Відеоспостереження у під’їзді

Відеоспостереження у під’їзді фото, картинка

Надійний сучасний будинок має не тільки забезпечити людині захист від негоди, тепло й затишок. Насамперед він дарує мешканцям почуття безпеки. Для цього власники встановлюють надійні вхідні двері, системи охоронної сигналізації, а на перших поверхах будівлі можна побачити й охоронні решітки. Громадські ж зони часто залишаються без захисту. Водночас відеоспостереження у під’їзді зможе допомогти не тільки знизити або звести нанівець акти вандалізму на загальній території, а й запобігти або оперативно розкрити багато серйозних злочинів.

Зміст статті:

 1. Охорона багатоквартирного будинку;
 2. Вартість відеоспостереження у під’їзді;
  1. Бюджетна система відеоспостереження для під’їзду;
  2. Стандартна аналогова система відеоспостереження для під’їзду;
  3. Рекомендована система відеоспостереження для під’їзду № 1;
  4. Рекомендована система відеоспостереження для під’їзду № 2;
 3. Причини для встановлення камер;
 4. Відеоспостереження — важливий елемент охоронної системи;
 5. Варіанти систем відеоконтролю;
 6. Як замовити послугу?

Охорона багатоквартирного будинку

Заходи безпеки в парадних багатоквартирних будинків часто обмежуються установкою домофону. Однак це досить ненадійне рішення. Злочинець може підібрати ключ-кнопку, віджати вхідні двері або ж просто зателефонувати мешканцям і попросити впустити його під надуманим приводом. Навіть надійні двері в під’їзді не захистить від безладу або вандалізму, якщо вони здійснюються самими мешканцями.

Консьєрж — друге популярне рішення. Але цей захід не буде абсолютно надійним, якщо не встановлено відеоспостереження у під’їзді. Пост зазвичай розташовується біля вхідних дверей. Людина, що перебуває на ньому фізично, не може контролювати всі сходові клітини, прольоти. Крім того, вона може відлучитися з поста по природній потребі, залишивши його без охорони.

Камера в під’їзд вирішить ці проблеми. Охоронець або консьєрж зможе оглядати не тільки вузький п’ятачок безпосередньо біля входу, але й перевіряти інші громадські території, не залишаючи поста. При використанні пристроїв із режимом запису в разі вчинення злочину або хуліганства з’являється можливість з’ясувати, хто саме відповідальний за це діяння.

Вартість відеоспостереження у під’їзді

Існує два основних чинники, які визначають вартість системи відеоспостереження у під’їзді. А саме:

 1. Вартість різних елементів системи, а також витратних матеріалів;
 2. Складність установки та настройки.

Нижче пропонуємо вам ознайомитися з різними варіантами установки відеокамер у парадне. Звертаємо вашу увагу, що розрахунки мають ознайомчий характер, тобто надані, що б ви могли зрозуміти приблизний порядок цифр. Для точного розрахунку необхідний візит на об’єкт наших технічних фахівців або отримання від вас хоча б плану/проекту/схеми приміщень (в електронному вигляді у форматі фото/відсканованої копії або копію при зустрічі).

Бюджетна система відеоспостереження для під’їзду

Характеристика й короткий опис системи:

Плюси: ціна, мінімум обладнання, можливість управління з мобільного, підсвічування. За наявності хорошого сигналу WI-FI у когось із сусідів можна буде підключити камеру до їх мережі. Якщо ж такої можливості немає, то буде необхідно докуповувати маршрутизатор (від 450 грн.).

Мінуси: жорстка прив’язка до сили сигналу WI-FI (якщо слабкий сигнал, то будуть постійні збої), відсутність антивандального корпусу.

Комплектація і склад:

НайменуванняКількістьЦіна, грн.
Бездротова IP-відеокамера (камера, карта пам'яті + кабель живлення) *1 шт.1690
Витратні матеріали та транспортно-складські витрати1 шт.350
Загальна вартість обладнання та матеріалів2040
Монтажні та пусконалагоджувальні роботи900
Загальна вартість бюджетного варіанту відеоспостереження в парадне 2940

* Існує можливість зниження вартості на 400 гривень шляхом вибору камери без ІЧ-підсвітки.

Монтаж і установка під ключ за 1 день! Гарантія 24 місяці!

Зовнішній вигляд обладнання бюджетної системи відеоспостереження:

Зовнішній вигляд обладнання бюджетної системи відеоспостереження

Стандартна аналогова система відеоспостереження для під’їзду

Характеристика й короткий опис системи:

Побудова класичної системи відеоспостереження через реєстратор і жорсткий диск. Для перегляду зображення будуть необхідні монітор, клавіатура / комп’ютерна миша або ж можливий варіант настройки для перегляду через інтернет.

Аналогові системи вважаються застарілими через меншу надійність, гіршу якість зображення й більш слабкий функціонал у порівнянні із сучасними IP комплектами. Проте вони все ще мають попит серед наших співвітчизників через свою дешевизну.

Комплектація і склад:

НайменуванняКількістьЦіна, грн.
Комплект аналогового відеоспостереження (відеокамера, відеореєстратор, блок живлення) *1 шт.від 3000
Витратні матеріали та транспортно-складські витрати1 шт.400
Загальна вартість обладнання та матеріаліввід 3400
Монтажні та пусконалагоджувальні роботивід 1200
Загальна вартість бюджетного варіанту відеоспостереження в під'їздвід 4600

* Вказано найдешевший комплект відеоспостереження, який містить від 1 до 4 камер (залежно від надійності і відомості виробника). Чим якісніше продукція й більша кількість камер – тим вище ціна за комплект.

Зовнішній вигляд обладнання аналогової системи відеоспостереження:

Зовнішній вигляд обладнання аналогової системи відеоспостереження

Рекомендована система відеоспостереження для під’їзду № 1

Характеристика й короткий опис системи:

Надійне, перевірене обладнання від хорошого виробника. Камери мають антивандальний корпус. Даний варіант передбачає можливість використання системи через відеореєстратор/жорсткий диск або робота через інтернет. Звертаємо вашу увагу на те, що кожну зі зазначених одиниць обладнання можна замінити на більш дешеві варіанти, але водночас ми жертвуємо довговічністю системи, а також її надійністю.

Комплектація і склад:

НайменуванняКількістьЦіна, грн.
Купольна камера з антивандальним корпусом *1 шт.2884
Блок живлення, відеореєстратор, жорсткий диск *1 шт.4200
Витратні матеріали та транспортно-складські витрати1 шт.690
Загальна вартість обладнання та матеріалів7774
Монтажні та пусконалагоджувальні роботи1200
Загальна вартість бюджетного варіанту відеоспостереження в парадне8974

* Вказано рекомендоване й максимально надійне обладнання. Можливий перегляд у сторону більш дешевого. У такому випадку можливе зниження ціни у підсумковому кошторисі до 4000 гривень.

Зовнішній вигляд системи:

Зовнішній вигляд системи

Рекомендована система відеоспостереження для під’їзду № 2

Характеристика й короткий опис системи:

Спрощена версія рекомендованої системи № 1. У даному комплекті ми прибрали такі дорогі складові як відеореєстратор і жорсткий диск. Перегляд зображення здійснюється за допомогою інтернет-мережі. За наявності хорошого сигналу WI-FI у когось із сусідів можна буде підключити камеру до їх мережі. Якщо ж такої можливості немає, то буде необхідно докуповувати маршрутизатор (від 450 грн.).

НайменуванняКількістьЦіна, грн.
Купольна камера з антивандальним корпусом *1 шт.від 1600
Витратні матеріали та транспортно-складські витрати1 шт.450
Загальна вартість обладнання та матеріалів2050
Монтажні та пусконалагоджувальні роботивід 1200
Загальна вартість бюджетного варіанту відеоспостереження для парадноговід 3250

Для того, щоби замовити монтаж і налаштування відеоспостереження для під’їзду в Києві або в будь-якому іншому місті України, скористайтесь чатом із менеджером або формою зворотного зв’язку й ми вам передзвонимо.

Причини для встановлення камер

Навіть у престижному, елітному районі може бути певний відсоток злочинців або хуліганів. Серед найбільш частих неприємностей із якими стикаються мешканці багатоповерхівок, є:

 • Хуліганство. Розбиті лампочки на сходових клітинах, непристойні написи на стінах, навіть екскременти, залишені під дверима або на майданчиках. Групи хуліганів можуть становити небезпеку і для людей, особливо якщо знаходяться під дією алкоголю або наркотиків.
 • Квартирні крадіжки. Найчастіше злочинці проникають у будинок, навіть обладнаний домофоном. Для цього іноді досить просто зателефонувати сусідам, придумавши досить переконливий привід.
 • Напад. Нерідкі в під’їздах будинків і більш тяжкі протиправні дії: зґвалтування, побиття, навіть вбивства. Відеоспостереження в під’їзді в такому випадку може врятувати життя потерпілому або, принаймні, швидко знайти й покарати злочинця.
 • Вандалізм. Псування майна, особливо суспільного – на жаль, досить часте явище. Зламані поштові скриньки, розбите скло та лампочки, подряпані й обпалені двері та стіни часто стають наслідком недбалості в питаннях безпеки.

Відеокамера в парадне може вирішити ці проблеми й позбавити від більш дрібних неприємностей, на кшталт залишеного в недозволених місцях сміття або розкиданих недопалків.

Камера відеоспостереження в під'їзді фото, картинка

Відеоспостереження — важливий елемент охоронної системи

Встановлення камер розумно поєднувати з іншими елементами системи безпеки. Навіть завдяки напису про те, що всередині ведеться відеоспостереження багатоквартирний будинок вже отримує деякий захист. Злочинець уже серйозно подумає, перш ніж вчинити чергове незаконне діяння. Можливість потрапити на запис і понести покарання часто змушує таких людей відмовитися від первинних планів. Та й сусіди навряд чи зважаться смітити, знаючи, що неодмінно отримають за це зауваження.

Водночас охоронне відеоспостереження у під’їзді розумно поєднувати з іншими елементами захисту. Надійні вхідні двері з домофоном, пост охорони або консьєрж, на монітор якого будуть виводитися дані з відеопристрою зможуть гарантувати, що неприємних ситуацій у житті проживаючих буде якомога менше.

Найчастіше дані з камер потрібні поліції. Таке відбувається, якщо в безпосередній близькості від них скоєно злочин. Запис може допомогти обчислити і впізнати злочинця й закликати його до відповідальності. Якщо правопорушення сталося у робочий день, шанс того, що знайдеться свідок, досить малий. Відеокамера працює цілодобово і фіксує те, що від людського погляду може вислизнути.

Не потрібно чекати ініціативи керуючої компанії, ЖЕКа, ОСББ і сподіватися, що вони забезпечать відеоспостереження у під’їзді. Мешканці, стурбовані власною безпекою, можуть самі прийняти рішення про встановлення обладнання. Для цього потрібна згода сусідів, кошти теж доведеться шукати самостійно, але така міра окупиться сторицею, адже власники квартир будуть впевнені: ситуація у будинку перебуває під суворим контролем, а всі події фіксуються.

Варіанти систем відеоконтролю

Установка камери відеоспостереження у під’їзді — завдання важливе, а при високому рівні криміногенності в районі — просто необхідна. Але вибір конкретного пристрою або системи залежить від потреб мешканців.

Часто камерою комплектується домофон. Такий пристрій допоможе зафіксувати всіх, хто увійшов всередину, нехай і має досить невеликий огляд. Вбудований пристрій – один із найбільш простих варіантів, що дає, проте, непогані результати. Більш складна й надійна антивандальна зовнішня камера. Вона дасть більш широкий огляд, крім того, конструкція захищена від зовнішніх впливів. Причому пристрій витримає як негативні погодні явища, так і зловмисні дії хуліганів.

Установка пристроїв не тільки на вході, але й на сходових майданчиках і в ліфті дозволить забезпечити порядок і в цих місцях. Найчастіше написи на стінах і сміття на майданчиках залишають не випадкові люди, а самі мешканці та їхні діти. Відеоспостереження у під’їзді й на сходових майданчиках допоможе виявити й закликати до відповідальності таких порушників.

Якщо керуюча компанія або всі мешканці проти відеоконтролю, встановити систему можна самостійно, на своєму поверсі. Тоді доведеться заручитися тільки згодою сусідів по майданчику. Дані з пристрою будуть виводитися на монітор всередині квартири або на мобільний телефон. Найбільш доцільно в такому випадку вибрати обладнання з режимом запису, щоби мати уявлення про те, що відбувається на поверсі й під час відсутності власника.

Камера відеоспостереження в під'їзді фото, картинка

Крім того

Камера з інфрачервоним підсвічуванням може давати чітку картинку навіть у темряві. Це зручно у тому випадку, якщо сходові клітки, холи або під’їзд обладнані датчиками на шум або рух, що включають світло тільки в певний момент. Плануючи злочин, потенційні порушники можуть вивести з ладу освітлення. Інфрачервоний пристрій буде працювати і в цьому випадку, дозволивши охороні запобігти злочину або поліції розкрити його по гарячих слідах.

Відеоспостереження у житловий будинок із власною службою безпеки проводиться з виведенням зображення на пост охорони. Це дозволяє контролювати територію не тільки за допомогою регулярних обходів, але і в проміжках між перевірками. Охоронець отримує можливість підняти запис і переглянути її, якщо надалі будь—яка подія викликає його стурбованість.

Вибір конкретного пристрою — питання бажання самих громадян. Головне, щоб відеонагляд у під’їзді повністю виконувало необхідну функцію й гарантувало безпеку мешканців.

Відеоспостереження у під’їзді: Як замовити послугу?

Для того, щоби замовити монтаж і налаштування відеоспостереження для під’їзду у Києві або у будь-якому іншому місті України, скористайтесь чатом із менеджером або формою зворотного зв’язку й ми вам передзвонимо.

Like this post? Please share to your friends:
АЛЬЯНС-БЕЗПЕКА
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: