Вбудований сейф

Вбудований сейф

Безпека ваших заощаджень та коштовностей – важливе питання, що вимагає належної уваги. Надійний захист в офісі та домашніх умовах забезпечить вбудований сейф.

Зміст статті:

  1. Надійне рішення;
  2. Модельна різноманітність.

Надійне рішення

Останнім часом стала популярною практика оснащення офісних приміщень і приватних будинків вбудованими сейфами. Вони забезпечать повну безпеку ваших особистих речей – коштовностей, заощаджень, документів. Саме тому питанню вибору сейфа варто приділити особливу увагу. Адже ніхто не бажає стати жертвою пограбування і назавжди втратити речі, які представляють для нього певну цінність.

Вбудований сейф, як правило, розташовують подалі від сторонніх очей і рук, часто маскують його дзеркалом або картиною. Фахівці, які встановлюють таку техніку, рекомендують монтувати вбудовувані сейфи на рівні поверхні підлоги або стіни.

Габарити придбаного вбудованого сейфа повинні обмежуватися товщиною офісних або домашніх стін. Вбудований сейф цінний ще й своєю вогнестійкістю, до того ж його не вкрадуть і не затоплять. Під час пожежі стіни кімнати перешкоджають нагріванню сейфа до граничної температури, тим самим захищаючи його вміст від пожежі.

Вбудований сейф

Вбудований сейф: Модельна різноманітність

З різноманітності асортименту споживач може обрати сейфи з різними видами замкового механізму:

  1. Механічний;
  2. Кодовий;
  3. Ключовий;
  4. Електронний.

Між собою моделі відрізняються габаритами, дизайном, а також іншими характеристиками. Чому з переліченого віддати перевагу, треба вирішувати, виходячи з тих завдань, які ви ставите перед потенційною покупкою. На етапі облаштування або ремонту приміщення, неважливо, це будинок або офіс, установка вбудованого сейфа стане надійним варіантом захисту цінних для вас речей.

Злам вбудованого сейфа
Злам вбудованого сейфа

Однак варто зазначити, що хоч подібний тип сейфа і зможе створити певні труднощі для ведмежатника середньої руки, але якщо у нього в запасі буде достатньо часу, то до цінностей під замком він все ж добереться. Хорошим рішенням в даному випадку було б обладнання приміщення охоронною сигналізацією, адже подібний сейф так просто не розкриєш і з приміщення не винесеш, значить, поки зловмисник намагатиметься його розкрити, його буде спіймано на місці злочину групою швидкого реагування, що прибула на сигнал «Тривога».

Якщо вас зацікавила така послуга як установка охоронної сигналізації з підключенням на пульт цілодобової охорони в Києві / Київській області / Україні, то хотіли б запропонувати вам співпрацю з нашою компанією. Демпінгові ціни не пропонуємо, але гарантуємо чесне співвідношення ціни та якості.

Телефони (цілодобово):

(044) 360-65-74, (067) 440-90-07, (063) 787-08-78, (066) 213-35-65.

Чи скористайтесь чатом з нашим менеджером або формою зворотного зв’язку і ми вам передзвонимо.

З повагою, ваша охоронна компанія.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Сергій Савчук/ автор статті

Директор ТОВ «Альянс-безпека»

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
АЛЬЯНС-БЕЗПЕКА
Додати коментар