Бездротова сигналізація для двокімнатної квартири в Києві

Як забезпечити надійну охорону для двокімнатної квартири в Києві? Не турбуйтеся, у нас є готове рішення “під ключ”!

Провівши понад чотири тисячі успішних монтажів охоронно-тривожної GSM сигналізації, наша охоронна компанія з точністю може стверджувати, що для 99% помешкань підійдуть готові проєкти, так би мовити, під ключ. Пов’язано це з тим, що існує невелика кількість типових планувань з одними і тими ж місцями можливого проникнення злочинців. Отже, як забезпечити надійну охорону 2-кімнатної квартири за допомогою бездротової сигналізації і скільки це коштує?

Вартість встановлення ОС

Нижче пропонуємо вашій увазі перелік необхідного обладнання для встановлення бездротової системи GSM сигналізації в 2 кімнатній квартирі та прорахунок його приблизної вартості.

Найменування обладнання1Кількість, шт.Ціна, грн.2
Охоронний прилад3 (для аналізу сигналів з датчиків і відправлення їх на цілодобовий пульт охорони та замовнику)16099
Датчик відкриття вхідних дверей/вікна (геркон, два магніти, що спрацьовують у разі розмикання)411149
Детектор руху (сповіщувач, що відстежує пересування об'єктів)411559
Встановлення, налаштування системи безпеки та підключення на пульт централізованого спостереження (+ 1 місяць охорони в подарунок)14500 Безкоштовно
ВСЬОГО13307 8807

1 - ціна на обладнання без націнок, від заводу-виробника
2 - вартість обладнання може бути збільшена в разі підвищення ціни виробником
3 - встановлюємо хаби Ajax і централі від Satel і Orion
4 - якщо ваше житло розташоване на першому або останньому поверсі, або має архітектурні особливості, здатні дати можливість грабіжникам проникнути на об'єкт (пожежна драбина, козирок, близькість сусідського балкона тощо), то для ефективного захисту може знадобитися більша кількість датчиків.

Додаткове обладнання (за бажання)
Датчик виявлення тепла або диму (є більш просунуті моделі, наприклад, з функцією детекції чадного газу)1від 2069
Тривожна кнопка1від 859
Датчик виявлення протікання води1від 1 379
Кран автоматичного перекриття води в разі затоплення (встановлює сантехнік)1від 5399
Сирена1від 1729
Брелок управління ОПС1від 769
Клавіатура для керування сигналізацією: встановлення / зняття з охорони1від 2419

Завантажити орієнтовний кошторис (комерційну пропозицію) з розрахунком вартості.

Зразок договору охорони  квартири студії.

Шаблон замовлення на встановлення розумної системи захисту.

Детальніше про монтаж системи безпеки ми писали в цій статті.

Тетяна Яковенко
Тетяна Яковенко
Керівник відділу продажів у «Альянс-безпека»
Зробити замовлення

Замовте комплект охоронної сигналізації з безкоштовним встановленням і підключенням під цілодобове спостереження на пульті охорони. Для замовлення натисніть на кнопку або передзвоніть нам 0 800 357 127 (безплатно з будь-якого оператора).

Детальніше про проєкт і як це працює:

Плюси та мінуси цього варіанту

До переваг можна віднести:

 • Швидке, просте і недороге встановлення;
 • Не псує зовнішній вигляд приміщень, тож інтер’єр у квартирі з ремонтом не постраждає;
 • Зручність використання (доступ до спеціального мобільного застосунку для встановлення / зняття і контролю стану сигналізації за допомогою смартфона);
 • Ми, як ваша охоронна компанія, несемо матеріальну відповідальність за якість послуг, що надаються (ця умова прописана в нашому типовому договорі).

Недоліки:

 • Необхідність періодичної заміни батарейок (раз на кілька років).
Михайло Горєлов
Михайло Горєлов
Заступник директора ТОВ «Альянс-безпека»
Замовити монтаж

Як бачимо, переваги значно перевищують будь-які можливі недоліки. Подібний комплексний варіант підійде як для старих планувань ("Хрущовка", "Сталінка" тощо), так і для квартир у новобудовах.

Орієнтовна схема розташування обладнання:

Охоронний прилад. Приймає сигнали від датчиків і відправляє їх на пульт охорони і пристрій власника. Періодично проводить самодіагностику для виявлення неполадок і виявлення спроб заглушити зв'язок.
Датчик руху. Залежно від налаштувань вловлює рух до 15 м. Більш тонке налаштування дасть змогу працювати таким чином, щоб не спрацьовував на домашніх тварин.
Датчик відкриття вхідних дверей. Принцип роботи простий: два магніти, розмикання яких свідчить про відкриття дверей. Ця модель також використовується і на вікнах.
Додаткові датчики будуть потрібні лише в разі наявності інших можливих місць проникнення злодіїв. Крім того, можна додати датчики для відстеження наявності диму, затоплення, розумні розетки, сирену і багато іншого.

Часті запитання

Що входить до стартового комплекту тривожної сигналізації Ajax starterkit, Micra або іншої подібної системи?

До стандартного набору для квартирної сигналізації входить охоронний прилад (централь) і сповіщувачі - датчики відчинення дверей/вікон, детектори руху та інші пристрої.

Яка вартість пультової охорони двокімнатної квартири? Скільки коштує поставити на охорону в Києві / Київській області?

Середня вартість послуг пультової охорони становить 500 гривень на місяць.

Що входить в абонентську плату?

До абонплати входить: цілодобове спостереження на пульті охорони, виїзди груп швидкого реагування в разі спрацьовування системи, технічне обслуговування обладнання та матеріальна відповідальність служби безпеки за якість послуг, що надаються.

Чи даєте ви гарантію на ГСМ сигналізацію?

Так, звичайно, є офіційна гарантія від виробника. А завдяки нашому технічному обслуговуванню вдається значно збільшити термін експлуатації. У нас є об'єкти, де ми робили монтаж понад 10 років тому і система досі безвідмовно працює.

Чи можливе встановлення з під'єднанням на цілодобовий пульт спостереження або система підходить тільки для використання як автономна сигналізація?

Системи, які ми встановлюємо, можна використовувати як з передаванням сигналу "Тривога" на цілодобову моніторингову станцію, так і в автономному режимі з виведенням виключно на мобільні телефони та інші пристрої власників (смс, push-повідомлення тощо).

Обладнання яких виробників ви використовуєте?

Під час монтажу ми використовуємо обладнання від українських виробників: Ajax (Аякс), Orion (Оріон) / Tiras (Тірас) або Lun (Лунь). Також ми можемо використовувати пристрої від польського виробника Satel (Сател) або від ізраїльського заводу Crow (Кроу).

Чи ефективна пультова сигналізація? Чув, що злочинці можуть її заглушити.

Так, наші GSM системи безпеки зарекомендували себе як вкрай надійне обладнання. Показання від датчиків передаються кількома каналами зв'язку: мобільний/GPRS/інтернет (ethernet)/WiFi і, в разі якщо грабіжники спробують заглушити один з каналів, техніка автоматично перейде на інший. Ба більше, про проблеми зі зв'язком одразу дізнається черговий моніторингової станції, що працює в режимі 7/24/365.


Крім цього, відбувається миттєве сповіщення клієнта: у застосунку на мобільний телефон, sms-повідомлення або телефонний дзвінок.

Тепер, коли ви знаєте приблизний порядок цін, пропонуємо вам захистити своє майно і замовити безплатний прорахунок і встановлення системи безпеки за найкращою ціною в Києві!

Фактори ризику у двокімнатній квартирі

Безпека часто розглядається як базова необхідність. Вона дає нам можливість жити комфортно, знаючи, що наше майно й особиста безпека захищені. Але як часто ми приймаємо безпеку квартири як належне? Квартира, що охороняється, може відлякати потенційних злодіїв і забезпечити душевний спокій, гарантуючи вам спокійний сон ночами.

 • Зовнішні загрози. Небажані відвідувачі, як-от грабіжники або вандали, становлять значний ризик для мешканців квартир. На жаль, ці люди часто вибирають квартири через уявну легкість доступу до них.
 • Внутрішні загрози. З іншого боку, внутрішні загрози можуть проявлятися у вигляді пожежі або повені. Чи відповідають стандартам ваші детектори диму та водопровідні системи? Пам’ятайте, що безпека – це не тільки захист від зловмисників, а й підтримання безпечних умов проживання.
Приклад розміщення датчиків охоронної сигналізації у квартирі: бездротовий датчик руху, розкриття вхідних дверей, прилад (hub) і внутрішня сирена
Приклад розміщення датчиків охоронної сигналізації у квартирі: бездротовий датчик руху, розкриття вхідних дверей, прилад (hub) і внутрішня сирена

Заходи з підвищення безпеки квартири

 1. Замки та ключі. Замки – це ваша перша лінія оборони. Модернізація замків на засуви та забезпечення надійності дверей і вікон може значно підвищити безпеку вашої квартири.
 2. Традиційні системи безпеки. Ці системи зазвичай містять дверні та віконні датчики, детектори руху і гучний сигнал тривоги, який відлякує грабіжників і попереджає сусідів.
 3. Інтелектуальні системи безпеки. Інтелектуальні системи безпеки – це крок уперед. Вони надають вам оновлення в режимі реального часу через додатки для смартфонів, і ви часто можете керувати ними дистанційно. Вони вимагають інвестицій, але покращений контроль і зручність роблять їх вартими уваги.
Сергій Савчук
Сергій Савчук
Директор ТОВ «Альянс-безпека»
Поставити об'єкт на охорону

По-четверте, не забувайте і про камери спостереження. Камери спостереження слугують сильним візуальним стримувальним фактором для потенційних зловмисників. Крім того, в неприємному випадку злому вони можуть надати важливі докази.

 1. Застрахувати майно. Якщо фізично запобігти крадіжці зі зломом не вдасться, страхування квартири – це фінансовий захист. Він гарантує, що вам буде покрито вартість заміни вкрадених або пошкоджених речей.
 2. Залучення сусідів до забезпечення безпеки. Наявність додаткової пари очей, які спостерігають за вашою квартирою, коли вас немає вдома, може бути неймовірно цінною. Це створює відчуття спільності, коли всі дбають про безпеку одне одного.
 3. Регулярні перевірки безпеки. Регулярна перевірка систем безпеки, замків, датчиків диму та аварійних виходів може запобігти катастрофі до того, як вона станеться. Адже профілактика краще, ніж лікування, чи не так?

Захист вашої двокімнатної квартири включає в себе поєднання заходів фізичної безпеки, пильності та громадських зусиль. Усуваючи зовнішні та внутрішні загрози, ви зможете створити безпечне і спокійне середовище проживання.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
АЛЬЯНС-БЕЗПЕКА