Охорона квартири на час відпустки

А чи знаєте ви, що щодня у Києві в середньому грабують від 20 до 48 квартир? Це показники, скажімо так, не в сезон. А от з приходом «сезону відпусток» і без того велика кількість крадіжок багаторазово зростає. Чому так відбувається? Все просто! Річ у тім, що багато наших співвітчизників продовжують розраховувати на горезвісне “авось” і сподіваються на те, що їх квартиру вбережуть від пограбування замки, решітки або старенька, що живе по сусідству. Однак, факти – річ, з якою не посперечаєшся, і статистика квартирних крадіжок є тому підтвердженням.

Але як бути, якщо сигналізація не потрібна постійно, а лише на період щорічної відпустки? Часто-густо бувають ситуації, коли охорона вам з яких-небудь причин у решту року не потрібна. Не платити ж за інші 11 місяців абонентську плату. Саме для таких випадків ми й запустили безстрокову акцію «Охорона квартири на час відпустки» за умов якої ви платите лише за охорону на час своєї відсутності.

Умови акції

  1. Приймаються під охорону об’єкти на будь-який термін (від 1 дня);
  2. Підключаємо під спостереження квартири, обладнані охоронними системами Оріон, LUN, Ajax;
  3. При відсутності встановленої системи пропонуємо монтаж за найнижчими розцінками;
  4. Вартість первинного підключення становить 250 гривень;
  5. По поверненню з відпустки ми після вашого звернення на пульт централізованої охорони знімаємо об’єкт з-під спостереження. Підключаємо охорону назад лише тоді, коли вам знадобиться наступного разу надовго залишити свою квартиру без нагляду. Вартість відновлення послуг охорони становить всього 250 гривень.

Як скористатися пропозицією?

Для того, щоб скористатися пропозицією «Охорона квартири на час відпустки» в Києві або в будь-якому іншому місті України, скористайтесь чатом з менеджером або формою зворотного зв’язку і ми вам передзвонимо.

Рейтинг
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
АЛЬЯНС-БЕЗПЕКА