Монтаж охоронної сигналізації з підключенням на пульт охорони

Монтаж охоронної сигналізації з підключенням на пульт охорони

Чи перебуває ваше нерухоме майно (будинок, квартира, офіс і т.д.) в даний момент під охороною? Якщо ні, то чи можете ви бути впевнені у тому, що поки ви читаєте ці рядки, там, у пошуку наживи, не снують грабіжники? Як не дивно, але багато людей досі живуть надією, що халепа обійде їх стороною і вони ніколи не зіткнуться з подібними неприємностями. А даремно! Подібна неуважність до такого важливого питання в підсумку виливається у великі проблеми і значні фінансові втрати. Саме тому в даній темі ми хотіли б висловити свою думку щодо того, чому монтаж охоронної сигналізації з підключенням на пульт охорони - вимушений і необхідний захід. Також ми хотіли б розглянути питання вартості даної процедури і етапи її проведення.

Зміст статті:

 1. Гнітюча статистика;
 2. Основні етапи;
 3. Терміни виконання монтажних робіт;
 4. Кому довірити роботу?

Гнітюча статистика

Забезпечення безпеки – це пріоритетне завдання, як для підприємств, так і для громадян. Тому вже нікого не здивуєш наявністю служби охорони. Варто зауважити, що для забезпечення безпеки не обов'язково мати величезну «когорту» охоронців, досить встановити сучасне обладнання, яке допоможе захистити від «непрошених гостей».

До речі, не можна не відзначити, що у наших громадян нарешті з'явилася свідомість у питанні забезпечення особистого захисту, своїх близьких, а також в бажанні вберегти своє майно від незаконних посягань. І, варто відзначити, що це дуже розумне рішення. На жаль, такими є сучасні виклики з причини розгулу криміналу в Україні.

Не будемо занадто згущувати фарби, адже ви можете і самі ознайомитися з поточним станом справ, відвідавши сайт Генеральної прокуратури України та вивчивши відкриту статистику за фактом зафіксованих злочинів. У нашому випадку – дослідити сумну статистику числа квартирних крадіжок, проникнень в приватні будинки і офіси.

Картина наступна (інформація по Києву та Київській області):

 • 2013 рік. Здійснено 5439 крадіжок (розкрито злочинів - 805);
 • 2014 рік. Здійснено 7036 крадіжок (розкрито злочинів - 1017);
 • 2015 рік. Здійснено 6400 крадіжок (розкрито злочинів - 724);
 • 2016 рік. Здійснено 8405 крадіжок (розкрито злочинів - 847);
 • 2017 рік. Здійснено 8217 крадіжок (розкрито злочинів - 758);
 • 2018 рік. Здійснено 7628 крадіжок (розкрито злочинів - 769).

Київська область:

 • 2013 рік. Здійснено 1118 крадіжок (розкрито злочинів - 342);
 • 2014 рік. Здійснено 1090 крадіжок (розкрито злочинів - 220);
 • 2015 рік. Здійснено 1378 крадіжок (розкрито злочинів - 236);
 • 2016 рік. Здійснено 1508 крадіжок (розкрито злочинів - 137);
 • 2017 рік. Здійснено 1438 крадіжок (розкрито злочинів - 144);
 • 2018 рік. Здійснено 1322 крадіжок (розкрито злочинів - 168).

Ситуація, скажімо так, вельми і вельми гнітюча. Тим більше що можна з упевненістю стверджувати, що реальне число крадіжок значно вище вказаних цифр. Так що вважаємо, що монтаж охоронної сигналізації з підключенням на пульт охорони – вимушений і необхідний захід.

Основні етапи

Уявімо собі ситуацію: в сусідньому парадному пограбували квартиру, і це стало останньою краплею у ваших сумнівах. Отже, ви зважилися на установку охоронної сигналізації. Що далі? Давайте розглянемо найімовірніший сценарій розвитку подій. Отже:

Етап 1

Ви хочете убезпечити себе і своє майно від посягань злочинців, тому починаєте пошук відповідного для вирішення даного питання виконавця. За передбачуваним запитом "Охорона квартири Ваше місто" Google видає більше 25 000 000 результатів. В реальності за вирішення цього питання готові взятися більше 100 охоронних і монтажних компаній. Вартість монтажу охоронної сигналізації коливається від 0 до нескінченності. Умовну нескінченність легко пояснити тим, що об'єкти бувають різні, побажання клієнтів – також відрізняються і чим більш специфічна задача, тим вище підсумкова цифра. Так, наприклад, одному з наших клієнтів захотілося, щоб у його приватному будинку було встановлено понад 50 охоронних датчиків, тобто на кожному розі / кімнаті / по периметру об'єкта. Природно, що підсумкова кошторис з подібними запитами буде більш ніж значна.

З нашою пропозицією, щодо вартості охоронних послуг, ви можете ознайомитись в тут.

Монтаж охоронної сигналізації з підключенням на пульт охорони
Монтаж охоронної сигналізації з підключенням на пульт охорони

Безкоштовний сир

Але «як і чому» можна пояснити пропозицію від охоронної компанії здійснити безкоштовний монтаж охоронної сигналізації з підключенням на пульт охорони? Швидше за все, це відкритий прояв нечесної конкурентної боротьби з метою збільшення числа підключених під охорону об'єктів, для подальшого перепродажу охоронної компанії іноземним інвесторам. Іншого пояснення бути не може.

Посудіть самі: мінімальна вартість монтажу дротової охоронної сигналізації (обладнання + роботи) становить 4000 гривень (монтаж бездротової сигналізації від 6900 грн.). І це ми рахуємо з урахуванням того, що обладнання закуповується безпосередньо у виробника, так що виходить уникнути додаткових накруток, завдяки чому виходить відсотків на 20-30 нижче середньої вартості в Інтернеті. Що ж у нас виходить? Щоб взяти вас під охорону, тобто надати вам послугу, охоронна компанія несе витрати в розмірі від 4000 гривень. Але ж це абсурд!

Можна припустити, що охоронна компанія планує повернути свої «вкладення» за рахунок абонентської плати, але і ця думка, як правило, є помилковою. Досить поглянути на розцінки, які пропонують охоронні компанії після проведення безкоштовного монтажу охоронної сигналізації. У таких ситуаціях зазвичай вказується вартість послуг від 150 до 250 гривень. Грубий підрахунок фактичних витрат на надання послуг безпеки на одному об'єкті становить близько 130 гривень (включає в себе фактичні витрати на послуги зв'язку, забезпечення працездатності охоронного пульта, оплата праці операторів пульта, членів групи швидкого реагування, амортизації автомобіля групи швидкого реагування, страхування ризиків на 10000 грн., комунальні платежі і т.д. і т.п.).

Що у підсумку?

У сухому залишку охоронна компанія отримує з подібного об'єкта до 100 грн. Тобто вкладені 4000 гривень на монтаж охоронної сигналізації в умовній однокімнатній квартирі охоронна компанія поверне не раніше ніж за 3 календарних роки. Висновки напрошуються самі собою - або вас охороняє благодійна організація, або компанію незабаром буде продано і, найімовірніше, умови співпраці будуть переглянуті не на вашу користь, або витрачені на ваш об'єкт кошти будуть повернуті іншим і не завжди чесним шляхом (штрафні санкції, додаткові рахунки тощо). Про все це варто задуматися ще на етапі узгодження монтажних робіт, так як найчастіше саме той, хто монтував сигналізацію, і буде надалі вас охороняти. Про те, скільки ж реально коштує охорона середньостатистичного об'єкта, ми поговоримо більш докладно в одній з наступних статей.

Етап 2

Вітаємо! Ви зробили вибір щодо організації, яка проведе монтажні роботи на вашому об'єкті. Тепер вам, власне, належить обрати саму систему сигналізації. Кажучи по-простому, вам слід визначитися, яка система у вас буде стояти: дротова або бездротова сигналізація. Треба відзначити, що ще роки чотири тому даний вибір було зробити набагато складніше. З одного боку - добре, що немає ніяких кабелів і короба, а з іншого боку - підсумкова цифра у кошторисі виходила б приблизно на 40 % більше. В наші дні ціна на ці два типи обладнання практично зрівнялася.

Отже, повернемося до нашого монтажу. Монтажна / охоронна компанія, швидше за все, запропонує вам якийсь з наступних варіантів для установки:

Дротова сигналізація для підключення на пульт охорони від Satel (Польща), Дунай (Україна/Польща), Лунь (Україна-Харків), Оріон (Україна-Вінниця), Crow (Ізраїль).

На сьогоднішній день, при монтажі бездротової сигналізації для підключення на пульт охорони, в основному використовується обладнання від українського розробника - компанії Ajax, яка, скажемо без перебільшення, своїми розробками підкорила весь світ. Хто знає, можливо, їм доведеться поборотися за першість на ринку з іншою вітчизняною компанією. У нас є інформація, що лінійка приладів Дунай (Україна/Польща) ось-ось поповниться бездротовим рішенням, але поки обладнання не вийшло «в тираж» цей варіант ми не можемо розглядати.

Звертаємо вашу увагу на те, що більшу частину зазначеного обладнання можна використовувати і в форматі Автономної сигналізації. Тобто при спрацьовуванні сигналізації інформація про дану подію йде не на пульт охорони, а, скажімо, на ваш мобільний телефон. У першому випадку на об'єкт для затримання злочинця поїде озброєний наряд групи затримання, а в другому випадку ви просто будете в курсі, що вашу квартиру/будинок/офіс в даний момент, найімовірніше, що грабують.

Автономна сигналізація

Про принципи її роботи ми коротко розповіли вище. Якщо говорити про можливості, то пропозицій від різних виробників на ринку стільки, що очі розбігаються: Tecsar, Geos, Страж, LifeSOS, Broadlink, ОСА, Alfa Siren, ZF, Kronos, Спартак, Rovus, Mi home і багато-багато інших. Основними виробниками зазначеного товару виступає Україна, Китай і Південна Корея. В цілому, варіантів дуже багато і зустрічаються навіть окремі пропозиції, вартість яких становить менше 500 гривень і встановити її здатна навіть технічно не обізнана в цих питаннях людина. Але не забувайте, що економія повинна бути економною і є речі, де горезвісна економія коштує неймовірно дорого. А якщо раптом копійчана плата в приладі перегорить і квартиру «обнесуть» на десятки тисяч гривень? Хто буде в цьому винен?

Терміни виконання монтажних робіт

Не будемо прив'язуватися до питання передплати, так як кожна компанія має змогу власноруч вирішувати на яких умовах вона надає послуги. Припустимо, що обладнання на ваш об'єкт закуплено і воно вже лежить на складі компанії-інсталятора. Далі йдуть такі процеси:

 1. Програмування і настройка охоронного приладу, перевірка працездатності обладнання. В середньому на це питання йде не більше декількох годин;
 2. Установка охоронної сигналізації на середньостатистичному об'єкті (квартира, офіс, невеликий склад і т.д.) з підключенням на пульт охорони займає в середньому до одного робочого дня.
Тестування працездатності обладнання
Тестування працездатності обладнання

Як бачите, процес недовгий, і в разі, коли ситуація на об'єкті «гаряча» і охорона потрібна «тут і зараз», то цілком можливо вкластися з усіма процесами (в т. ч. узгодженням умов співпраці, закупівлею обладнання і т. д.) в один робочий день.

Монтаж охоронної сигналізації з підключенням на пульт охорони: Кому довірити роботу?

Установка системи охоронної сигналізації - справа відповідальна, адже від якості проведення монтажних робіт залежить життя людини, збереження майна. Тому, вибираючи компанію, якій ви зможете повністю довіряти, вивчіть її портфоліо.

Однією з українських охоронних організацій, яка завоювала позитивну репутацію протягом своєї багаторічної діяльності, є і наша компанія. Компанія «Альянс-Безпека» в даному сегменті успішно працює з 2012-го року і до всіх питань, що стосуються безпеки, підходить з повною відповідальністю та ретельністю. В руках інженерів нашої компанії найцінніше - це життя. З огляду на це, вони проводять всі роботи якісно і сумлінно.

Монтаж охоронної сигналізації з підключенням на пульт охорони вимагає спеціальної підготовки і знань, для того щоб врахувати всі нюанси і тонкощі. Саме тому ми і пропонуємо вам повний спектр послуг з проектування та встановлення систем безпеки, а також підключення сигналізації під спостереження на наш пульт цілодобової централізованої охорони! Демпінгові ціни не пропонуємо, але гарантуємо чесне співвідношення ціни та якості.

Телефони (цілодобово):

(044) 360-65-74, (067) 440-90-07, (063) 787-08-78, (066) 213-35-65.

Або скористайтеся формою зворотного зв'язку нижче, і ми вам передзвонимо:

Надсилаючи заявку ви даєте свою згоду на обробку персональних даних.

З повагою, ваша охоронна компанія.

Очень плохоПлохоНормальноХорошоОтлично (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: