Пультова охорона

Пультова охорона

Надійним та економічно вигідним рішенням задачі забезпечення безпеки квартири, дачі, виробничих, торгових, будівельних об'єктів є пультова охорона. Детальніше про тарифи та договорі на пультову охорону ви можете дізнатися в розділі Охоронні послуги.

Зміст статті:

 1. Як це працює?
 2. Монтаж сигналізації;
 3. Технічні рішення;
 4. Рекомендації за договором.

Як це працює?

Об'єкт охорони обладнується системою датчиків, що має безперервний цілодобовий зв'язок з основним пультом. Сучасна система датчиків має здатність самодіагностики. Спрацьовування сигналізації на одному з охоронюваних об'єктів миттєво відображається на пульті та доводиться до оператора. Згідно із затвердженим порядком реагування приймаються наступні заходи:

 1. На об'єкт прибуває мобільна група (група швидкого реагування — ГШР), що складається із співробітників, які мають досвід військової або поліцейської служби. Співробітники ГШР можуть бути озброєні (залежить від наявних у організації та у співробітників дозволів на носіння зброї);
 2. При необхідності сигнал тривоги дублюється в поліцейське управління;
 3. Власник охоронюваного об'єкта оповіщається про спрацювала сигналізації.

Пультова охорона: Монтаж сигналізації

Система датчиків в будинку, квартирі, котеджі, на дачі може бути як дротовою так і бездротовою, що залежить від типу об'єкта, вибору та фінансових можливостей його власника.

Датчики виконують наступні функції:

 • Захист периметра (спрацювання на відкриття дверей, вікон, на яких встановлені датчики);
 • Захист об’єму (спрацювання на виявлення руху всередині об'єкта). Сучасні системи виключають реагування на пересування дрібних домашніх тварин;
 • Тривожна кнопка. Виклик групи швидкого реагування здійснюється при натисканні на приховану від стороннього погляду кнопку.

Сучасні системи включають також обробку ситуації «відкриття під примусом». Техніком по сигналізації програмується спеціальний код, при наборі якого відбувається виклик групи швидкого реагування, але інших ознак спрацювання сигналізації не проявляється. Така система забезпечує максимальний захист персоналу або членів сім'ї, що викликають групу швидкого реагування, не викликаючи при цьому жодних підозр нападаючої сторони.

Пультова охорона на об'єкті може бути націлена не тільки на захист від атак і несанкціонованого вторгнення, але і на охорону від пожежі (встановлені датчики диму і високої температури), витоку газу і затоплення. В цьому випадку у порядок реагування включається доведення інформації до пожежної охорони, газової служби, аварійно-диспетчерської служби ЖКГ/ОСББ, замовника на об'єкті.

Пультова охорона
Пультова охорона

Технічні рішення

Канал зв'язку між об'єктом і центральним пультом охорони повинен бути надійним, тому бажано дублювання каналу. Для цього застосовується кілька видів зв'язку одночасно (телефонна лінія, стільниковий зв'язок, радіозв'язок, інтернет). У нашій компанії основний канал зв'язку – GPRS/EDGE (інтернет), дублюючий – CSD (голосовий канал, телефонний зв'язок).

Квартира, має стаціонарний телефон, може підключатися по комутованій лінії або виділеній телефонній лінії зв'язку. Додатково застосовується 3G або 4G сигнал.

Охорона дачі або іншого заміського об'єкта, що не має стаціонарного телефонного зв'язку, можливо з використанням 3G або 4G сигналу.

Одночасне використання декількох ліній зв'язку підвищує надійність моніторингу об'єкта і виключає помилкове спрацьовування системи і сповіщення або виклик власника об'єкта хибним сигналом.

Рекомендації за договором

Дозвольте дати вам декілька рекомендацій щодо змісту договору між організацією, що здійснює охорону і клієнтом (орендарем або власником об'єкта).

До договору обов'язково включаються наступні пункти:

 1. Дата видачі і номер ліцензії організації на право займатися цим видом діяльності;
 2. Заходи, що вживаються охоронною компанією в цілях захисту об'єкта при надходженні сигналу тривоги;
 3. Матеріальна відповідальність сторін;
 4. Максимальний час прибуття мобільної групи після надходження сигналу про спрацювання системи охорони; Періодичність технічного обслуговування та перевірки системи охорони на об'єкті;
 5. Вартість послуг та строк дії договору.

Якщо вас зацікавила така послуга як пультова охорона, то хотіли б запропонувати вам співпрацю з нашою компанією. Демпінгові ціни не пропонуємо, але гарантуємо чесне співвідношення ціни та якості.

Телефони (цілодобово): (044) 360-65-74, (067) 440-90-07, (063) 787-08-78, (066) 213-35-65.

З повагою, ваша охоронна компанія.

Очень плохоПлохоНормальноХорошоОтлично (3 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: