Охорона гаража

Охорона гаража

Чи взагалі потрібна взагалі охорона гаража? Чи є в цьому сенс? Дозвольте поділитися з вами думками на цей рахунок. Крім того, в цій темі хотілося б розповісти ще й про базові правила захисту гаража від злому.

Зміст статті:

  1. За кам’яною стіною?
  2. Гаражі та їх надійність;
  3. Що можна зробити?
  4. Під вас копають.

За кам’яною стіною?

Існує розхожа думка, що якщо машину поставити в закритий гараж, то можна не переживати за її долю, вона в повній безпеці. Чи це так насправді? Статистика — річ уперта, і вона свідчить проти цієї крилатої думки. Існують десятки тисяч справ, коли грабіжники розбирали і розкуркулювали авто безпосередньо в рідних стінах гаража. Уберегти своє дороге майно можна, як би складно це не здавалося на перший погляд.

Гаражі та їх надійність

Гаражі бувають різні, наведемо найпоширеніші варіанти:

  • Залізобетонний моноліт — самий міцний, довговічний і надійний гараж. Стіну з нього проломити – вкрай важка і дуже гучна робота;
  • Гараж із цегли — другий після залізобетонного моноліту, але стійкість і довговічність залежить прямо від якості використаного матеріалу;
  • Самі ненадійні та прості в зломі — гараж металевий, зібраний з секцій. Подібний тип гаража зламати можна без зусиль і шуму.
Охорона затримує злочинця на місці злочину
Охорона затримує злочинця на місці злочину

Охорона гаража: Що можна зробити?

Як же грабіжники проникають в гаражі та як захистити своє майно?

Найчастіше зловмисник проникає в гараж завдяки тому, що усуває замки. Для того щоб запобігти спилюванню дужок у навісних замків, слід встановити металеві кожухи, але і це не зможе дати повної безпеки.

Краще всього використовувати замки з прихованим стержнем, оскільки вони мають обтічну форму, і цей факт ускладнює можливість накинути на замок ланцюг.

До того ж, смуга пробою з усіх боків прихована. Незалежно від моделей встановленого замку, не буде зайвим дотримуватися деяких нескладних правил безпеки. Замок і його частини не повинні мати виступів, що виходять за межі двері. Варто подбати і про те, щоб діаметр болтів кріплення був не менше восьми міліметрів, простежте принцип кріплення замку, оскільки кращий варіант замку — це той, який неможливо відвернути зовні. Найбільш вразлива частина — ворота, тому даній конструкції слід приділити особливу увагу.

Охорона гаража: Слідчий експеримент
Охорона гаража: Слідчий експеримент

Під вас копають

Найчастіше грабіжник просто застосовує силове відкриття. Робиться ця процедура наступним чином: зловмисник міцним ланцюгом обертає виступаючі частини замку і за допомогою машини розриває сполучні частини замку. Найчастіше подібні види, зривання замків, відбуваються в тихій та безлюдній місцевості, оскільки ця операція не потребуватиме особливих зусиль, особливо, розумових.

Для того щоб запобігти подібним діям, потрібно звернути увагу на стулки, які не повинні мати ні найменшого зазору, так само варто позбутися від дверних ручок і поставити по всьому периметру надійний куточок. Головку болтів, що тримають ворота, при бажанні і вмінні можна спиляти зубилом і ворота просто впадуть до ніг грабіжника. Як варіант, зловмисник намагатиметься зробити підкоп під гараж, але це залишається можливим тільки в тому разі, якщо грунт дуже пухкий і сипкий.

Можна застосувати й кардинальні методи захисту машини. Якщо ви дійсно хочете забезпечити надійний захист вашому автомобілю, тоді охорона гаража – буде дійсно найкращим варіантом вирішення цього питання. Сьогодні така послуга  як сигналізація – не стане «в копієчку» і клопоту завдасть небагато. Протягом пари хвилин після спрацювання сигналізації на місце злому приїде спеціально навчені люди і запобіжать пограбуванню.

Якщо вас зацікавила така послуга як охорона гаража в Києві / Київській області / Україні, то хотіли б запропонувати вам співпрацю з нашою компанією. Демпінгові ціни не пропонуємо, але гарантуємо чесне співвідношення ціни та якості.

Телефони (цілодобово): (044) 360-65-74, (067) 440-90-07, (063) 787-08-78, (066) 213-35-65.

З повагою, ваша охоронна компанія.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Сергій Савчук/ автор статті

Директор ТОВ «Альянс-безпека»

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
АЛЬЯНС-БЕЗПЕКА
Коментарі: 1
  1. Василь Іванович

    Охорона гаражу то як виявилось є досить складним питанням. Поставити сигналізацію – це не проблема, проблема у тому, що гаражі як правило не мають безперервного живлення електроенергією. Результатом постійних коливань живлення приладів стало те, що встановлений охоронною компанію акумулятор вже через два місяці повністю “здох”. Вирішив проблему лише підводом якісного 220V. Хоча мені та пропонували поставити якісь блоки живлення, але я побачив кошторис і в мене очі на лоб полізли. Найняв електрика і за ті ж гроші вирішив питання.

Додати коментар