Вибір охоронної фірми – дуже серйозна справа. Існує одне нехитре правило: вибирати ділових партнерів слід так само, як ви обираєте супутника життя. Погодьтеся, перед тим як зустрітися з людиною (та й на першому побаченні), ви намагаєтеся детально дізнатися про її зовнішні та внутрішні риси, звички та антипатії. Напевно, ви багато часу приділяєте роздумам про те, чи є перспективи у ваших відносин. Приблизно так само варто підходити і до вибору охоронної компанії, якщо ви хочете, щоб охорона підприємства та безпека ваших співробітників здійснювалася на якісно високому рівні.
Ринок насичений компаніями, які готові переконати вас у тому, що співпраця з ними – це саме те, що вам потрібно. Однак у вашу задачу входить обрати такого оператора послуг безпеки, який відповідав би усім вашим вимогам. Саме в цьому криється успіх довготривалого співробітництва. Алан Стейн, віце-президент компанії Allied Barton Security Services з маркетингу на внутрішньому ринку, вирішив полегшити організаціям процес вибору постачальника послуг у сфері безпеки і розробив список, що включає в себе вісім пунктів, які дозволяють прийняти вірне рішення. Даний список може бути використаний компаніями, що працюють у будь-якій індустрії.
Зміст статті:
- Створення експертної групи;
- Визначення змін;
- Постановка цілей і завдань у порядку пріоритетності;
- Оцінка зовнішніх експертів;
- Оформлення запиту на подання пропозиції;
- Первинний відсів претендентів;
- Вибір постачальника;
- Введення нового партнера в поточну ситуацію.
Створення експертної групи
Вам необхідно створити групу експертів, які зможуть точно визначити потреби вашої організації в плані безпеки. Група співробітників з різних підрозділів допоможе вам прийняти правильне рішення. Крім того, потрібно призначити відповідальних осіб, які будуть розглядати пропозиції постачальників охоронних послуг.
Визначення змін
Коли ви організуєте робочу групу, вам буде потрібно переглянути вашу існуючу програму з безпеки і визначити ті області, в яких слід внести зміни (наприклад, механізм вирішення питань всередині організації, робота з клієнтами, робота з персоналом і так далі).
Постановка цілей і завдань в порядку пріоритетності
На основі проведеного аналізу системи безпеки, що існує на даний момент, і з урахуванням всіх побажань, команда фахівців повинна поставити цілі завдання для потенційного постачальника послуг. Цілі і завдання повинні бути реальними і бути забезпечені відповідною статтею в бюджеті вашої компанії.
Оцінка зовнішніх експертів
Коли цілі і завдання будуть розставлені у пріоритетному для вас порядку, вам слід запросити до себе експертів з компаній, які є вашими потенційними партнерами. Вони допоможуть вам оцінити ситуацію з боку і дати свої рекомендації в області безпеки. Сторонні фахівці легко зможуть нагадати вам про моменти, які ви з якихось причин досі не вирішили.

Оформлення запиту на подання пропозиції
Ви обрали потенційних партнерів. Тепер прийшла черга створення контрактної пропозиції. Складіть документ, який буде відображати поставленні ще раніше цілі та завдання для майбутніх договірних відносин, а також ваші вимоги до персоналу потенційного партнера. Крім того, необхідно скласти список бажаних послуг та короткий опис обов’язків потенційного партнера. Добре було б дізнатися думку тих, хто вже користувався послугами відібраних вами фірм.
Первинний відсів претендентів
Якщо організація зацікавлена у вашій пропозиції, вона відповість на ваш запит, виславши свою пропозицію. Відберіть дві або три організації, які найбільш повно відповідають поставленим вами вимогам, і організуйте зустрічі з представниками таких організацій. На зустрічах обов’язково повинні бути присутніми ваші внутрішні експерти.
Охорона підприємства: Вибір постачальника
Коли ви зустрінетеся з усіма потенційними партнерами, обговоріть їх з вашими експертами. Після того, як ви приймете рішення, обговоріть деталі та додаткові запитання з обраної організацією. Зверніть увагу на їхні умови. Обов’язково перевірте, щоб пропонований ними контракт давав вам право на перевірку якості наданих послуг в будь-який зручний для вас час.
Введення нового партнера в поточну ситуацію
Для того щоб партнер належним чином підготувався до виконання своїх обов’язків за контрактом, необхідно дати йому достатню кількість часу. Дуже важливо задокументувати всі вимоги до постачальника послуг безпеки. Крім того, важливо пам’ятати, що для вирішення всіх ваших питань, пов’язаних із забезпеченням безпеки, вам доведеться часто і щільно контактувати з вашим новим партнером.
Якщо вас зацікавила така послуга як технічна або фізична охорона підприємства в Києві / Київській області / Україні, то хотіли б запропонувати вам співпрацю з нашою компанією. Демпінгові ціни не пропонуємо, але гарантуємо чесне співвідношення ціни і якості.
Телефони (цілодобово):
(044) 360-65-74, (067) 440-90-07, (063) 787-08-78, (066) 213-35-65.
З повагою, ваша охоронна компанія.