 оператор центру моніторингу приймає повідомлення і відразу передає інформацію про спрацювання сигналізації найближчій до об’єкта групі швидкого реагування;
 3. 03:23 група швидкого реагування виїхала на об’єкт;
 4. 03:24 замок вхідних дверей магазину зламано, злочинець проникає в приміщення. Датчик руху на вході фіксує проникнення в приміщення. На пульт централізованої охорони надходить повідомлення «Рух у коридорі, вхідні двері»;
 5. 03:27 Наряд реагування прибув на об’єкт, злочинця спіймано на місці злочину і знерухомлено. На об’єкт викликана Поліція (при замовленні послуги «Охорона магазину з виїздом поліції», на місце спрацювання сигналізації відразу виїжджає озброєна табельною зброєю поліція).

Розглянемо інший приклад. Припустимо, що на об’єкті також встановлена кнопка тривожної сигналізації («КТС»):

 1. 14:47 помітивши досить неадекватного на вигляд покупця (конфлікт з персоналом та/або іншим відвідувачем) або такого, що було спіймано при спробі винести товар, касир або інший працівник магазину вирішує викликати для «підстрахування» групу швидкого реагування та тисне тривожну кнопку;
 2. 14:48 на пульт цілодобової охорони приходить повідомлення «КТС — каса» (у разі встановлення стаціонарної кнопки під столом касира) або «КТС-радіо» (у разі використання радіо кнопки тривожної сигналізації);
 3. 14:48 оператор пульта охорони приймає повідомлення і відразу передає інформацію про спрацювання кнопки тривожної сигналізації найближчій до об’єкту групі швидкого реагування;
 4. 14:49 група швидкого реагування виїхала на об’єкт;
 5. 14:52 група реагування прибула на об’єкт. Подальший розвиток подій залежить від того, на якій стадії конфлікт:
 • Клієнт міг полаятися та піти;
 • Градус конфлікту загострюється. У такому випадку члени групи швидкого реагування настійно порекомендують відвідувачу покинути магазин або будуть діяти в рамках чинного законодавства.

Для забезпечення комплексного захисту торгових площадок наші фахівці готові провести інсталяцію не тільки стандартних сповіщувачів, а й понад десятка інших корисних пристроїв. Короткий відео огляд доступних рішень:

Замовити пультову охорону квартири у Києві та інших містах України

Тетяна Яковенко
Тетяна Яковенко
Керівник відділу продажів у «Альянс-безпека»
Задати запитання

Є питання? У нас є відповіді! Напишіть мені або залиште коментар нижче.
Також рекомендую відвідати сторінку з нашими акціями. Впевнена, що у нас є те, що вас зацікавить 😊

Скільки коштує підключення магазину під цілодобове спостереження на пульті охорони? ⭐

Скільки коштує монтаж охоронно-тривожної сигналізації? ⭐⭐

За скільки часу, у разі спрацювання сигналізації, приїде група швидкого затримання? ⭐⭐⭐

Рейтинг
( 5 оцінок, середнє 5 з 5 )
АЛЬЯНС-БЕЗПЕКА