Як захистити свій дім від злодіїв?

Як захистити свій дім від злодіїв?

Все, звичайно, передбачити неможливо, але економити на своїй безпеці та безпеці вашого домашнього вогнища — це нерозумно. Отже, як захистити свій дім від злодіїв?

Зміст статті:

  1. 2 хвилини;
  2. Є прийом.

2 хвилини

У нашій країні за статистикою, квартирні крадіжки вчиняються кожні 2 хвилини.

І в такій ситуації відому приказку «мій дім — моя фортеця» волею-неволею починаєш сприймати буквально.

Парадоксально, що в нашому суспільстві набагато більше уваги приділяється охороні автомобіля від угону, ніж безпеці власного житла. Адже і, правда, як правило, після придбання автомобіля, ми обов’язково поставимо на нього сигналізацію!

Самим першим, базовим рівнем захисту будинку є:

Такі пристосування не зажадають від вас додаткових витрат на подальше обслуговування, і, будучи одного разу з розумом підібраними і встановленими прослужать вам вірою і правдою дуже довгий час!

Після пограбування
Після пограбування

Як захистити свій дім від злодіїв: Є прийом

У суспільстві завжди знайдуться люди, які не хочуть працювати, але смачно їсти і носити гарний одяг їм хочеться. Тому такі люди готові «вимкнути свою совість» і пограбувати когось або навіть вбити. Нещодавно, у липні поточного року, приміром, трапилася цікава ситуація у місті Києві на вулиці Коновальця (раніше – Щорса): випадковий чоловік, який піднімався по сходах у під’їзді, дістав з замкової щілини ключі, які висіли без нагляду і пішов. Через кілька днів він скористався цими ключами для проникнення у квартиру з метою викрадення майна. Спрацювала сигналізація, залунала сирена та чоловік зник. Але завдяки нашій групі швидкого реагування та показанням пильної сусідки невдовзі був затриманий.

Аналогічних прикладів можна навести безліч, деякі навіть проникають в квартири через відкриті віконні рами або розбивають їх. Зазвичай страждають перші і останні поверхи. Але є способи боротьби з такими злочинами. Кращий на сьогоднішній день спосіб – установка охоронної сигналізації.

Якщо вас зацікавила така послуга як установка охоронної сигналізації з підключенням на пульт цілодобової охорони в Києві / Київській області / Україні, то хотіли б запропонувати вам співпрацю з нашою компанією. Демпінгові ціни не пропонуємо, але гарантуємо чесне співвідношення ціни та якості.

Телефони (цілодобово):

(044) 360-65-74, (067) 440-90-07, (063) 787-08-78, (066) 213-35-65.

Чи скористайтесь чатом з нашим менеджером або формою зворотного зв’язку і ми вам передзвонимо.

З повагою, ваша охоронна компанія.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Сергій Савчук/ автор статті

Директор ТОВ «Альянс-безпека»

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
АЛЬЯНС-БЕЗПЕКА
Додати коментар