Системи відеоспостереження

Системи відеоспостереження

Як показує практика, захиститися від пограбування на 100% неможливо. І хоча системи безпеки стають з кожним днем все складнішими та більш технологічними, але разом з цим все більш складними стають і засоби злому. Для захисту офісу вже недостатньо сейфу, решіток на вікнах або сторожа. Професійних злодіїв це не зупинить. Тому необхідно подумати про додатковий захист. Зараз все більш популярними стають технічні засоби охорони. Вони скорочують кадрові витрати, та працюють 24 години на добу. Найпоширеніше та просте з них рішення – це встановити системи відеоспостереження.

Зміст статті:

  1. Сучасні виклики;
  2. Ефективне рішення.

Сучасні виклики

Зараз вже важко уявити собі повноцінну охорону без двох камер, як мінімум, – на вході і в приміщенні. Відеоспостереження однаково ефективно для квартири, дачі, офісу, гаража або виробничого складу. Принцип дії один і той же – камери знімають те, що відбувається і передають на монітор, одночасно ведеться запис на носій. У будь-який момент можна простежити, що зараз відбувається на об’єкті або переглянути запис.
Встановити на об’єкті пункт відеоспостереження це вже необхідність, без якої складно забезпечити надійну охорону будь-якого приміщення, приватного або комерційного характеру. До того ж, загроза безпеки для офісу може бути не тільки зовнішньою, але і внутрішньою.

Як показує практика, навіть працівники зі стабільно високою заробітною платою досить часто не втрачають можливості винести з офісу що-небудь цінне. До того ж, завжди є небезпека винесення закритої корпоративної інформації. У таких випадках за кордоном більшість компаній вже давно використовують цілодобове відеоспостереження за всіма приміщеннями організації, а великі корпорації мають у себе в штаті цілі відділи, які стежать за всіма іншими офісами. Це допомагає контролювати роботу власних співробітників, оперативно реагувати на виникнення конфліктних ситуацій, а також служить додатковим засобом захисту проти грабіжників.

Системи відеоспостереження
Системи відеоспостереження

Системи відеоспостереження: Ефективне рішення

Установка камер відеоспостереження ефективна з багатьох причин. За допомогою них спостерігач отримує повну картину того, що відбувається на об’єкті, бачить всіх, хто входить у приміщення і виходить, реєструє всі позаштатні ситуації. Якщо ж щось сталося при відсутності спостерігачів, завжди є можливість переглянути відеозапис потім. Зібрана в процесі відеоспостереження інформація, до того ж, може бути корисна для компанії.

Наприклад, багато фірм використовують відеозапис з офісу продажів для навчання співробітників – розглядають конфліктні ситуації, аналізують поведінку клієнтів і менеджерів, виробляють свої власні стандарти обслуговування.

Системи відеоспостереження також слід поєднувати з іншими засобами забезпечення безпеки. Адже камери все ж мають на увазі наявність людського фактору – як мінімум, охорони, яка буде через монітори відстежувати, що відбувається. Зараз вже є сучасні технічні засоби, які самостійно автоматично фільтрують відвідувачів, не вимагаючи при цьому втручання людини.

Для того щоб звести до нуля імовірність проникнення в офіс небажаних осіб використовують системи контролю доступу. Це можуть бути магнітні ключі, пластикові картки або відеодомофони. Вони захищають від проникнення сторонніх, не створюючи при цьому незручності для працівників.

Крім того, з їх допомогою можна швидко реєструвати людей на вході і виході і фіксувати кількість годин, які людина відпрацювала. Це може бути дуже ефективним засобом боротьби із запізненнями і спробами піти з роботи раніше. Завжди важливо пам’ятати, що недостатньо убезпечити себе якимось одним засобом – необхідний комплекс вжитих заходів, які захистять вас. Набагато краще витратити гроші на охорону об’єкта зараз, адже усунення наслідків неприємностей обійдеться вам набагато дорожче.

Якщо вас цікавлять системи відеоспостереження, їх монтаж в Києві / Київській області / Україні, то хотіли б запропонувати вам співпрацю з нашою компанією. Демпінгові ціни не пропонуємо, але гарантуємо чесне співвідношення ціни та якості.

Телефони (цілодобово):

(044) 360-65-74, (067) 440-90-07, (063) 787-08-78, (066) 213-35-65.

Чи скористайтесь чатом з нашим менеджером або формою зворотного зв’язку і ми вам передзвонимо.

З повагою, ваша охоронна компанія.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Сергій Савчук/ автор статті

Директор ТОВ «Альянс-безпека»

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
АЛЬЯНС-БЕЗПЕКА
Додати коментар