Недооцінена система охоронної сигналізації, яка може стати вашим рятувальним кругом

У сучасному світі важливість систем безпеки будинку важко переоцінити. Будучи заходом захисту, вони забезпечують такий необхідний душевний спокій. Однак одна з систем, яка виділяється серед інших, часто недооцінюється. Ця маловідома система охоронної сигналізації може врятувати вам життя. Давайте розкриємо її можливості та розповімо, як вона може поліпшити вашу систему безпеки.

Розуміння системи охоронної сигналізації

Неоспіваним героєм домашньої безпеки є комплексна система охоронної сигналізації. Це не просто стандартна сигналізація, яка просто виявляє порушників. Вона об’єднує в собі різні функції, забезпечуючи комплексний підхід до захисту будинку. Вона попереджає про такі небезпеки, як злом, пожежа і навіть чадний газ, будучи справжнім засобом порятунку життя.

  • Пильні спостерігачі. Датчики руху є невід’ємною частиною цієї системи. Вони пильно стежать за рухом у приміщенні. При постановці на охорону несподівані дії викликають сигнал тривоги, сповіщаючи Вас або охоронну фірму, що дає можливість припинити потенційну загрозу.
  • Рятувальники життя. Не менш важливими є пожежні та димові сповіщувачі, які є системою раннього попередження про можливу катастрофу. Вони виявляють підвищення рівня тепла або задимлення, активують систему сигналізації та сповіщають владу про ситуацію. Це може запобігти втраті майна і, що ще важливіше, врятувати життя.
  • Невидимі захисники. Справжня цінність цієї системи безпеки будинку стає очевидною після включення до неї датчиків чадного газу. Вони вкрай важливі, оскільки чадний газ – це безбарвний газ без запаху, який може бути смертельно небезпечним. Ці датчики забезпечують раннє попередження і можуть запобігти трагедії.

Для більш швидкого і комфортного підключення квартири під спостереження в Києві ми розробили типові проєкти “під ключ”.

  • Безшумні стражі. Останніми, але не менш важливими, є детектори розбиття скла. Ці пристрої реагують на звукові частоти, пов’язані з розбиванням скла. При спрацьовуванні вони сповіщають вас або вашу охоронну компанію, забезпечуючи додатковий рівень захисту.
  • Контроль на кінчиках пальців. Ще однією відмінною особливістю цієї сучасної системи охоронної сигналізації є її інтерактивні можливості. За допомогою спеціального додатка на смартфоні можна поставити систему на охорону або зняти її з охорони, перевірити її стан і отримувати повідомлення про будь-які тривоги в режимі реального часу.
  • Цілодобове спостереження. Мабуть, однією з найзручніших функцій є професійний моніторинг. У рамках цієї послуги кваліфіковані фахівці з безпеки цілодобово стежать за станом системи. Вони реагують на сигнали тривоги, зв’язуються з відповідними інстанціями та гарантують, що допомога вже в дорозі, що дає додаткову гарантію безпеки.

Чому варто обрати подібну систему?

Ця система являє собою цілісний підхід до забезпечення безпеки будинку. Вона об’єднує різні елементи захисту в єдине ціле. Здатність виявляти проникнення, пожежу, дим і небезпечні гази робить її комплексним рішенням, що дає змогу не тільки захистити майно, а й зберегти життя.

Тетяна Яковенко
Тетяна Яковенко
Керівник відділу продажів у «Альянс-безпека»
Зробити замовлення

Замовте комплект охоронної сигналізації з безкоштовним встановленням і підключенням під цілодобове спостереження на пульті охорони. Для замовлення натисніть на кнопку або передзвоніть нам 0 800 357 127 (безплатно з будь-якого оператора).

Необхідність посилення безпеки

Насамкінець слід зазначити, що наші будинки – це не просто будови. Це простір, який ми поділяємо з нашими близькими, місце, де ми будуємо своє життя. Тому вкрай важливо забезпечити їхню безпеку за допомогою найкращих можливих рішень. Ця маловідома система охоронної сигналізації забезпечує надійний захист від різних загроз. Вона може врятувати вам життя, що робить її гідною інвестицією у ваш будинок і ваш спокій.

Запитання, які часто ставлять

Чим ця система охоронної сигналізації відрізняється від інших?
Ця система об'єднує в собі безліч функцій безпеки, включно з датчиками руху, пожежними та димовими датчиками, датчиками чадного газу та розбиття скла, забезпечуючи комплексний захист. Крім того, вона дає змогу здійснювати інтерактивне керування через спеціальний застосунок і забезпечує цілодобовий професійний моніторинг.
Чи можу я керувати системою охоронної сигналізації дистанційно?
Так, з цією системою у вас є перевага інтерактивної охорони. Ця функція дає змогу ставити/знімати систему з охорони, контролювати її стан і отримувати сповіщення в режимі реального часу через спеціальний застосунок на смартфоні.
Наскільки надійний професійний моніторинг?
Професійний моніторинг забезпечує цілодобове спостереження за безпекою. Навчені фахівці відреагують на тривожні сигнали, зв'яжуться з відповідними органами та забезпечать відправлення допомоги в разі потреби.
Чи виявить система сигналізації рух домашніх тварин?
Датчики руху в системі сигналізації призначені для виявлення несподіваної активності. Однак більшість систем можна налаштувати таким чином, щоб вони ігнорували рух дрібних домашніх тварин для зменшення кількості помилкових тривог.
Яка функція датчиків чадного газу?
Чадний газ - це безбарвний газ без запаху, який у високих концентраціях може бути смертельно небезпечним. Детектори цієї системи подають сигнал тривоги в разі виявлення підвищеного рівня чадного газу, що може запобігти трагічному інциденту.
Чи відрізняються пожежні та димові сповіщувачі в цій системі від звичайних сповіщувачів?
Попри те, що основна функція та сама, перевага інтегрованих сповіщувачів полягає в тому, що вони є частиною великої мережі. У разі спрацьовування вони не просто подають сигнал тривоги, а й сповіщають професійну службу моніторингу, яка за потреби може направити екстрені служби.
Що робити в разі хибної тривоги?
Помилкові тривоги можна скасувати через застосунок системи. Крім того, необхідно якомога швидше повідомити службу моніторингу, щоб уникнути непотрібного виклику екстрених служб.
Рейтинг
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
Михайло Горєлов/ автор статті

Заступник директора ТОВ «Альянс-безпека»

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
АЛЬЯНС-БЕЗПЕКА
Додати коментар