Охорона офісу

Пультова охорона офісу – вже не просто потрібна а, враховуючи криміногенну ситуацію в країні, а необхідна послуга для бізнесу.

Скільки коштує охорона офісу на місяць?

Актуальна ціна послуг з цілодобової охорони офісного приміщення:

Послуга *Вартість, грн. / міс.

Спостереження (цілодобове спостереження пультом охорони, інформування в разі спрацювання сигналізації та зникнення електрики)

150

Охорона офісу з виїздом приватної групи реагування (цілодобове спостереження пультом охорони, інформування в разі спрацювання сигналізації та зникнення електрики, відправка групи швидкого реагування)

від 500 / необмежена кількість виїздів

Охорона офісу з виїздом поліції (цілодобове спостереження пультом охорони, інформування у разі спрацьовування сигналізації та зникнення електрики, відправка групи швидкого реагування)

від 900 / 2 виїзди на місяць, вартість кожного наступного + 300

* До абонплати всіх послуг також включені цілодобова технічна підтримка, технічне обслуговування сигналізації, матеріальна відповідальність від 10000 грн. (послуга «Спостереження» надається без матеріальної відповідальності).

Зразок договору охорони офісного приміщення.

Шаблон замовлення на встановлення розумної системи захисту.

Дайте відповідь на кілька запитань і дізнайтеся, яка система безпеки найкраще підійде для вашого об'єкта.
Ви з Києва? Зробимо вам додаткову знижку в 5% на обладнання.

Скільки коштує підключити офіс під охорону?

Звертаємо вашу увагу на те, що в разі необхідності, офіс буде взято під охорону день у день. Наприклад, вранці ви залишили заявку на підключення сигналізації, до обіду кошторис на встановлення офісної системи безпеки ми погодили та приступили до монтажу, настроюванню охоронно-пожежної, тривожної gsm сигналізації. Увечері ваш об’єкт буде вже під нашим спостереженням.

Опис *Вартість, грн.

Перехід від іншої компанії (виїзд інженера, аудит системи безпеки, перепідключення на наш пульт охорони)


Безкоштовно

Монтаж в базовій комплектації / автономний комплект зі сім картою (датчики відкриття дверей, руху + монтажні роботи)

від 3999

Монтаж в повній комплектації (дротові / бездротові ГСМ wifi gprs датчики відкриття дверей, вікон, руху, розбиття скла, сирена, кнопка тривожної сигналізації + монтажні роботи)

від 5699

* Виїзд інженера, телефонні консультації, виставлення кошторису — безплатно. Можлива безвідсоткова розстрочка.

Для того, щоб отримати безкоштовну консультацію зі систем безпеки та/або здійснити підключення на пульт централізованої охорони під ключ, використовуйте чат з менеджером / форму зворотного зв’язку і ми вам передзвонимо, або скористайтеся калькулятором:

Як працює офісна охоронна сигналізація

Давайте на прикладі розглянемо, як працює і що являє собою послуга «Захист офісу»:

 1. 22:18 зловмисник починає зламувати вхідні двері офісного приміщення, спрацьовує датчик на вхідних дверях, включається сирена (часто спрацьовує ще в процесі злому). На пульт цілодобової охорони надходить повідомлення «Злам – вхідні двері», клієнту надходить оповіщення на телефон у мобільний додаток або у вигляді СМС-повідомлення;
 2. 22:18 оператор центру моніторингу приймає повідомлення і відразу передає інформацію про спрацювання сигналізації найближчій до об’єкту групі швидкого реагування;
 3. 22:19 група швидкого реагування виїхала на об’єкт;
 4. 22:20 замок вхідних дверей офісу зламано, злочинець проникає в приміщення. Датчик руху на вході в коридорі фіксує проникнення в приміщення. На пульт централізованої охорони надходить повідомлення «Рух вхідні двері»;
 5. 22:23 наряд реагування прибув на об’єкт, злочинця спіймано на місці злочину і знерухомлено. На об’єкт викликана Поліція (при замовленні послуги «Охорона офісу з виїздом поліції», на місце спрацювання сигналізації відразу виїжджає озброєна табельною зброєю поліція).

Розглянемо інший приклад. Припустимо, що в офісі також встановлена кнопка тривожної сигналізації («КТС»):

 1. 16:47 в офіс підприємства прийшов агресивно налаштований відвідувач (конфліктує з персоналом та / або іншим відвідувачем). Співробітник офісу вирішує викликати для «підстрахування» групу швидкого реагування і тисне тривожну кнопку під столом або радіо-брелок;
 2. 16:48 на пульт цілодобової охорони надходить повідомлення «КТС» (у разі встановлення стаціонарної кнопки під столом менеджера) або «КТС-радіо» (у разі використання радіо кнопки тривожної сигналізації);
 3. 16:48 оператор пульта охорони приймає повідомлення і відразу передає інформацію про спрацювання кнопки тривожної сигналізації найближчій до об’єкта групі швидкого реагування;
 4. 16:49 група швидкого реагування виїхала на об’єкт;
 5. 16:52 група реагування прибула на об’єкт. Подальший розвиток подій залежить від того, на якій стадії конфлікт:
 • Клієнт міг посваритися та піти;
 • Градус конфлікту загострюється. У такому випадку члени групи швидкого реагування настійно порекомендують відвідувачу покинути офіс або будуть діяти в рамках чинного законодавства.

Для забезпечення комплексного захисту вашої організації наші фахівці готові провести інсталяцію не тільки стандартних сповіщувачів, а й понад десятка інших корисних пристроїв. Короткий відео огляд доступних рішень:

Замовити пультову охорону офісу у Києві та інших містах України

Тетяна Яковенко
Тетяна Яковенко
Керівник відділу продажів у «Альянс-безпека»
Задати запитання

Є питання? У нас є відповіді! Напишіть мені або залиште коментар нижче.
Також рекомендую відвідати сторінку з нашими акціями. Впевнена, що у нас є те, що вас зацікавить 😊

Скільки коштує підключення офісу під цілодобове спостереження на пульті охорони? ⭐

Скільки коштує монтаж охоронно-тривожної сигналізації? ⭐⭐

За скільки часу, у разі спрацювання сигналізації, приїде група швидкого затримання? ⭐⭐⭐

Рейтинг
( 5 оцінок, середнє 5 з 5 )
АЛЬЯНС-БЕЗПЕКА