5 неймовірних історій про те, як системи охоронної сигналізації рятують життя

Хто сказав, що супергерої існують тільки в коміксах? З надійною системою охоронної сигналізації у вас є герой просто у вас вдома. Ось п’ять неймовірних історій про те, як ці мовчазні охоронці рятували життя.

Невидимий герой

Уявіть собі звичайний ранок вівторка. 83-річна старенька, яка живе одна, впала у своєму будинку, не в силах поворухнутися або покликати на допомогу. Час минав із кожною болісною секундою.

Але завдяки домашній охоронній сигналізації, оснащеній функцією виявлення падіння, служба порятунку була сповіщена автоматично і прибула якраз вчасно, щоб врятувати життя. Цей, здавалося б, звичайний пристрій став невидимим героєм.

Сигналізація, що запобігла трагедії

Уявіть собі таку картину: сім’я мирно спить, не звертаючи уваги на мовчазного вбивцю – чадний газ, що наповнює їхній будинок. Цей газ без кольору і запаху, як відомо, смертельно небезпечний, і його практично неможливо виявити без детектора.

Система сигналізації, оснащена датчиками чадного газу, подала сигнал тривоги, змусивши сім’ю прокинутися. Вони змогли евакуюватися і викликати допомогу. Сигналізація не просто захистила їхнє майно, вона захистила їхні життя.

Для більш швидкого і комфортного підключення квартири під спостереження в Києві ми розробили типові проєкти “під ключ”.

Хранитель ночі

В іншій історії сім’я міцно спала, коли грабіжники вирішили проникнути в їхній будинок. Не підозрюючи про це, охоронець уже був на роботі.

Щойно грабіжники спробували проникнути у квартиру, спрацювала охоронна сигналізація. Зловмисники втекли, а владу було сповіщено. Завдяки цьому нічному вартовому сім’я прокинулася в будинку, де не було жодних проблем.

Грабіжник проник у будинок

Несподіваний рятівник

Будинок має бути притулком, але для сім’ї з Київської області він перетворився на смертельну пастку, коли під час сну почалася пожежа.

Детектори диму, які є частиною системи охоронної сигналізації, виявили дим і ввімкнули сигнал тривоги, що дало сім’ї достатньо часу, щоб врятуватися неушкодженою. Домашня охоронна сигналізація виступила в ролі несподіваного рятівника, позбавивши їх від потенційно смертельної ситуації.

Тетяна Яковенко
Тетяна Яковенко
Керівник відділу продажів у «Альянс-безпека»
Зробити замовлення

Замовте комплект охоронної сигналізації з безкоштовним встановленням і підключенням під цілодобове спостереження на пульті охорони. Для замовлення натисніть на кнопку або передзвоніть нам 0 800 357 127 (безплатно з будь-якого оператора).

Рятівник у тиші

Уявіть собі серцевого хворого, що живе на самоті, у якого раптово стався важкий серцевий напад. На самоті і недієздатності шанси на виживання можуть бути досить примарними.

Але завдяки системі медичного оповіщення, інтегрованої в домашню охоронну сигналізацію, допомога була спрямована негайно, коли сигналізація виявила, що пацієнту стало погано. Це був рятувальник у тиші, який спокійно спостерігає і готовий діяти в разі потреби.

Висновок

Ці історії можуть здатися неймовірними, але це реальні свідчення того, як системи домашньої охоронної сигналізації можуть врятувати життя. Крім захисту майна, ці системи забезпечують безпеку, безмовний вартовий завжди на сторожі. Тому пам’ятайте, що надійна система домашньої безпеки – це не просто сигналізація, це герой.

Поширені запитання

Чи можуть системи домашньої охоронної сигналізації виявити медичні надзвичайні ситуації?
Так, деякі системи можуть виявити надзвичайні ситуації медичного характеру, як-от падіння або серцевий напад, якщо вони оснащені функціями медичного оповіщення.
Чи може домашня охоронна система виявити чадний газ?
Так, багато систем домашньої безпеки тепер містять детектори чадного газу.
Як система домашньої безпеки сповіщає владу?
Після спрацьовування сигналізації сигнал надсилається в центр моніторингу компанії, яка потім сповіщає відповідні служби екстреної допомоги.
Чи може домашня охоронна сигналізація запобігти крадіжці зі зломом?
Хоча вона не може запобігти спробі злому, вона може відлякати зломщиків і попередити вас і владу про вторгнення.
Чи працює домашня охоронна сигналізація в разі відключення електрики?
Більшість систем мають резервне джерело живлення, наприклад, акумулятор, щоб вони працювали навіть у разі відключення електрики.
Рейтинг
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
Михайло Горєлов/ автор статті

Заступник директора ТОВ «Альянс-безпека»

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
АЛЬЯНС-БЕЗПЕКА
Додати коментар