Сигналізація для кіоску

Сигналізація для кіоску

Однією з найважливіших особливостей діяльності будь-якої організації є необхідність постійного зберігання в умовах торгових об’єктів (магазинах, кіосках, павільйонах) різних товарів та інших цінностей. А тому сьогодні охоронна сигналізація для кіоску, що забезпечує його збереження і безпеку працівників, є нагальною необхідністю.

Зміст статті:

 1. Неадекватна економія;
 2. Вартість сигналізації для кіоску;
 3. Щоб уникнути найгіршого сценарію;
 4. Варіанти роботи сигналізації;
  1. Сигнал надходить на пульт;
  2. Автономний варіант;
 5. Не «годувати» шахраїв;
 6. Як замовити послугу?

Неадекватна економія

Однак нерідко розташовувані площі в торгових установах бувають надзвичайно малі для забезпечення їх масштабною системою безпеки. Часом навіть для підключення банальної «тривожної кнопки» в приміщенні може не виявитися замало місця.

З іншого боку, важливим фактором, що впливає на відсутність охоронної та пожежної сигналізації для кіоску, є банальна економія фінансів у подібних організаціях. Через дефіцит грошових коштів, властивих окремим підприємствам роздрібної торгівлі, їх керівництво розраховує суто на удачу.  

Однак такий розрахунок виправдовує себе тільки до того моменту, коли ларьок (кіоск) не буде пограбовано або демонтовано. У момент злочину його господарі через здійснену крадіжку з легкістю позбудуться великої суми грошей, а в найтрагічніших випадках – і життя свого працівника.

Вартість сигналізації для кіоску

Вартість сигналізації для кіоску

Звертаємо вашу увагу на те, що пропонований варіант є базовим. За бажання замовника також можливий монтаж датчика диму, вібрації (спрацює при спробі демонтажу кіоску). 

НайменуванняКількістьЦіна, грн.
ППК (прилад приймально-контрольний)1 шт.2000
Датчик відкриття двері /вікна1 шт.70
Акумулятор для резервного живлення (приблизний термін роботи при відключенні системи від електроживлення становить від 4 до 18 годин)1 шт.250
Мідний екранований кабель *~ 50 м.125
Монтажний набір, світлодіод і витратні матеріали (свердла, кронштейни, дюбеля, кабельний канал / короб, стяжки, затискачі, тощо)200
Загальна вартість обладнання та матеріалів2645
Монтажні та пусконалагоджувальні роботи650
Загальна вартість бюджетного варіанту охоронної сигналізації для кіоску3295

Монтаж та налаштування протягом одного дня!

Орієнтовна схема розміщення сигналізації в кіоску
Орієнтовна схема розміщення сигналізації в кіоску

Щоб уникнути найгіршого сценарію

Щоб запобігти такому сумному розвитку подій, про безпеку подбати необхідно заздалегідь. І саме наша компанія – ТОВ «Альянс-безпека» зможе реалізувати проєкт по установці якісної та сучасної системи оповіщення в торгові зали. При цьому наша охоронна компанія здійснює установку систем безпеки для кіосків, павільйонів, ларків (так званих МАФів) за цілком доступними цінами.

Охорона МАФу передбачає установку спеціальних пристроїв, які ведуть контроль на предмет проникнення на територію організації через двері, вікно для відпуску товарів, бічне вікно або вирубаний отвір у даху. Сюди також відносяться злом сучасних ролет, спроба розбити скло, пожежа або дим всередині торгового приміщення.  

Якими вони бувають?

Сигналізація для МАФу може представляти автономний варіант, що передбачає особливий виклик на телефон підприємця, а також інтегрований, зі здачею приміщення під охорону на спеціалізований пункт охоронної компанії.

Але, щоб зробити грамотний вибір, необхідно все-таки більше знати про такі системи, про особливості їх діяльності в реальних умовах.  

Сигнал надходить на пульт

Звичайно, найбільш оптимальним для охорони торгового кіоску і популярним серед підприємців сьогодні є саме пультова система. За результатом спрацювання тривожної кнопки (спеціальних датчиків) співробітники поліції або служби безпеки будуть не тільки миттєвого сповіщені про незаконне проникнення (або іншу надзвичайну подію), але і зможуть швидко прийти на допомогу.  

Адже потрібно тільки одне натиснення тривожної кнопки, і «підкріплення» прибуде буквально через пару хвилин. Допомога поступить в особі співробітників поліції або охоронних фірм, оповіщених за допомогою сигналу, що надійшов на пульт охорони. При цьому формат такого захисту, завдяки встановленим в торговому приміщенні датчикам, є цілодобовим.

Автономний варіант

У разі встановлення автономної охоронної сигналізації для кіоску, така система дуже сильним психологічним чинником, здатним вплинути на негативний розвиток подій, і все завдяки потужному і різкому звуковому сигналу, який буде видаватися при протиправному (незаконному) проникненні. Це особливо важливо в тому випадку, якщо торгові точки встановлені в густонаселених мікрорайонах, біля великих багатоповерхівок або парковок автомобілів.  

Такий варіант охорони кіоску дозволяє сподіватися, що тривожний звук приверне увагу жителів мікрорайону, і вони грамотно відреагують і викличуть представників правоохоронних органів.  Хоча є ймовірність того, що люди не сприймуть дивні звуки, прийнявши їх за сигнал, хибного спрацювання автомобільної сигналізації. З іншого боку, через повну автономність інформація вчасно не доводиться до поліції, позавідомчої охорони або охоронних структур, що підвищує ризик негативного розвитку подій.

Не «годувати» шахраїв

Щоб не дати ніякого шансу злочинним елементам для здійснення їх злодійських планів, кожному МАФу потрібен оптимальний вид захисту. Інтегрований варіант передбачає наступні елементи:

 • По-перше, охоронна сигналізація для кіоску, з її підключенням на пульт охоронної організації;
 • По-друге, необхідно здійснити установку спеціальної «тривожної кнопки» на торговій території;
 • Третім важливим моментом є безпосередні послуги фізичної охорони», яка здатна виконувати свою службу вдень і в нічний час;
 • Значно підвищує безпеку торгової організації реалізація проєкту по установці розширеного комплексу різних датчиків. Тут передбачається монтаж не тільки систем відеоспостереження, але і протипожежних датчиків, а також спеціальної апаратури, що реагує на удар, на відрив, потоп, нахил і багато інших моментів.

Охоронна сигналізація для кіоску: Як замовити послугу?

Для того, щоб замовити охоронну сигналізацію для кіоску з підключенням на пульт централізованої охорони в Києві або в будь-якому іншому місті України, скористайтесь чатом з менеджером або формою зворотного зв’язку і ми вам передзвонимо.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Сергій Савчук/ автор статті

Директор ТОВ «Альянс-безпека»

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
АЛЬЯНС-БЕЗПЕКА
Додати коментар