Trade-in сигналізації

У вашій квартирі, офісі, складі вже встановлена сигналізація, але вона чимось вас не влаштовує?  У такому випадку пропонуємо вам trade-in сигналізації або, кажучи простою мовою — заміну поточного обладнання на більш для вас відповідний (сучасне, бажаної марки виробника, тощо) зі значною знижкою.

Умови акції

Наша охоронна компанія оцінює встановлене на об’єкті обладнання і дає знижку у розмірі від 10 до 70% вартості інсталяції нової охоронної сигналізації з підключенням на пульт охорони. Розмір знижки розраховується виходячи зі стану поточної системи та її марки.

У яких випадках слід поміняти своє охоронне обладнання на нове:

  1. Сигналізація вже морально і фізично застаріла та не може відповідати всім викликам, які висуває сучасна злочинність. Під категорію «застаріле обладнання» підпадає таке, яке було встановлено 5 і більше років тому;
  2. Хочете змінити дешеву і вкрай ненадійну автономну «сигналізацію» на щось більш гідне;
  3. Бажаєте використовувати на своєму об’єкті сучасну охоронну систему з величезними можливостями (розумний будинок, затоплення, дим, розумні розетки та ін.), якою до того ж можна управляти з будь-якої точки Землі;
  4. Або вам просто не до душі те, що ви маєте на цей момент.

Як скористатися пропозицією?

Для того щоб скористатися пропозицією «Trade-in сигналізації» у Києві або у будь-якому іншому місті України, скористайтесь чатом з менеджером або формою зворотного зв’язку і ми вам передзвонимо.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
АЛЬЯНС-БЕЗПЕКА