Нагороди

– Звання “Лідер галузі” від “Національного бізнес-рейтингу”: “бронза” за показник “Середня зарплата” по Україні та “срібло” у м. Київ.

– Звання “Лідер галузі” від “Національного бізнес-рейтингу”: “бронза” за показник “Поточний коефіцієнт ліквідності” по Україні та “срібло” у м. Київ.

– Звання “Лідер галузі” від “Національного бізнес-рейтингу”: “золото” за показник “Фондовіддача” по Україні та “золото” у м. Київ за показник “Коефіцієнт оборотності активів”.

– Звання “Лідер галузі” від “Національного бізнес-рейтингу”: “срібло” за показник “фондовіддача” по Україні та “золото” у м. Київ за показник “Коефіцієнт оборотності активів”.

– Звання “Вибір споживачів 2018” від “Всеукраїнського галузево-аналітичного центру” по КВЕДу 43.21 “Електромонтажні роботи”.

– Звання “Краще підприємство України 2019” від “Національного рейтингу якості товарів і послуг “Зірка якості”, звання “Вибір споживачів 2019” від “Всеукраїнського галузевого-аналітичного центру” по КВЕДу 43.21 “Електромонтажні роботи” та “Золото” по Києву / Україні за показниками “коефіцієнт оборотності активів” від “Національного бізнес-рейтингу”.

– Звання “Вибір країни 2020 ” та статус авторизованого охоронного підприємства в Ajax Systems.

Нагороди охоронної компанії ТОВ АЛЬЯНС-БЕЗПЕКА
Нагороди охоронної компанії ТОВ АЛЬЯНС-БЕЗПЕКА
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
АЛЬЯНС-БЕЗПЕКА