SLIM LINE від SATEL

SLIM LINE від SATEL

Висока ефективність виявлення, простота встановлення, елегантний дизайн. Це SLIM LINE – нова лінія датчиків руху від провідного польського виробника компанії Satel (Сател).

У неї входять комбіновані та ІЧ-сповіщувачі – всі вони поміщені в однаковий корпус для виключення можливості розпізнавання зловмисником конкретної моделі.

ІЧ-сповіщувачі обладнані інфрачервоним детектором, а комбіновані, додатково, мікрохвильовим датчиком. Він збільшує стійкість сповіщувачів до помилкових тривог, які генеруються через стрибки температури в приміщенні. Чутливість кожного з каналів виявлення можна регулювати на платі електроніки, а також за допомогою брелока.

Датчики Слім лайн володіють підвищеним захистом від факторів, здатними викликати помилкове спрацьовування сигналізації
Датчики Слім лайн володіють підвищеним захистом від факторів, здатними викликати помилкове спрацьовування сигналізації

Особливості конструкції

Всі сповіщувачі SLIM LINE оснащені новою лінзою, що було спроектовано та вироблено в Японії спеціально для цієї серії. Її конструкція сприяє високій ефективності виявлення, а матеріал, з якого вона виконана, відрізняється високою стійкістю до деформації.

Вироблена в Японії лінза найвищої якості
Вироблена в Японії лінза найвищої якості

SLIM LINE використовує різні лінзи: ширококутну «вертикальна штора» і дальньої дії. Особлива конструкція призначена для пристроїв Pet, які ігнорують тварин масою до 20 кг. Аби оптимально використовувати параметри лінз і детекторів, сповіщувачі SLIM LINE використовують алгоритм виявлення нового покоління і цифрову компенсацію температури.

Завдяки використанню регульованого дзеркала ці моделі надійно охороняють також простір безпосередньо під сповіщувачем, так звану «мертву зону».

Значно спрощений монтаж завдяки спеціальному механізму відкриття
Значно спрощений монтаж завдяки спеціальному механізму відкриття

Кожен корпус обладнано зручним механізмом відкриття і закриття, значно прискорює установку.

Схема відкриття пристрою
Схема відкриття пристрою

Вставна клемна колодка в сповіщувачах LUNA і PRO забезпечує зручний монтаж і демонтаж плати електроніки. Це прискорює встановлення сповіщувачів, а також дозволяє зручно замінювати вибрані моделі. Також в пропонованих моделях можливий вибір номіналу використовуваних кінцевих резисторів, що спрощує їх настройку в разі роботи з приймально-контрольними приладами інших виробників.

Проста заміна та налаштування пристроїв
Проста заміна та налаштування пристроїв

У деяких сповіщувачах SLIM LINE можна обрати колір світіння LED-індикатора з доступної палітри кольорів.

Палітра кольорів датчиків серії SLIM LINE
Палітра кольорів датчиків серії SLIM LINE

Сповіщувачі моделі LUNA обладнані білими світлодіодами, завдяки чому їх можна використовувати як додаткове джерело освітлення. Такий функціонал буде корисний під час аварії електроживлення або в якості альтернативного освітлення.

Зовнішній вигляд датчика серії SLIM LINE

Моделі PRO оснащені функцією активного антимаскінга по інфрачервоному каналу. Сповіщувач повідомляє про спробу екранування лінзи будь-яким матеріалом або спробі зафарбувати її прозорим лаком або фарбою. Ці пристрої відповідають вимогам європейського стандарту EN 50131 по класу Grade 3, завдяки чому вони підходять для охорони об’єктів середнього і високого ризику злому.

Функція активного антимаскінга у засобів ОС
Функція активного антимаскінга у засобів ОС

Детектори SLIM Line можуть встановлюватися на настінно-стельовий кронштейн. Версія для моделі PRO обладнана тамперним контактом. Кронштейн дозволяє регулювати кут нахилу пристроїв у двох площинах.

Гнучкість при інсталяції на об'єкті
Гнучкість при інсталяції на об’єкті

SLIM Line – це зручний монтаж, елегантний дизайн, та перш за все – технологія, яка забезпечує найвищу ефективність і надійність дії.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Костянтин Семенов/ автор статті

Начальник технічного відділу ТОВ «Діфенс»

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
АЛЬЯНС-БЕЗПЕКА
Додати коментар