Промислова безпека

Промислова безпека

Дотримання умов промислової безпеки на виробничих об’єктах – одна з основних вимог до їх діяльності. Незначні відхилення від норми тут можуть призвести до сумних наслідків. Особливо це стосується «небезпечних» підприємств, де промислова безпека повинна бути під постійним контролем керівництва.

Зміст статті:

  1. Кому загрожують перевірки?
  2. Експертиза.

Кому загрожують перевірки?

До небезпечних виробничих об’єктів відносять підприємства гірничої промисловості та ті, на яких використовуються, зберігаються або утилізуються небезпечні (токсичні речовини) і т.д. Одним словом, об’єкти, аварії на яких можуть призвести до надзвичайних ситуацій, у тому числі до екологічної катастрофи. Тому таким підприємствам і приділяється така пильна увага наглядових органів.

Для підприємств різного ступеня небезпеки (від 1 до 4) існує зобов’язання – проходження експертизи промислової безпеки. Проводити її можуть тільки кваліфіковані фахівці з солідним стажем.

Наприклад, співробітник лабораторії, що здійснює перевірку об’єкта 1 або 2 ступеня небезпеки, повинен мати досвід роботи 10 років. Такі вимоги поточного законодавства дозволяють виключити проведення ревізій «для галочки».

Промислова безпека

Промислова безпека: Експертиза

Отже, експертизі підлягають:

  • Приміщення, де йде виробництво;
  • Обладнання та інші технічні пристрої;
  • Проектна документація;
  • Декларація та обґрунтування безпеки.

Перевірка здійснюється протягом декількох днів (як правило, 7-8 діб). Варто відзначити, що експертизу можуть проводити виключно організації, що мають відповідну ліцензію. Відповідно до вимог поточного законодавства замовники ревізії зобов’язані пропускати перевіряючих у всі приміщення та до всіх об’єктів без попереднього запиту.

Якщо ж вас цікавлять охоронні послуги в Києві / Київській області / Україні, то хотіли б запропонувати вам співпрацю з нашою компанією. Демпінгові ціни не пропонуємо, але гарантуємо чесне співвідношення ціни та якості.

Телефони (цілодобово):

(044) 360-65-74, (067) 440-90-07, (063) 787-08-78, (066) 213-35-65.

Чи скористайтесь чатом з нашим менеджером або формою зворотного зв’язку і ми вам передзвонимо.

З повагою, ваша охоронна компанія.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Сергій Савчук/ автор статті

Директор ТОВ «Альянс-безпека»

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
АЛЬЯНС-БЕЗПЕКА
Додати коментар