Замки для вхідних дверей

Замки для вхідних дверей

Будь-які вхідні двері завжди оснащуються вхідними замками. І виходячи з призначення і використання вхідних дверей, дані пристрої можуть бути 1 з 4 існуючих типів. Отже, давайте розглянемо, якими бувають замки для вхідних дверей.

Зміст статті:

  1. Різновиди та типи;
    1. Ригельний замок;
    2. Циліндровий замок;
    3. Сувальдний замок;
    4. Електронний замок.

Різновиди та типи

В цілому, згадані замки можуть служити від декількох років до декількох десятиліть. Тут все залежить від якості матеріалу, варіанту механізму і експлуатації. При необхідності всі ці вироби можуть піддаватися профілактичним і ремонтним заходам. Ремонт замків краще всього проводити силами фахівців, які мають кваліфікацію у виконанні даних робіт.

Ригельний замок

Тут використовується рейковий механізм, призначений для відмикання/замикання. Це традиційний клас, розповсюджений у середовищі споживачів. Ключі до нього завжди мають плоску форму, а з обох його сторін присутні виточені борозни.

Циліндровий замок

Це популярний тип замку. Його відкривають за допомогою, так званого, англійського ключа, який зовні схожий зі звичайним, але тільки плоским виглядом. Крім того, ключ доповнюється улоговиною в центрі, і борозенками в нижній його частині. Якщо в стандартній комплектації дані вироби вважаються не надто надійними, то при наявності низки додаткових елементів (сталеві вкладки, обладнані загартованими металевими підшипниками/кульками), вони можуть стати чудовим захистом для житла або бізнес-приміщення.

Сувальдний замок

Прототип даного замку був розроблений ще на початку 19 століття. Тут застосовуються пластинки з металу, які вводяться в виріб за допомогою зубців ключа. Далі, подовжений стержень-ключ приймає потрібне положення, після чого провертається, тим самим приводячи замковий механізм у рух.

Обікрали квартиру
Обікрали квартиру

Замки для вхідних дверей: Електронний замок

Це сама надійна система, зручна для користування і захисту будинку. В деяких комплектаціях, такі прилади можуть доповнюватися пультами, магнітними картами, електронними ключами або кодом.

Вибачте, що ми повторюємося, але ситуація вимагає цього: уберегти майно від незаконних посягань злочинців можливо лише при використанні комплексних рішень. На даний момент не існує такого замку, який було б неможливо зламати, тут питання стоїть лише в тому, скільки знадобиться часу на його злом. А далі що? Повернутися додому і виявити перевернуте «Догори дриґом» приміщення? Набагато розумніше і значно дешевше буде запобігти пограбуванню. Так що ми рекомендуємо встановлення надійної двері, підібрати гарні замки для вхідних дверей (бажано – кілька різних типів) і, звичайно, монтаж охоронної сигналізації.

Виходячи з вищесказаного, хотіли б запропонувати вам співпрацю з нашою компанією. Демпінгові ціни не пропонуємо, але гарантуємо чесне співвідношення ціни та якості.

Телефони (цілодобово):

(044) 360-65-74, (067) 440-90-07, (063) 787-08-78, (066) 213-35-65.

З повагою, ваша охоронна компанія.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Михайло Горєлов/ автор статті

Заступник директора ТОВ «Альянс-безпека»

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
АЛЬЯНС-БЕЗПЕКА
Додати коментар