Про компанію

Охоронна компанія «Альянс-безпека» з 2012 року встановлює та обслуговує системи безпеки (охоронна сигналізація, відеоспостереження, системи контролю та управління доступом), а також надає послуги пультової охорони з виїздом груп швидкого реагування на території Києва та інших населених пунктів України.

Наші переваги

Ми не будемо розповідати про те, що можна побачити на практично будь-якому сайті зі сфери послуг, скажімо, «компанія, що динамічно розвивається та надає індивідуальний і комплексний підхід кожному, неймовірно досвідчені співробітники, ідеальне співвідношення ціни і якості й …» (хоча ми дійсно до цього прагнемо!). Замість цього ми спробуємо сконцентруватися на наших реальних конкурентних перевагах. Отже, чим ми кращі за інші охоронні підприємства:

Ми робимо більше.

На левову частку об’єктів (на щастя) група швидкого реагування на спрацювання сигналізації може не виїжджати роками. З одного боку відсутність надзвичайних подій на клієнтському об’єкті це добре, з іншого боку, при настанні НП раптом може виявитися, що група затримання не знає шляху під’їзду до об’єкта і приїде тоді, коли вже буде пізно / поняття не має про його архітектурні особливості / втратила ключ від в’їзних воріт і багато інших нюансів. Що роблять компанії з об’єктами, куди вже тривалий час не виїжджала група? Зовсім нічого, бо кожен виїзд – збільшення видаткової частини та витрат що, відповідно, зменшує прибуток. Не кажучи вже про те, що це рутинна щоденна робота.

Що робимо ми? Ми щодня фіксуємо виїзди та виявлені проблеми з клієнтським обладнанням і виправляємо їх, а на об’єкти, куди наряд не виїжджав більше 3-х місяців, здійснюємо навчальну перевірку швидкості та якості прибуття. При цьому, членам групи затримання не озвучується те, що це навчання, щоб результат був максимально наближений до реальної тривоги. Ми вважаємо, що подібний захід – єдине, що допоможе контролювати якість, і своєчасно коригувати недоліки в роботі. Наскільки нам відомо, подібний підхід, більш ні в одній українській службі безпеки не практикується.

Ми вас розуміємо.

Перший приклад, який приходить на розум, — ставлення до дебіторської заборгованості. Ми розуміємо, що сучасна людина живе в постійному стресі та величезному інформаційному шумі. В таких умовах зовсім не дивно, що людина може щось забути, скажімо, оплатити послугу в зазначений договором термін. Велика частина охоронних компаній, на манір колекторів, завалить вас вимогами негайної оплати або просто мовчки з 00:01 дня, наступного за крайнім за договором, відключать вас від охорони. Ми намагаємося до подібного питання ставиться максимально делікатно і за весь час роботи відключили всього 2-х злісних неплатників, які прострочили оплату більш ніж на 3 місяці, а всі умови поетапного погашення боргу та інші варіанти виходу з ситуації, що склалася, просто ігнорували.

Система безпеки на довгі роки.

Обладнавши клієнтський об’єкт системою безпеки ми робимо це так, щоб замовнику не довелося оновлювати або міняти пристрої протягом максимально можливого терміну. Стандартний гарантійний термін становить всього 1 рік, але наш підхід дозволяє продовжити життя системи набагато довше зазначеного терміну. 10 років – не межа! І навіть якщо якісь вузли або елементи вийдуть з ладу, то ми зробимо все, щоб замовнику не довелося витрачати кошти на повну заміну, а все обійшлося невеликим ремонтом і усуненням несправностей на місці.

Наші клієнти в курсі всього, що відбувається на їх об'єкті.
Найчастіше інформування замовників обмежується тим, що йому повідомляють про проникнення на об’єкт або про необхідність кинути всі свої справи та виїхати для термінової заміни повністю розрядженої акумуляторної батареї. Ми ж інформуємо клієнтів про все: зникло світло, заздалегідь (а не коли об’єкт вже залишився без охорони) повідомляємо про необхідність оновлення резервної батареї, несвоєчасне відкриття або закриття об’єкта (скажімо, магазину) і багатьох інших дрібницях. Повнота одержуваної замовником інформації залежить виключно від його потреб і може бути в будь-який момент змінена.

Завжди є до кого звернутися.

У вас буде не безліч служб і постійне перемикання між відділами з проханням повторення свого звернення, а свій закріплений менеджер, доступний цілодобово. Завдяки такому підходу всі проблеми вирішуються в найкоротший термін і з мінімальними зусиллями.

Ми дійсно робимо більше за інших для безпеки та комфорту наших клієнтів! Пишаємося тим, що наші послуги корисні людям і роблять їх життя простішим, а приводів для хвилювань менше.

Кількість реалізованих проектів
Встановлення охоронно-тривожної сигналізації
2192
Монтаж систем відеоспостереження
468
Інсталяція СКУД
353
Пости фізичної охорони
41

Нам довіряють

Про компанію Про компанію Про компанію Про компанію

Показати всіх

Про компанію Про компанію Про компанію Про компанію Про компанію Про компанію Про компанію Про компанію Про компанію Про компанію Про компанію Про компанію Про компанію Про компанію Про компанію Про компанію Про компанію Про компанію Про компанію Про компанію Про компанію Про компанію

 

Керівництво компанії завжди на зв’язку:

Сергій Савчук
Сергій Савчук
Директор ТОВ «Альянс-безпека»
Задати запитання
Михайло Горєлов
Михайло Горєлов
Заступник директора ТОВ «Альянс-безпека»
Задати запитання
Рейтинг
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
АЛЬЯНС-БЕЗПЕКА