Готельний сейф

Готельний сейф

Збереження особистого майна – справа досить серйозна і, як привило, для цього питання повинно передбачатися спеціальне місце. Одна справа, коли цінні папери, документи, гроші, коштовності зберігаються вдома. Інша справа – коли доводиться тимчасово проживати в готельному номері і при цьому потрібно десь зберігати цінності, не турбуючись за їхнє збереження. Як правило, всі готелі, які мають три зірки і більше, встановлюють у кожний свій номер готельний сейф.

Сейфи для номерів готельного типу відрізняються від інших своїми габаритами. Так само як і інші представники сховищ, вони можуть монтуватися в стіни, меблі та відрізнятися класом захисту (вогнестійкі, зламостійкі тощо).

Зміст статті:

  1. Характеристики сховища;
  2. Так просто не відчиниш.

Характеристики сховища

Готельний сейф має свій стандартний розмір, що становить 22х37х31 см. Однак, якщо добре вивчити питання, то можна при покупці сейфа коригувати розміри на свій розсуд. Благо, нестандартних розмірів на ринку ціла сила-силенна. А якщо, замовлення не на одну штуку, то можна вийти безпосередньо на виробника та замовити партію сейфів з потрібними для вас параметрами.

Як правило, виробник сейфів виготовляє міцні дверні плити із стійкого металу товщиною 3 мм, а стінки товщиною 1,5 мм. Даної товщини достатньо для гідного збереження цінностей постояльців. Однак, якщо вам необхідно сховище, яке збереже майно абсолютно від будь-яких загроз і вселить абсолютну довіру, то є сенс замовити виготовлення дверної плити завтовшки до 1 см, а стінки до 3 мм.

Готельний сейф

Готельний сейф: Так просто не відчиниш

Такі сейфи не вдасться відчинити методом сильного удару або іншими поширеними способами завдяки двері, що відкривається за допомогою електродвигуна. Користування сховищем є зручним з причини розташованого на ньому LED дисплея та можливості зчитування карт.

Людям, які проживають в номері, не доведеться побоюватися за схоронність документів, коштовностей, фінансових коштів та іншого майна, а також можливості відкриття сейфа персоналом готелю завдяки можливості самостійної зміни секретного коду. Крім шестизначної комбінації цифр, готельний сейф може закриватися і відкриватися за допомогою пластикової карти, також існує можливість використовувати обидва способи захисту одночасно.

Якщо ж вам потрібно обладнати приміщення з сейфом сигналізацією з виводом на пульт централізованої охорони, то хотіли б запропонувати вам співпрацю з нашою компанією. Демпінгові ціни не пропонуємо, але гарантуємо чесне співвідношення ціни та якості.

Телефони (цілодобово):

(044) 360-65-74, (067) 440-90-07, (063) 787-08-78, (066) 213-35-65.

Чи скористайтесь чатом з нашим менеджером або формою зворотного зв’язку і ми вам передзвонимо.

З повагою, ваша охоронна компанія.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Михайло Горєлов/ автор статті

Заступник директора ТОВ «Альянс-безпека»

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
АЛЬЯНС-БЕЗПЕКА
Додати коментар