Захист квартири

Захист квартири

На комфорт проживання в багатоквартирному будинку великий вплив має всебічне забезпечення безпеки житлових приміщень від можливості проникнення непрошених гостей, а також від руйнівного впливу пожежі. Надійний захист квартири – завдання цілком реальне. Головне, що треба для себе зрозуміти, що надійність досягається лише в комплексному використанні доступних захисних засобів. Одним з найважливіших бар’єрів проти зловмисників є встановлення сучасних сталевих дверей, які забезпечують успішне вирішення цього важливого завдання.

Зміст статті:

  1. Захист майданчика;
  2. Захист під час пожежі;
  3. Крім того.

Захист майданчика

В якості необхідного заходу для надійного захисту майданчика перед квартирами встановлюються металеві тамбурні двері, що дозволяють організувати простір для зручного і безпечного використання. Установка металевого захисту тамбуру забезпечує: Додаткову перешкоду на шляху зловмисників; Можливість зберігання майна всіх проживаючих на майданчику (наприклад: велосипеди, дитячі коляски, санки, лижі та багато іншого); Підтримання зразкового порядку.

Захист під час пожежі

Залежно від передбачуваного місця установки готових виробів, проводиться виготовлення протипожежних дверей, що істотно різняться між собою варіантами конструктивного виконання. Існують вхідні одностулкові і двостулкові конструкції, що випускаються з урахуванням державних норм та меж вогнестійкості. Серед вхідних конструкцій існує можливість вибору між варіантами з глухим виконанням стулок і стулок зі скляним вікном, що дозволяє бачити те, що відбувається на іншій стороні дверного отвору.

Іншою широко розповсюдженою категорією є внутрішні міжкімнатні пожежні двері, призначені для своєчасної локалізації місця займання. З їх допомогою можна швидко перекрити шлях небезпечному поширенню вогню, забезпечуючи можливість швидкої евакуації людей з будинку, охопленого полум’ям. Серед різних варіантів протипожежних дверей особливе місце займають світлопрозорі конструкції, де скляна поверхня займає більше 25 % площі полотна.

Конструктивно протипожежні двері являє собою виріб, виготовлений зі складного сталевого профілю, що забезпечує високі міцнісні показники. В якості внутрішнього теплоізоляційного наповнення використовуються гіпсокартонні листи в комплексі з плитами з мінеральної вати. В залежності від відмінності у комплектації теплоізоляційними наповнювачами змінюються загальні характеристики вогнестійкості готового виробу.Захист квартири

Захист квартири: Крім того

Протидимний ущільнювач, який закріплюється по периметру двері, розширюється під дією високої температури від температурного впливу, надійно захищаючи дверний отвір від проникнення задушливого диму.

Параметри вогнестійкості конкретного виробу гарантують захист від проникнення вогню протягом зазначеного часу, який становить для різних моделей 30, 60 або 90 хвилин. Протягом цього періоду часу може проводитися термінова евакуація всіх людей, які перебувають у приміщеннях, розташованих в безпосередній близькості від виниклої пожежі. Тільки після того, коли з потенційно небезпечного приміщення виведені всі люди, можна приступати до порятунку важливих документів і цінних предметів. Однак слід пам’ятати, що кожні пожежні двері здатні протистояти вибрикам вогняної стихії обмежений період часу, зазначений у технічному паспорті цього виробу.

У вас може виникнути питання:

Яке відношення має охоронна сигналізація до запобігання пожежі та на захист від її наслідків?

Має саме пряме до цієї справи відношення. Не дарма сучасні охоронні прилади носять назву «прилад приймально-контрольний охоронно-пожежний».

Якщо вас турбує захист квартири / будинку / офісу і питання збереження вашого майна, то дозвольте нам взятися за вирішення даного питання! Пропонуємо крім установки датчиків, що носять охоронний характер (детекція руху, проникнення в приміщення, розбиття скла тощо) додаткову установку датчиків диму. Система побудована так, що при фіксації датчиками вогню чи диму, на пульт цілодобової централізованої охорони надходить тривожний сигнал. Далі вже оператор діє згідно діючої інструкції та повідомляє потрібні інстанції і власника приміщення.

Телефони (цілодобово): (044) 360-65-74, (067) 440-90-07, (063) 787-08-78, (066) 213-35-65.

З повагою, ваша охоронна компанія.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Михайло Горєлов/ автор статті

Заступник директора ТОВ «Альянс-безпека»

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
АЛЬЯНС-БЕЗПЕКА
Додати коментар