Розсувні решітки

Розсувні решітки

Можливо, в недалекому майбутньому розсувні решітки, як засіб захисту від зломів, перестануть бути обов’язковим засобом. Але, на жаль, поки без цього часом ніяк. Та і як убезпечити себе від нещасних випадків з випадінням дітей з вікон або ненавмисного зіштовхування предметів? Убезпечити себе від несподіваних «сюрпризів» і додати затишок можна використовуючи розсувні решітки.

Універсальність розсувних грат дозволяє їх використання в будь-яких необхідних випадках, будь це вітрина магазину, вікна або двері квартири. Завдяки своїй конструкції, що складається з вертикальних металевих прутів, скріплених рухомими елементами, вони не тільки виконують функції по своєму прямому призначенню, а й виступають додатковим декоративним оформленням. Відмінне рішення для створення додаткового евакуаційного виходу, що не дозволяють зробити стаціонарні решітки.

Розсувні решітки
Розсувні решітки

Вимушений захід

В даний час, не можна ще забувати про захист від несанкціонованого проникнення. Розсувні решітки значно поліпшать захист від подібних випадків, завдяки тому, що кріпляться таким чином, повністю виключає можливість висмикнути її цілком. Замковий механізм не дозволить вирвати його цілком, як це можна зробити з навісним замком за допомогою ломика або будь-якого іншого металевого прута. Пилянню перешкоджає невеликий люфт, який мають розсувні решітки, який набагато збільшує час для реалізації даного процесу. При нерівному віконному отворі, решітка встановлюється на спеціальному профілі прямо на стіну. І взагалі, кріплення розсувних решіток може бути найрізноманітнішим. Кожен користувач може виконати установку так, щоб максимально реалізувати їх численні переваги.

Виглядають візуально досить естетично і не обов’язково розсовувати їх, перебуваючи в приміщенні, так як вони відмінно пропускають світло і не створюють перешкод при провітрюванні. У морозну погоду розсувні решітки також легко відкриваються і закриваються, хоча в цьому немає необхідності. У закритому положенні вони мають прекрасний вигляд і своєю наявністю не доставляють додаткових турбот.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Сергій Савчук/ автор статті

Директор ТОВ «Альянс-безпека»

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
АЛЬЯНС-БЕЗПЕКА
Додати коментар