Приведи друга

Ви вже є клієнтом охоронної компанії Альянс-безпека і бажаєте, щоб ваші близькі, друзі та партнери також були надійно захищені? В такому випадку пропонуємо вам скористатися нашою постійною акцією «Приведи друга»!

Умови акції

  1. Привівши нового клієнта, наш абонент отримує у подарунок бонус у розмірі від трьох до шести місяців безкоштовних послуг (охорона, обслуговування, тощо);
  2. Акція поширюється на наступні послуги: охорона (квартири, магазину, офісу, приватного будинку, тривожна кнопка), спостереження за сигналізацією на об’єкті та технічне обслуговування систем безпеки;
  3. Для участі необхідно щоб при замовленні новий клієнт вказав, що підключається до наших послуг за вашою рекомендацією (вказати ваші ПІБ / юр. особу або № договору, адреси об’єкта).

Чим більше нових об’єктів – тим довше ми будемо охороняти та обслуговувати вас абсолютно безкоштовно!

Зверніть увагу на те, що для всіх нових клієнтів можлива безвідсоткова розстрочка на строк до 3-х місяців.

Якщо ж ви ще не наш клієнт, але все одно хочете скористатися вказаною пропозицією, то ми готові запропонувати вам дуже вигідні умови співпраці!

Як скористатися пропозицією?

Для того щоб скористатися пропозицією «Приводь друга» в Києві або в будь-якому іншому місті України, скористайтесь чатом з менеджером або формою зворотного зв’язку і ми вам передзвонимо.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
АЛЬЯНС-БЕЗПЕКА