Охорона комерційних об’єктів

Охорона комерційних об'єктів

Охорона офісів, виробничих приміщень і охорона комерційних об’єктів (торгівельний центр, магазин, банк тощо) багато в чому відрізняються. У даній статті хотілося б розповісти про принципи і завдання, які ставить перед собою охорона на об’єктах комерційного типу.

Зміст статті:

  1. Магазин під охороною;
  2. Охорона банку;
  3. Завдання охорони.

Магазин під охороною

Фахівцям, які забезпечують безпеку багатолюдних торгівельних центрів та магазинів необхідно здійснювати наступні функції:

  • Припинення будь-яких спроб крадіжки товару та іншого майна з боку, як відвідувачів, так і персоналу;
  • Забезпечення схоронності всіх матеріальних цінностей, розміщених на території, що охороняється;
  • Запобігання конфліктних ситуацій, забезпечення громадського порядку на території магазину.

Фахівці в області безпеки знають, що охорона комерційних об’єктів – це складна та відповідальна справа. Співробітникам доводиться протягом всієї зміни здійснювати постійний контроль над ситуацією, щоб уникнути розкрадання або виникнення небажаних нештатних ситуацій. На це здатні тільки кваліфіковані фахівці. Тому будь-охоронне підприємство довіряє безпеку магазинів і торгових комплексів тільки досвідченим співробітникам.

Фізична охорона магазину
Фізична охорона магазину

До обов’язків охоронців, що забезпечують безпеку торгових комплексів, відноситься також запобігання псування майна, огляд особистих речей і ручної поклажі покупців і т. д.

Особливу увагу фахівці агентств приділяють об’єктам, які перебувають під цілодобовим наглядом. Як правило, в таких торгових центрах не тільки встановлюють сигналізацію і системи відеоспостереження, але також забезпечують розширений штат співробітників, здійснюючи безпеку об’єкта. Кількість постів і вартість роботи охоронної компанії залежить від площі магазину і від цінності товару.

Охорона банку

Більш складним завданням, ніж забезпечення безпеки торгового комплексу, є охорона банку, яку довіряють тільки самим надійним співробітникам. Безпека такої фінансової установи – це питання, що вимагає комплексного підходу.

По-перше, слід забезпечити фізичну безпеку об’єкта. Для цих цілей практично всі охоронні компанії мають в своєму розпорядженні штат навчених фахівців, що мають досвід роботи в силових структурах. Всі охоронці мають ліцензії на носіння вогнепальної зброї, так і на її застосування. Кваліфіковані інженери встановлять системи відеоспостереження, а також кнопки екстреного виклику служб швидкого реагування.

Другим питанням організації безпеки банку є запобігання витоку комерційної інформації. В наш час конкуренція в комерційних організаціях настільки висока, що фірми можуть застосовувати у боротьбі різні незаконні методи, аж до розкрадання інформації – звітів, відомостей про позичальників і контрагентів і т. д. Зберегти комерційну інформацію і виявити осіб, які працюють на організації конкурентів, допоможуть фахівці охоронного агентства.

Забезпечення безпеки такої фінансової установи, як банк, передбачає забезпечення захищеності всіх інтересів, як керівництва організації, так і клієнтів банку. Ця задача ускладнюється тим, що комерційний банк являє собою основну мішень для нападу кримінальних елементів, оскільки він володіє значною сумою готівкової валюти.

Фізична охорона банку
Фізична охорона банку

Охорона комерційних об’єктів: Завдання охорони

Завдання співробітників охоронної компанії полягає не тільки в протидії збройного нападу, але і запобігання подібної ситуації. У разі збройного пограбування, співробітники охоронного агентства намагаються забезпечити безпеку відвідувачів банку. Більшість приватних охоронних підприємств – це професійні охоронні агентства, тут працюють досвідчені фахівці, здатні забезпечити безпеку, як торгового комплексу, так і банку.

Для здійснення схоронності майна, безпеки персоналу та відвідувачів на об’єкті здійснюється цілий комплекс заходів: охоронці, задіяні в охороні, крім спецзасобів активного захисту (газового балончика, дубинки і т. д.) укомплектовані брелоками з кнопкою тривожної сигналізації. Як правило, інспектори безпеки не чекають моменту, коли ситуація вийде з-під контролю і викликають групу швидкого реагування у момент, коли бачать, що ситуація сама по собі не вирішиться (наприклад, налаштований на скандал відвідувач не йде і продовжує конфліктувати з персоналом установи). Крім цього, комерційні об’єкти практично завжди обладнані камерами відеоспостереження, які ведуть безперервний запис. А в години, коли об’єкт не працює, його охорона здійснюється завдяки цілодобовому та безперервному спостереженню операторами на пульті централізованої охорони.

Якщо вас зацікавила така послуга як охорона комерційних об’єктів в Києві / Київській області / Україні, то хотіли б запропонувати вам співпрацю з нашою компанією. Демпінгові ціни не пропонуємо, але гарантуємо чесне співвідношення ціни та якості.

Телефони (цілодобово):

(044) 360-65-74, (067) 440-90-07, (063) 787-08-78, (066) 213-35-65.

З повагою, ваша охоронна компанія.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Сергій Савчук/ автор статті

Директор ТОВ «Альянс-безпека»

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
АЛЬЯНС-БЕЗПЕКА
Коментарі: 1
  1. agomaleoku

    Враховуючи ситуацію з криміналом в Україні, то комерційним об’єктам слід закладувати у свої витрати графу “охорона” ще на початку своєї роботи. А то як не вкрадуть, то просто все поб’ють.

Додати коментар