Захисні рольставні

Захисні рольставні

Захисні рольставні (жалюзі, ролети) на вікна та двері з’явилися на ринку нещодавно, але відразу ж завоювали популярність серед споживачів. Жалюзі, встановлюються всюди — на будинках, квартирах, офісах, банках, аптеках. Вони можуть монтуватися під час будівництва, або за замовленням на готові об’єкти.

Зміст статті:

 1. Основні переваги;
 2. Не пролізеш;
 3. Антивандальні рольставні.

Основні переваги

Рольставні захищають вікна, двері від несанкціонованого входу, вони також є частиною декору, який в змозі надати будь-яким фасадам естетичний вигляд. Жалюзі замінили своїх попередників — решітки на вікнах та дверях.

Захисні рольставні також забезпечують безпеку. Вони зручні для використання, захищають будинок від зловмисників, дуже легко відкриваються і закриваються, мають привабливу ціну, різноманіття форм і кольорів, оснащуються різними приводами.

Монтаж рольставен
Монтаж рольставен

Переваги жалюзі:

 1. Захист від світла та сонця;
 2. Естетика;
 3. Захист від шуму й пилу;
 4. Тривалий термін служби.

Полотно (робоча поверхня) виготовляється з алюмінієвих або сталевих профілів, виготовлених способом екструзії.

 • Екструдовані профілі мають високу стійкість до зломів.
 • Ролети, виготовлені з алюмінієвих профілів не піддаються корозії і більш привабливі на вигляд.
 • Електромеханічні приводи рулонних жалюзі можуть бути ручного або дистанційного управління.

Останнє – дуже зручно для клієнта, тому що він може відкривати та закривати отвори в будівлі одним натисненням кнопки. Жалюзі обладнуються спеціальними пристроями проти їх підйому. При використанні сталевих профілів, рейок, посилених шин, ролети забезпечують більш потужний захист від крадіжок та зломів.

Захисні рольставні: Не пролізеш

Забезпечити безпеку будівлі та запобігти проникнення небажаних осіб в приміщення допоможуть міцні сталеві двері, сигналізація, а також рольставні на вікна, вони захищають віконний отвір від проникнення, злому. Вони відмінно справляються з цим завданням, це стало можливо завдяки конструкції, коли полотно закрито, їх дуже складно зламати не тільки ручним, але і електричним інструментом.

Полотно віконниць виконуються з алюмінієвого або сталевого профілю, рухаючись по напрямних, полотно згортається в рулон. Напрямні закріплюються в стіну будинку або в проріз вікна і демонтаж направляючих можна виконати тільки в тому випадку, коли полотно рольставнів піднято. Саме така система забезпечує максимальний захист вікна. Захисний кожух оберігає механізм віконниць від злодіїв, потрапляння води в механізм, що дуже важливо в зимовий період і виконує декоративну функцію. Сучасне полотно рольставнів практично не має щілин, профільовані ламелі полотна міцно скріплюються між собою за допомогою спеціальних замків. Ламелі заповнені утеплювачем, що дозволяє додатково зберігати тепло у приміщеннях будівлі.

Захисні рольставні

Захисні рольставні приводять в рух ручним або електричним типом приводу, ефективність електричного приводу була доведена багаторазово. Автоматика дозволяє під час пожежі за короткий період часу виконати відкривання вікна та здійснити евакуацію людей з палаючої будівлі. Крім того при відключенні електрики підняти полотно рольставнів не складе особливих труднощів, весь процес відкривання можна виконати вручну.

Монтувати рольставні на вікна мають лише досвідчені професіонали, так як допущення недоліків при монтажі може призвести до послаблення захисту периметра будівлі.

Антивандальні рольставні

Намагаючись убезпечити свій будинок або офіс від проникнення зловмисників через вікна, багато людей воліють зміцнювати це небезпечне місце і встановити там захисні рольставні. Це корисний винахід дійсно здатен стати перешкодою на шляху зломщиків, однак набагато більш надійним засобом може стати новинка – антивандальні протизламні ролети. Вони відрізняються від звичайних моделей більш міцними і надійними матеріалами виготовлення.

У більшості випадків такі просунуті захисні рольставні виконуються з алюмінієвого профілю збільшеної товщини з пінними прошарками. Новий алюмінієвий сплав перетворюється в профіль на екструзійному обладнанні. Склад надійно оберігає матеріал від корозії, окислення, шкідливого впливу зовнішніх умов. Профіль розрізняється заввишки, показниками міцності та вагою. Найвищу міцність має профіль з вищим класом опору.

Особливості матеріалу роблять його більш міцним, посилюють захисні здібності. На відміну від декоративних видів рольставен, які можна досить легко зламати, посилена конструкція потребує докладання чималих сил. Її не зламаєш за допомогою палиці, каменя або навіть спеціального інструменту.

З допомогою антивандальних виробів можна закрити вікна не тільки вдома, але і офісу, магазину, павільйону і не побоюватися за пошкодження майна. Крім своїх захисних якостей, антивандальні захисні рольставні відмінно захищають від вітру, шуму і зберігають тепло. При цьому технологія виготовлення дозволяє випускати міцні, але легкі полотна, не збільшують навантаження на вікно. Вага квадратного метра віконниць становить від 4 до 8 кг – рольставні, що мають полегшену вагу, здатні прослужити довше звичайного варіанту, чудово захищають вікно від проникнення ззовні.

Також

Для комфортного керування віконницями встановлюються ручний або електричний привід. Ручні приводи мають декілька варіантів виконання:

 • Шнур;
 • Коловорот;
 • Стрічка;
 • Інерційна пружина.

Електропривод малої потужності працює безшумно та швидко відчиняє і зачиняє віконниці. У складеному вигляді ролети компактно забираються в спеціальні короби, встановлені вгорі віконного отвору. Розмір короба залежить від властивостей і висоти профілю, однак при будь-яких параметрах виріб не перевантажує віконний отвір. При установці рольставен для більш надійного захисту їх можна підсилити сталевим крученим профілем. Так ролети будуть добре протистояти навіть ножівкою по металу та іншими спеціальними пристосуваннями.

Вибачте, що ми повторюємося, але ситуація вимагає цього: уберегти майно від незаконних посягань злочинців можливо лише при використанні комплексних рішень. Так що ми рекомендуємо не обмежуватися встановленням надійного захисту на вікна, але і, замовити монтаж охоронної сигналізації.

Виходячи з вищесказаного, хотіли б запропонувати вам співпрацю з нашою компанією. Демпінгові ціни не пропонуємо, але гарантуємо чесне співвідношення ціни та якості.

Телефони (цілодобово):

(044) 360-65-74, (067) 440-90-07, (063) 787-08-78, (066) 213-35-65.

Чи скористайтесь чатом з нашим менеджером або формою зворотного зв’язку і ми вам передзвонимо.

З повагою, ваша охоронна компанія.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Сергій Савчук/ автор статті

Директор ТОВ «Альянс-безпека»

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
АЛЬЯНС-БЕЗПЕКА
Додати коментар