Редакційна політика

Редакційна політика щодо публікованого контенту на сайті https://alliancesafety.com.ua.

Місія

ТОВ «Альянс-безпека» – це охоронна компанія, покликана допомагати громадянам, споживачам і юридичним особам приймати важливі рішення, що стосуються їх особистої безпеки та захисту матеріальних цінностей від посягань кримінальних елементів та інших загроз. Наші експертні публікації спрямовані на підвищення обізнаності читачів в плані можливих загроз і методів / можливостей для їх уникнення.

Фахівці нашої охоронної компанії надають своїм користувачам і читачам вичерпну інформацію, яка допомагає їм приймати рішення з широкого кола тем, пов’язаних зі забезпеченням безпеки людей та підприємств, захисту рухомого і нерухомого майна.

Ми прагнемо розширити можливості наших користувачів і читачів, і робимо це грунтуючись на своєму багаторічному професійному досвіді.

Об’єктивність

ТОВ «Альянс-безпека» працює в суспільних інтересах і є незалежною компанією з приватною формою власності. З моменту свого заснування у 2012 році наше підприємство підтримує цінності етичного викладу даних і робить все для того, щоб забезпечити вільний обмін точною, справедливою і повною інформацією.

Прозорість

Прозорість – найважливіший елемент етичної та об’єктивної подачі інформації. Це означає відкритість щодо джерел, які ми використовуємо, такі як прямі посилання на оригінальні дослідницькі роботи та на авторитетні незалежні організації, що збирають дані, думки експертів з багаторічним досвідом роботи в галузі. Це також означає прозорість щодо того, хто пише вміст. Всі автори чітко позначені у верхній та нижній частині кожної статті, більшість з них мають розширені біографії, що включають їх досвід, знання та контакти для зв’язку.

Перевірка фактів

Всі публікації редагуються кількома редакторами. Автор викладає матеріал, а редактори, які також працюють в галузі безпеки, перевіряють факти і відзначають будь-які питання, які у них є до авторів перед публікацією. Лише після узгодження всіх спірних моментів, запис публікується на сайті.

Оновлення

Коли ми оновлюємо старі публікації новою інформацією ми відзначаємо, що історію було оновлено, як і коли її було оновлено. Ми іноді видаляємо застарілий контент з сайту або перенаправляємо деякі історії на більш свіжі статті. Якщо наша редакційна група визначить, що стаття потребує оновлення, вона може більше не існувати в пошукових системах або на веб-сайті «Альянс-безпека», або вона може бути перенаправлена на більш нову статтю.

Редакційні стандарти

Співробітники нашого підприємства і запрошені експерти дотримуються одних й тих самих етичних і редакційних стандартів.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
АЛЬЯНС-БЕЗПЕКА