Монтаж охоронної сигналізації

Монтаж охоронної сигналізації

Домогтися надійного захисту власного житла, майна або об’єктів бізнесу власними силами буває дуже складно. В цьому випадку може допомогти установка охоронної сигналізації. Після монтажу і підключення ви позбудетеся від постійного особистого спостереження за об’єктом і перекладіть цей обов’язок на охоронну організацію.

Для запобігання проникнення і захисту власності більшість людей схиляються до укладення договорів з охоронними організаціями, установкою технічних засобів охорони та безпеки. Використання сигналізації дозволяє вчасно зреагувати на проникнення і затримати зловмисників. Плюсом використання системи можна вважати той факт, що охорона об’єкта і затримання злочинців при проникненні буде здійснюватися професіоналами, що мінімізує виникнення непередбачених ситуацій.

Етапи установки та монтажу охоронної сигналізації

У більшості випадків час встановлення та підключення охоронної системи залежить від площі об’єкта. Залежно від обсягу робіт підключення об’єкта до охорони може становити від однієї години до декількох днів.

Монтаж охоронної сигналізації можна розділити на наступні етапи:

 1. Огляд об’єкта. Спеціаліст виїжджає до місця встановлення та складає план об’єкту, визначає складність установки, утверджує попередній список необхідного обладнання, погоджує зі замовником тип сигналізації;
 2. Інженер складає проект охоронної системи. У проект включаються перелік послуг, список обладнання, тривалість монтажу, вказується вартість підключення;
 3. Замовлення обладнання. Як правило необхідне обладнання є на складах. Проте іноді може знадобитися замовлення додаткового обладнання у постачальника;
 4. Монтаж обладнання. За погодженням зі замовником у встановлений час проводиться установка обладнання та інсталяція програмного забезпечення пультової охорони.
 5. Перевірка працездатності. Після закінчення робіт з монтажу здійснюється перевірка встановленого обладнання, проводиться настройка чутливості та відбувається підключення до центрального пульта.

Всі роботи з монтажу та підключення проводяться монтажниками з великим досвідом виконання подібних робіт. Після підключення та перевірки системи, укладається договір на обслуговування сигналізації. При виникненні неполадок або відмові обладнання фахівці проведуть перевірку техніки, здійснять гарантійну заміну неробочого обладнання і пусконалагодження системи.

Додатково система може бути укомплектована комплексом відеоспостереження та додатковими видами сигналізації.

Підключення сигналізації картинка, фото

Типи охоронної сигналізації

Існує кілька видів сигналізацій. Серед них можна виділити наступні варіанти;

 1. Автономний варіант;
 2. Пультова охорона;
 3. Сигналізація з використанням GSM;
 4. Сигналізація з підключенням до внутрішнього посту охорони.

Автономна сигналізація

Такий варіант використовується при здійсненні охорони об’єкта власними силами. При проникненні підозрілих осіб на об’єкт, що охороняється, включається світлове або шумове оповіщення. Після виникнення сигналу, особи, відповідальні за охорону, виїжджають за адресою проникнення і проводять затримання. У більшості випадків автономний варіант виконує функцію по відлякуванню зловмисників та зупинці з протиправних дій.

Пультова охорона

При підключенні об’єкта до центрального пульта відбувається оповіщення співробітників поста про виникнення позаштатної ситуації. Залежно від сигналу фахівці активують передбачений алгоритм дій. Якщо виникла небезпека проникнення підозрілих осіб на об’єкт, висилається група швидкого реагування. У разі спрацювання датчиків диму або затоплення, відбувається повідомлення і дистанційний виклик спеціальних комунальних служб до місця події. Паралельно з висуненням груп відбувається дозвон на мобільний телефон власнику приміщення.

Сергій Савчук
Сергій Савчук
Директор ТОВ «Альянс-безпека»
Замовити монтаж

Звертаю вашу увагу на те, що в нашій компанії роботи з монтажу охоронно-тривожної сигналізації та її налаштування надаються безкоштовно. Замовник сплачує лише вартість обладнання та матеріалів. Причому продаж здійснюється без прихованих накруток і додаткових умов, а за офіційною ціною від виробника. Крім цього, щоб клієнт переконався в якості наших послуг, всі змонтовані об'єкти ми підключаємо на свій цілодобовий пульт охорони та протягом місяця надаємо послуги охорони без абонентської плати.

Сигналізація з використанням GSM

Являє собою багатофункціональний тип охоронної системи. Основними особливостями подібної сигналізації вважаються великий радіус покриття та довговічність системи.

При використанні системи відбувається повідомлення не тільки пульта охорони, а й надходження SMS-повідомлення господареві об’єкта. У більшості випадків використовується для заміських будинків, дач і невеликих об’єктів, які не дуже часто відвідують.

Сигналізація з підключенням до внутрішнього посту охорони

При наявності на об’єкті внутрішньої охорони не обов’язково підключатися до центрального пульта. Установка системи з оповіщенням внутрішнього поста дозволяє зменшити час прибуття охоронців до місця події та запобігти проникненню або затримати зловмисників.

При виборі системи охорони та підключенні об’єкта слід враховувати багато факторів. Наприклад, для заміського будинку або об’єкта, який розташований далеко від населених пунктів, використання автономної сигналізації не принесе необхідного результату. Випадкових злочинців світлове або звукове оповіщення може відлякувати, але повних гарантій, що вони не проникнуть всередину приміщення, не відключать сигналізацію і не продовжать свої дії дати неможливо.

Для більшої впевненості в охороні об’єкта радимо використовувати комбіновані системи захисту. Тільки у цьому випадку можна домогтися повного збереження об’єкта майна, що знаходиться всередині.

Монтаж охоронної сигналізації фото, картинка

Вартість монтажу охоронної системи

Монтаж обладнання та підключення об’єкта до охорони залежить від кількості приміщень та індивідуальних особливостей сигналізації. При підключенні квартири до охорони, кількість обладнання та обсяг виконаних робіт може бути мінімальним. При розташуванні квартири на високих поверхах у більшості випадків немає жодної необхідності у встановленні датчиків на вікна. Досить установки датчика на двері та одного або декількох об’ємних датчиків руху.

Орієнтовна ціна монтажних послуг:

ОписВартість, грн.
Перехід від іншої компанії
(виїзд інженера, аудит системи безпеки, перепідключення на наш пульт охорони)
Безкоштовно
Монтаж в базовій комплектації (датчики відкриття дверей та/або руху + монтажні роботи) від 3999
Монтаж у повній комплектації (дротові / бездротові датчики відкриття дверей, вікон, руху, розбиття скла + монтажні роботи). від 5699

При підключенні приватного будинку вартість монтажу і підключення може бути істотно вище. Може знадобитися установка датчиків на всі вікна і двері та декількох датчиків руху.

Після складання проекту сигналізації, фахівці розкажуть і покажуть, з якої причини вартість монтажу і підключення становить саме таку вартість.

Вартість монтажу і підключення об’єкта складається з наступних факторів:

 • Вартість кабелю і його монтаж. Слід враховувати, що кабель може знадобитися тільки при дротовій сигналізації. У деяких обставинах вартість бездротової системи виявиться нижче дротових систем;
 • Вартість необхідних датчиків. Чим більше буде потрібно датчиків, тим вище вартість монтажу;
 • Модель центрального контролера. Чим складніше прилад, тим вище його вартість. В такому випадку необхідно відштовхуватися від кількості та виду датчиків, які будуть монтуватися. Якщо ви не плануєте підключати захист від затоплення, то не варто купувати контролер з підтримкою такого датчика;
 • Складність проведення робіт з монтажу. Залежно від місця проведення монтажу вартість виконаних робіт може істотно відрізнятися;
 • Бренд. Імпортне обладнання може бути істотно дорожчим у порівнянні з вітчизняними зразками. Не варто думати, що наше обладнання гірше або краще імпортних аналогів. У більшості випадків вони знаходяться на однаковому рівні.

За погодженням з клієнтом охоронна компанія під час складання проекту може змінити комплектацію та обране обладнання. Клієнт має право висловити свої побажання, як за кількістю датчиків, так і по використовуваному обладнанню. Не варто забувати, що жодна встановлена сигналізація не може дати стовідсоткової гарантії збереження майна. Як було сказано, рекомендується використовувати комбіновані варіанти захисту. Можна використовувати кілька типів систем. Додатково з установкою сигналізації можна провести установку надійних металевих вхідних дверей, встановити захисні решітки на вікна і провести бронювання скла. Поєднання сигналізації та посилення захисних властивостей місць можливого проникнення злочинців допоможе захистити майно.

Не варто забувати, що при рішенні про встановлення сигналізації та укладення договору охорони на об’єкті слід звертатися лише в ті охоронні організації, що мають великий досвід з охорони об’єктів і можуть не тільки констатувати факт проникнення, але і здатні провести затримання злочинців.

Часті запитання

Скільки необхідно часу для підключення об'єкта до охорони?
Залежно від обсягу робіт підключення об'єкта до пульта охорони може становити від однієї години до декількох днів.
Які етапи включає в себе монтаж системи безпеки на об'єкті?
Установлення охоронної сигналізації можна розділити на наступні етапи: огляд об'єкта, створення проекту майбутньої системи, закупівля, монтаж, діагностика встановленого обладнання.
Які існують типи охоронної сигналізації?
Основні варіанти, доступні для установки: автономна, пультова, з використанням GSM і з виведенням на внутрішній пост охорони.
Від чого залежить вартість монтажу і підключення об'єкта під охорону?
Основні фактори, що формують вартість даної послуги - кількість обладнання, складність установлення, торгові марки пристроїв, обраних під монтаж.

Рекомендації до договору

У договір обов’язково включаються наступні пункти:

 1. Штрафні санкції за несвоєчасне або неякісне виконання взятих на себе зобов’язань;
 2. Гарантійний термін на встановлене охоронною / монтажною компанією обладнання;
 3. Форма та етапність оплати *.

* найчастіше інсталятори прописують 100% передплату. Якщо при ознайомленні з текстом договору ви бачите подібне, слід запросити коригування даного пункту. Найчесніший стосовно виконавця і замовника варіант — закупівля обладнання та матеріалів за передоплатою, а остаточний же розрахунок за виконаний монтаж проводити після прийому-передачі робіт, оцінки якості та перевірки працездатності обладнання.

Завантажити зразок типового договору установки охоронної сигналізації.

Тетяна Яковенко
Тетяна Яковенко
Керівник відділу продажів у «Альянс-безпека»
Замовити послугу

Хочете замовити монтаж систем безпеки або охоронні послуги? Для того, щоб зробити замовлення послуг у Києві або у будь-якому іншому місті України, будь ласка, скористайтеся чатом з менеджером або формою зворотного зв'язку і ми вам передзвонимо. Також рекомендую відвідати сторінку з нашими акціями. Впевнена, що у нас є те, що вас зацікавить 😊

Виникли питання? Зателефонуйте на наші контактні номери, напишіть менеджеру в чат або в коментарі нижче, і ми обов’язково вам допоможемо!

Like this post? Please share to your friends:
АЛЬЯНС-БЕЗПЕКА
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Скільки необхідно часу для підключення об'єкта до охорони?
Залежно від обсягу робіт підключення об'єкта до пульта охорони може становити від однієї години до декількох днів.
Які етапи включає в себе монтаж системи безпеки на об'єкті?
Установлення охоронної сигналізації можна розділити на наступні етапи: огляд об'єкта, створення проекту майбутньої системи, закупівля, монтаж, діагностика встановленого обладнання.
Які існують типи охоронної сигналізації?
Основні варіанти, доступні для установки: автономна, пультова, з використанням GSM і з виведенням на внутрішній пост охорони.
Від чого залежить вартість монтажу і підключення об'єкта під охорону?
Основні фактори, що формують вартість даної послуги - кількість обладнання, складність установлення, торгові марки пристроїв, обраних під монтаж.