Комплект відеоспостереження

Готовий комплект відеоспостереження

При організації охорони невеликих об’єктів вдалим рішенням може стати готовий комплект відеоспостереження. До таких об’єктів належать дачі, квартири, приватні будинки, офіси, торгові приміщення, а також склади. Особливості та набір обладнання таких комплектів включає в себе все, що необхідно для побудови ефективної системи спостереження, а їх купівля позбавляє користувача від необхідності самостійного підбору пристроїв відеоконтролю, що нерідко приводило до помилкового вибору та необґрунтованих витрат грошових коштів.

Так, наприклад, готові комплекти відеоспостереження найчастіше включають в себе відеореєстратор, одну або кілька відеокамер, сполучні кабелі, миші / пульти управління, блоки живлення та інші додаткові пристрої, оптимально підібрані під певний вид задач відеоспостереження або охорони об’єкта.

Зміст статті:

 1. Як і навіщо?
 2. Переваги та особливості;
 3. Наша пропозиція.

Як і навіщо?

Велика частина комплектів відеоспостереження орієнтована на клієнтів із середнім рівнем технічних знань. Для них важливо визначитися, скільки відеокамер їм буде потрібно і яку якість одержуваного зображення вони хочуть бачити, а також деякі інші параметри. Магазини пропонують готові комплекти для приміщень, для вулиці і комплекти загального призначення (вулиця / будинок). Останні добре підійдуть для заміських котеджів: в будинку монтуються відеокамери для приміщень, а вуличні камери встановлюються біля воріт і біля входу. Таке обладнання легко встановлюється, так як всі комплекти відеоспостереження мають докладну інструкцію і тому без особливих проблем підключаються та настроюються.

Сфера застосування і функціональність готових наборів відеоконтролю досить широка і може використовуватися на будь-яких об’єктах, в тому числі на вулицях міст в банках, на вокзалах і в торгових центрах. Монтаж пристроїв спостереження переслідує такі основні цілі, як:

 • Охорона майна;
 • Регулювання виробничих процесів;
 • Відеозапис подій, що відбуваються в певному місці;
 • Розподіл людських потоків;
 • Контроль дій клієнтів магазину або співробітників організації.

Переваги та особливості

Які переваги застосування готових систем спостереження?

Можливості систем спостереження значно розширилися з розвитком сучасних технологій. Устаткування відеоспостереження дозволяє дистанційно змінити налаштування кожної окремої відеокамери: дозвіл, контраст, кут огляду і колір зображення. З метою забезпечення безпеки доступу до приладів, які входять в готовий комплект відеоспостереження, користувач може захистити камери паролем. Робота з пристроєм проста і інтуїтивно зрозуміла будь-якому користувачеві.

Готовий комплект відеоспостереження
Готовий комплект відеоспостереження

Бюджетне обладнання непогано підходить для спостереження за територією автомобільної парковки або невеликої дачі, але абсолютно є марною у великих торгових центрах. На таких об’єктах застосовуються монітори і камери з високою роздільною здатністю, здатні розрізняти обличчя людей, маркування продукту і грошові купюри. Таке обладнання коштує дорожче рядових комплектів, і повністю відповідає високим вимогам, що пред’являються до них:

 1. Реєстрація отриманої інформації в якості HD;
 2. Показує план об’єкта з розташованими на ньому мікрофонами і відеокамерами;
 3. Дозволяє відправляти поштою або SMS службові повідомлення;
 4. Можливість налаштування детектору руху;
 5. Автоматичний перезапис застарілих даних при заповнені диску;
 6. Монітори комп’ютерів використовують картинку в якості Full HD;
 7. Камери мають регульований кут огляду – до 70 і більше градусів;
 8. Відеокамери для вулиці здатні витримувати низькі температури, а також обладнані підсвічуванням;
 9. Всі записи архівуються на зовнішній носій;
 10. Можливість розширення системи при модернізації з мінімальними витратами.

Готовий комплект відеоспостереження: Наша пропозиція

Зрозуміло, що готові комплекти відеоспостереження гарантують високу безпеку і збереження майна. Але ж придбати даний комплект – лише половина справи. Не забувайте і про те, наскільки важливим є його коректна установка і настройка. В іншому випадку куплений комплект буде «припадати пилом в коробці», замість того, щоб виконувати свої функції. Так що, якщо ви не на 100% впевнені в успіху справи і не можете гарантувати, що самостійно впораєтеся з монтажем системи відеоспостереження та її подальшим настроюванням, то настійно рекомендуємо звернутися до досвідченого в цьому питанні виконавця. Виходячи з вищесказаного, хотіли б запропонувати вам свої послуги з питання підбору системи відеоспостереження, її встановлення, налаштування з подальшим обслуговуванням. Гарантуємо вам краще співвідношення ціни та якості.

Телефони (цілодобово): (044) 360-65-74, (067) 440-90-07, (063) 787-08-78, (066) 213-35-65.

З повагою, ваша охоронна компанія.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Сергій Савчук/ автор статті

Директор ТОВ «Альянс-безпека»

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
АЛЬЯНС-БЕЗПЕКА
Коментарі: 2
 1. Тудасюда

  Комментатору ниже. По логике вещей он должен быть дешевле, да. Но нам его продают в магазинах дороже мотивируя тем, что все за нас уже собрали и за удобство надо платить. В принципе, любое коробочное решение всегда обходится дороже.

 2. alubais

  Комплект відеоспостереження коштує процентів на 20 дорожче чим якби брати все окремо. В чому прикол? По логіці він має навпаки бути зі знижкою!

Додати коментар