Як захистити квартиру від злодіїв

Як захистити квартиру від злодіїв?

Проблема квартирної безпеки в мегаполісах є найбільш гострою. За статистикою, майже половину всіх кримінальних діянь становлять крадіжки шляхом проникнення в житлову нерухомість. Левова частка злочинів припадає на денний час, особливо в період, починаючи з 8-9 годин ранку і до полудня. Злодії не випадково вибирають саме ці години: жителі в основній своїй масі знаходяться на робочих місцях, а діти в школах чи дитячих садочках. Злочинці віддають перевагу будинкам-новобудовам, великим багатоповерхівкам, де мешканці практично не знають одне одного і елементарно можуть нічого не запідозрити при появі сторонніх. Як захистити квартиру від злодіїв? Що необхідно, аби не поповнити ряди постраждалих від квартирних крадіжок?

Зміст статті:

  1. Причина та наслідок;
  2. Що зробити?
  3. Охорона з гарантією.

Причина та наслідок

Насамперед, варто почати саме із себе. Потрібно постійно пам’ятати про пильність, зустрічаючись на сходовому майданчику зі стороннім, постаратися запам’ятати його зовнішність, в бесіді з ним не бути довірливим. Нерідко мешканці через свою безпечність самі «допомагають» злодюжкам, забуваючи перед відходом закрити балконні двері, фрамуги вікон. Навіть перебуваючи вдома, займаючись домашніми справами на кухні, власники можуть не почути, як через незакриті двері зайшли грабіжники і потихеньку винесли всі цінні речі та заощадження. Як правило, господарі не чують того, що відбувається через працюючий в приміщенні кухні телевізор або включену музику. Тому зайвий раз краще перестрахуватися і перевірити, чи замкнені вхідні двері.

А буває, що власники житла стають жертвами злодіїв, які проникають в їх квартири, зображуючи співробітників комунальних служб, соціальних працівників. Все відбувається досить швидко: один із злочинців веде бесіду з мешканцями, а напарник непомітно збирає речі та гроші. Тут звинувачувати власники повинні тільки себе, свою непередбачливість і безтурботність. Тому убезпечити свою оселю від непроханих гостей потрібно обов’язково.

Що робити?

Що ж зробити для цього? Способів достатньо, найбільша ступінь захисту досягається при їх комплексному застосуванні. Якщо ви проживаєте на першому поверсі – обладнайте вікна квартири решітками або спеціальними металевими жалюзі, займіться вхідними дверима. Сталеві двері від виробника повинні не тільки своїм зовнішнім виглядом говорити, що проникнути в житло неможливо, але і реально становити перешкоду для злодіїв. За рівнем безпеки вони поділяються на 4 класи, двері другого і третього класу найбільш підходять для установки в квартирі. Звичайно, досвідчені домушники в змозі відкрити практично будь-які вхідні двері, але витрачати багато часу на її відкриття небезпечно через ризик бути поміченим.

Як захистити квартиру від злодіїв?
Як захистити квартиру від злодіїв?

Замки слід встановлювати ті, що не тільки не дають відкритися двері від протягу, а які надійно захищають від проникнення нечистих на руку сторонніх осіб. Моделей дверних замків зараз безліч: існують і біометричні замки, і такі, що видають гучні звуки, якщо двері намагається відкрити чужий. Проконсультуйтеся з фахівцями, і вони підберуть варіанти, що підходять саме для ваших вхідних дверей.

Зміцните свої вікна, не обов’язково обмежуватися одними лише гратами. У продажу є спеціальна захисна плівка, що має різну стійкість до пошкоджень. Третій клас такого захисного матеріалу здатен витримати удари з зовнішньої сторони вікна навіть сокирою. Є цікавим той факт, що з квартири вікно з такою наклеєною плівкою можна розбити дуже легко.

Як захистити квартиру від злодіїв: Охорона з гарантією

Найефективніший метод захисту нерухомості – це встановлення у ній охоронної сигналізації. Її функціонування не вимагає, як це було нещодавно, наявності стаціонарної телефонної лінії в квартирі, не треба дротів, так як вона працює на певній радіочастоті та/або мережі Інтернет, маючи своє джерело живлення. При бажанні датчики встановлюються тієї кольорової гами, яка є основною в інтер’єрі житла.

Часу на встановлення сигналізації в квартирі багато не знадобиться: все займе не більше одного дня. Спочатку слід оформити заявку в охоронній компанії, якій ви віддали перевагу. На наступному етапі фахівці обстежують вашу нерухомість для складання кошторису. Завершальним кроком є безпосередньо монтаж охоронної системи: встановлюються датчики і елементи оповіщення. При необхідності, наші фахівці можуть провести весь комплекс заходів, починаючи від прийому заявки до монтажу сигналізації всього за одну добу.

Хорошим способом компенсації втрат у результаті квартирної крадіжки є укладення договору зі страховою компанією. На жаль, страхування житла не користується популярністю у населення нашої країни, можливо через невисокий рівень доходів та недостатньої юридичної грамотності. Тут хотілося б також доповнити, що нашою компанією здійснюється страхування своїх ризиків, так що всі договори, укладені на охорону майна клієнтів, в обов’язковому порядку застраховані на суму понад 10 000 гривень.

Проте звернення самих громадян в страхову фірму – справа суто добровільна, а ось провести інші заходи, які допомагають мінімізувати можливість проникнення злодіїв в квартиру – те, що дійсно потрібно зробити. В наші дні способів захистити своє житло багато, в тому числі і такі, що не вимагають великих матеріальних вкладень.

Якщо вас хвилює питання як захистити квартиру від злодіїв, то хотіли б запропонувати вам співпрацю з нашою компанією. Демпінгові ціни не пропонуємо, але гарантуємо чесне співвідношення ціни і якості.

Телефони (цілодобово):

(044) 360-65-74, (067) 440-90-07, (063) 787-08-78, (066) 213-35-65.

З повагою, ваша охоронна компанія.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Михайло Горєлов/ автор статті

Заступник директора ТОВ «Альянс-безпека»

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
АЛЬЯНС-БЕЗПЕКА
Додати коментар