Сигналізація для сейфу

Сигналізація для сейфу

Для набуття добробуту важливо не тільки накопичити нове майно, але й зберегти вже наявне. Причому якщо для безпеки та збереження більшої його частини досить мати міцні двері та надійну вхідну сигналізацію, то особливо цінні речі вимагають більш ретельних охоронних заходів. Грошові кошти можна помістити в банк — там про їх збереження подбають спеціально підготовлені люди. Сигналізація для сейфу у банку спрацює при найменшій тривозі, піднімаючи на охорону не тільки внутрішню службу безпеки, але і поліцію. Але як бути з ювелірними виробами, зброєю, грошима і цінними паперами, що хочеться зберігати у себе вдома?

Зміст статті:

 1. Банківський захист — вдома;
 2. Вартість сигналізації для сейфа;
  1. Бюджетна провідна сигналізація;
  2. Стандартна дротова сигналізація;
  3. Бюджетна бездротова сигналізація;
 3. Наші переваги;
 4. Охорона для зброї;
 5. Установка і принцип роботи;
 6. Дротові та бездротові пристрої;
 7. Як замовити послугу?

Банківський захист — вдома

Надійні запобіжні заходи можна створити у власній квартирі. Для того щоб речі вдома були надійно захищені, існують сейфи. Вони не тільки захистять від грабіжника — багато моделей жароміцні та вбережуть цінності у разі пожежі. Але і сейф сам по собі — лише напівзахід, адже грабіжники можуть винести його і забрати з собою, щоб спробувати розкрити пізніше. Тоді речі для власника будуть втрачені незалежно від того, чи увінчаються їх дії успіхом. Тому в якості додаткової міри безпеки необхідна охоронна сигналізація для сейфу, металевої шафи з документами, матеріальними цінностями або зброєю.

Найчастіше, особисті сейфи досить компактні. Трохи місця займають і сигналізаційні пристрої, що на них встановлюють. Це надійна міра додаткової безпеки, а вбудований GSM-модуль дозволить власнику знати, що відбувається з його речами, навіть на значній відстані від дому. При спробі несанкціонованого відкриття сигнал буде направлений відразу на декілька телефонів, в тому числі — власнику і на пост охорони. Це допоможе вчасно затримати грабіжників і зберегти цінні речі.

Вартість сигналізації для сейфа

Вартість сигналізації для сейфа

Бюджетна провідна сигналізація

Характеристика і короткий опис системи:

Пропонований варіант обладнання дозволить не тільки взяти під охорону відкриття сейфа, але і встановити додатковий датчик, наприклад, «руху» в коридорі квартири. Таким чином, ми зможемо забезпечити цілодобове спостереження не тільки за збереженням сейфа, але і за входом/виходом з квартири.

НайменуванняКількістьЦіна, грн.
ППК (прилад приймально-контрольний)1 шт.2000
Датчик відкриття двері /вікна1 шт.70
Акумулятор для резервного живлення (приблизний термін роботи при відключенні системи від електроживлення становить від 4 до 18 годин)1 шт.250
Датчик руху (фіксує рух на відстані до 12 м)1 шт.290
Мідний екранований кабель *~ 100 м.250
Монтажний набір, світлодіод і витратні матеріали (свердла, кронштейни, дюбеля, кабельний канал / короб, стяжки, затискачі, тощо)240
Загальна вартість обладнання та матеріалів3100
Монтажні та пусконалагоджувальні роботи650
Загальна вартість бюджетного варіанту охоронної сигналізації для сейфу3750

Монтаж і установка під ключ за 1 день!

Зовнішній вид бюджетної охоронної системи для сейфа і приблизна схема розміщення сигналізації у квартирі:

Бюджетна сигналізація для сейфу і квартири
Бюджетна сигналізація для сейфу і квартири

Стандартна дротова сигналізація

Стандартна дротова сигналізація для сейфа

Комплектація і склад:

НайменуванняКількістьЦіна, грн.
ППК (прилад приймально-контрольний)1 шт.2950
Датчик відкриття дверей / вікна2 шт.70
Акумулятор для резервного живлення (приблизний термін роботи при відключенні системи від електроживлення становить від 4 до 18 годин)1 шт.490
Датчик руху (фіксує рух на відстані до 12 м)1 шт.290
Комбінований датчик (фіксує рух на відстані до 12 м + фіксує спроби відкрити вікно)1 шт.560
Мідний екранований кабель~ 200 м.250
Монтажний набір, світлодіод і витратні матеріали (свердла, кронштейни, дюбеля, кабельний канал / короб, стяжки, затискачі, тощо)240
Загальна вартість обладнання та матеріалів5170
Монтажні та пусконалагоджувальні роботи1100
Загальна вартість стандартного варіанту охоронної сигналізації для сейфу6270

Зовнішній вид стандартної охоронної системи для сейфа і приблизна схема розміщення сигналізації у квартирі:

Стандартна сигналізація для сейфу та квартири
Стандартна сигналізація для сейфу та квартири

Бюджетна бездротова сигналізація

Бюджетна бездротова сигналізація для сейфа

Комплектація і склад:

НайменуванняКількістьЦіна, грн.
ППК (прилад приймально-контрольний)1 шт.3499
Датчик відкриття дверей / вікна1 шт.699
Датчик руху (фіксує рух на відстані до 12 м)1 шт.951
Брелок для управління системою1 шт.450
Загальна вартість обладнання та матеріалів5599
Монтажні та пусконалагоджувальні роботи1000
Загальна вартість бюджетного варіанту охоронної сигналізації для сейфу6599

Зовнішній вид бюджетної бездротової системи для сейфа і приблизна схема розміщення сигналізації у квартирі:

Бюджетна бездротова сигналізація для сейфу й квартири
Бюджетна бездротова сигналізація для сейфу й квартири

Наші переваги

Наші переваги

Охорона для зброї

Мисливці та власники особистої, мисливської або табельної вогнепальної зброї знають: вона потребує навіть більшого захисту, аніж гроші або ювелірні прикраси. Якщо зникнення останніх означає просто фінансові втрати для власника, то перше може після викрадення принести куди більші неприємності, якщо буде використано зловмисником при наступних злочинах.

Тому сигналізація для сейфу зі зброєю — найважливіша міра, нехтувати якою не слід.

Зверніть увагу на те, що обладнання сигналізацією сейфа в якому зберігається зброя – вимога Закону. Якщо при перевірці поліцією буде виявлено порушення умов зберігання зброї, то вона підлягатиме вилученню.

Компактне обладнання швидко монтується, його установка не відніме багато часу. Пристрій включає цілий ряд функцій, що дозволяють власнику бути впевненим, що з його майном все в порядку:

 • Передача даних про геолокацію пристрою;
 • Автодозвон при спробі злому за збереженими в пам’яті номерами;
 • Живлення від вбудованого акумулятора;
 • Довгий термін служби;
 • Можливість управляти обладнанням дистанційно, за допомогою смартфона.

Також, в залежності від моделі, можливий ряд додаткових функцій. Зокрема, аудіо та відеозапис того, що відбувається в найближчій доступності.

Установка і принцип роботи

Обладнання встановлюється всередину сейфа або металевої шафи та захищене від зовнішнього впливу. При спробах розкрити сейф спрацьовує сигналізація на відкриття дверцят — потужна сирена, здатна дезорієнтувати людину, а при тривалому впливі й пошкодити її слух. Тому при перевірці обладнання краще тримати від нього якомога далі дітей та домашніх тварин. Звукове сповіщення включається не пізніше ніж через 30 секунд з моменту, як сейф було відкрито (цей показник регулюється та може складати від 0 до 120 секунд).

Протягом 5 секунд власник сейфа та особи, чиї номери телефонів збережені в пам’яті пристрою, отримують СМС-оповіщення про спробу злому. Крім того, ряд моделей містить функцію щоденного моніторингу. В такому випадку власник щодня буде отримувати повідомлення про поточну ситуацію, навіть якщо за звітний час спроб злому зафіксовано не було. Окрім СМС-розсилки повідомлення можуть приходити на електронну пошту, а також на пульт охорони. Відключити сигналізацію можна безпосередньо на контрольній панелі або за допомогою телефонного дзвінка (якщо обладнання підтримує таку функцію).

Також ваша особиста камера зберігання може бути обладнана датчиком вібрації, який точно відстежує будь-які коливання. Так що сигналізація спрацює не при відкритті сейфа, а ще на етапі спроби злому або будь-яких інших маніпуляцій.

Дротові та бездротові пристрої

Охорона на сейф зі зброєю або матеріальними цінностями може бути двох видів: провідна (на батарейках / отримує живлення від загальної мережі) або бездротова зі вбудованим елементом живлення. Обидва різновиди досить легко монтувати.

Також не завадить згадати й про так звану автономну охоронну сигналізацію. Таке обладнання, як правило, з найнижчого цінового сегмента і вартість його у середньому становить від 90 до 490 гривень. На ціні всі переваги цієї «сигналізації» і закінчуються. Основні наші претензії до подібної продукції – це ненадійність. Через те, що при її створенні використовуються найдешевші із можливих матеріалів, то на ділі ми отримуємо щось, що буде працювати з постійними збоями та зламається максимум через пів року. Якщо ж ми представимо ситуацію, що вам пощастило і придбана «автономка» реально працює, то через недосконалість системи зловмисник навіть при базових навичках та відповідному обладнанні зможе заблокувати роботу такої системи, а власник дізнається про крадіжку лише за фактом вчиненого злочину. Тим самим злочинець зведе нанівець турботи власника про збереження майна.

Сучасні ж провідні та бездротові пристрої допомагають розв’язати цю проблему. Вони оснащені вбудованим акумулятором і можуть працювати автономно до 6 місяців, а будь-яке, навіть найменше втручання злочинця, буде помічено на пульті централізованої охорони, а на об’єкт буде спрямовано озброєну групу швидкого реагування. Крім того, сигналізація сейф з GSM-модулем не тільки активує сирену і дасть крадію зрозуміти, що його дії виявлені, але і розішле повідомлення про спробу злому відразу по декількох каналах, включаючи текстове повідомлення на пост охорони та сповіщення власника за допомогою електронного листа або СМС.

Якому варіанту сигналізації віддати перевагу залежить тільки від вас. Головне не забувати, що збереження майна у ваших руках, а сучасні охоронні пристрої можуть вам в цьому допомогти!

Охоронна сигналізація для сейфу: Як замовити послугу?

Для того, щоб замовити охоронну сигналізацію для сейфа з підключенням на пульт централізованої охорони в Києві або в будь-якому іншому місті України, скористайтесь чатом з менеджером або формою зворотного зв’язку і ми вам передзвонимо.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Михайло Горєлов/ автор статті

Заступник директора ТОВ «Альянс-безпека»

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
АЛЬЯНС-БЕЗПЕКА
Додати коментар