Охорона приватного будинку

Пультова охорона приватного будинку – популярна і, безперечно, необхідна послуга. Особливо гостро відчувається необхідність даної послуги за містом, де окрім злодіїв-гастролерів нерідкі випадки проникнення в приватний будинок місцевих антисоціальних елементів.

Скільки коштує охорона заміського будинку на місяць?

Актуальна ціна послуг з цілодобової охорони дачі:

Послуга *Вартість, грн. / міс.

Спостереження (цілодобове спостереження пультом охорони, інформування в разі спрацювання сигналізації та зникнення електрики)

150

Охорона приватного будинку з виїздом приватної групи реагування (цілодобове спостереження пультом охорони, інформування в разі спрацювання сигналізації та зникнення електрики, відправка групи швидкого реагування)

від 500 / необмежена кількість виїздів

Охорона приватного будинку з виїздом поліції (цілодобове спостереження пультом охорони, інформування у разі спрацьовування сигналізації та зникнення електрики, відправка групи швидкого реагування)

від 950 / 2 виїзди на місяць, вартість кожного наступного + 300 (за наявності нарядів у вашому регіоні)

* До абонплати всіх послуг також включені цілодобова технічна підтримка, технічне обслуговування сигналізації, матеріальна відповідальність від 10000 грн. (послуга «Спостереження» надається без матеріальної відповідальності).

Зразок договору охорони будинку.

Шаблон замовлення на встановлення розумної системи захисту.

Дайте відповідь на кілька запитань і дізнайтеся, яка система безпеки найкраще підійде для вашого об'єкта.
Ви з Києва? Зробимо вам додаткову знижку в 5% на обладнання.

Скільки коштує підключити будинок під охорону?

Звертаємо вашу увагу на те, що в разі необхідності, приміщення буде взято під охорону день у день. Наприклад, вранці ви залишили заявку на підключення сигналізації, до обіду кошторис на встановлення системи безпеки ми погодили та приступили до монтажу, настроювання охоронно-пожежної, тривожної gsm сигналізації. Увечері ваш об’єкт буде вже під нашим спостереженням.

Опис *Вартість, грн.

Перехід від іншої компанії (виїзд інженера, аудит системи безпеки, перепідключення на наш пульт охорони)

Безкоштовно

Монтаж в базовій комплектації / автономний комплект зі сім картою (датчики відкриття дверей, руху + монтажні роботи)

від 8000

Монтаж в повній комплектації (дротові / бездротові ГСМ wifi gprs датчики відкриття дверей, вікон, руху, розбиття скла, сирена, кнопка тривожної сигналізації + монтажні роботи).

від 9800

* Виїзд інженера, телефонні консультації, виставлення кошторису — безплатно. Можлива безвідсоткова розстрочка.

Для того, щоб отримати безкоштовну консультацію зі систем безпеки та/або здійснити підключення на пульт централізованої охорони під ключ, використовуйте чат з менеджером / форму зворотного зв’язку і ми вам передзвонимо, або скористайтеся калькулятором:

Як працює охоронна сигналізація для приватного будинку

Давайте на прикладі розглянемо, як працює і що являє собою послуга «Захист будинку»:

  1. Зловмисник вів спостереження за постояльцями й, переконавшись, що будинок порожній і всі поїхали на роботу, о 12:18 переліз через паркан і приступив до злому вхідних дверей приватного будинку. Спрацьовує датчик на вхідних дверях (часто спрацьовує ще в процесі злому). На пульт цілодобової охорони надходить повідомлення «Злом – вхідні двері», клієнту надходить оповіщення на телефон у мобільний додаток або у вигляді СМС-повідомлення. Окрім цього спрацьовує сирена потужністю 110 дБ. Злочинець продовжує спробу проникнення на об’єкт;
  2. 12:18 оператор центру моніторингу приймає повідомлення і відразу передає інформацію про спрацювання сигналізації найближчій до об’єкта групі швидкого реагування;
  3. 12:19 група швидкого реагування виїхала на об’єкт;
  4. 12:20 замок вхідних дверей зламано, злочинець проникає в приміщення. Датчик руху на вході фіксує проникнення в приміщення. На пульт централізованої охорони надходить повідомлення «Рух вхідні двері»;
  5. 12:27 наряд реагування прибув на об’єкт, злочинця спіймано на місці злочину і знерухомлено. На об’єкт викликана Поліція (при замовленні послуги «Охорона приватного будинку з виїздом поліції», на місце спрацювання сигналізації відразу виїжджає озброєна табельною зброєю поліція).

Виходячи з нашого досвіду, в подібних ситуаціях наряд групи швидкого реагування по прибуттю виявляє лише частково відчинені вхідні двері, бо переляканий грабіжник, почувши сирену, вмить втікає з місця злочину, оскільки нормально «працювати» в умовах такого галасу просто неможливо. До того ж шум такий, що найімовірніше, збіжаться сусіди з усіх сусідніх будинків.

Ви стурбовані неспокійною ситуацією навколо і хвилюєтеся за своє здоров’я та здоров’я близьких людей? Побоювання цілком обґрунтовані, оскільки цілком можливо уявити собі ситуацію, коли грабіжники спробують проникнути у ваш будинок у час, коли ви спите. Так що, за бажання клієнта ми здійснюємо монтаж і програмування таким чином, щоб він мав можливість поставити певні частини свого будинку під охорону. Приміром, перший поверх або «передбанник» / літню кухню і т.д.

Для забезпечення комплексного захисту вашого майна наші фахівці готові провести інсталяцію не тільки стандартних сповіщувачів, а й понад десятка інших корисних пристроїв. Короткий відео огляд доступних рішень:

Замовити пультову охорону будинку у Києві, Київській області та інших містах / регіонах України

Тетяна Яковенко
Тетяна Яковенко
Керівник відділу продажів у «Альянс-безпека»
Задати запитання

Є питання? У нас є відповіді! Напишіть мені або залиште коментар нижче.
Також рекомендую відвідати сторінку з нашими акціями. Впевнена, що у нас є те, що вас зацікавить 😊

Скільки коштує підключення будинку під цілодобове спостереження на пульті охорони? ⭐

Скільки коштує монтаж охоронно-тривожної сигналізації? ⭐⭐

За скільки часу, у разі спрацювання сигналізації, приїде група швидкого затримання? ⭐⭐⭐

Рейтинг
( 5 оцінок, середнє 5 з 5 )
АЛЬЯНС-БЕЗПЕКА