Бездротова сигналізація для однокімнатної квартири в Києві

Як забезпечити надійну охорону для однокімнатної квартири в Києві? Не турбуйтеся, у нас є готове рішення “під ключ”!

Провівши понад чотири тисячі успішних монтажів охоронно-тривожної GSM сигналізації, наша охоронна компанія з точністю може стверджувати, що для 99% помешкань підійдуть готові проєкти, так би мовити, під ключ. Пов’язано це з тим, що існує невелика кількість типових планувань з одними і тими ж місцями можливого проникнення злочинців. Отже, як забезпечити надійну охорону 1-но кімнатної квартири за допомогою бездротової сигналізації і скільки це коштує?

Вартість встановлення ОС

Нижче пропонуємо вашій увазі перелік необхідного обладнання для встановлення бездротової системи GSM сигналізації в 1-кімнатній квартирі та прорахунок його приблизної вартості.

Найменування обладнання1Кількість, шт.Ціна, грн.2
Охоронний прилад3 (для аналізу сигналів з датчиків і відправлення їх на цілодобовий пульт охорони та замовнику)16099
Датчик відкриття вхідних дверей/вікна (геркон, два магніти, що спрацьовують у разі розмикання)411149
Детектор руху (сповіщувач, що відстежує пересування об'єктів)411559
Встановлення, налаштування системи безпеки та підключення на пульт централізованого спостереження (+ 1 місяць охорони в подарунок)14500 Безкоштовно
ВСЬОГО13307 8807

1 - ціна на обладнання без націнок, від заводу-виробника
2 - вартість обладнання може бути збільшена в разі підвищення ціни виробником
3 - встановлюємо хаби Ajax і централі від Satel і Orion
4 - якщо ваше житло розташоване на першому або останньому поверсі, або має архітектурні особливості, здатні дати можливість грабіжникам проникнути на об'єкт (пожежна драбина, козирок, близькість сусідського балкона тощо), то для ефективного захисту може знадобитися більша кількість датчиків.

Додаткове обладнання (за бажання)
Датчик виявлення тепла або диму (є більш просунуті моделі, наприклад, з функцією детекції чадного газу)1від 2069
Тривожна кнопка1від 859
Датчик виявлення протікання води1від 1 379
Кран автоматичного перекриття води в разі затоплення (встановлює сантехнік)1від 5399
Сирена1від 1729
Брелок управління ОПС1від 769
Клавіатура для керування сигналізацією: встановлення / зняття з охорони1від 2419

Завантажити орієнтовний кошторис (комерційну пропозицію) з розрахунком вартості.

Зразок договору охорони  квартири студії.

Шаблон замовлення на встановлення розумної системи захисту.

Детальніше про монтаж системи безпеки ми писали в цій статті.

Тетяна Яковенко
Тетяна Яковенко
Керівник відділу продажів у «Альянс-безпека»
Зробити замовлення

Замовте комплект охоронної сигналізації з безкоштовним встановленням і підключенням під цілодобове спостереження на пульті охорони. Для замовлення натисніть на кнопку або передзвоніть нам 0 800 357 127 (безплатно з будь-якого оператора).

Детальніше про проєкт і як це працює:

Плюси та мінуси цього варіанту

До переваг можна віднести:

  • Швидке, просте і недороге встановлення;
  • Не псує зовнішній вигляд приміщень, тож інтер’єр у квартирі з ремонтом не постраждає;
  • Зручність використання (доступ до спеціального мобільного застосунку для встановлення / зняття і контролю стану сигналізації за допомогою смартфона);
  • Ми, як ваша охоронна компанія, несемо матеріальну відповідальність за якість послуг, що надаються (ця умова прописана в нашому типовому договорі).

Недоліки:

  • Необхідність періодичної заміни батарейок (раз на кілька років).
Михайло Горєлов
Михайло Горєлов
Заступник директора ТОВ «Альянс-безпека»
Замовити монтаж

Як бачимо, переваги значно перевищують будь-які можливі недоліки. Подібний комплексний варіант підійде як для старих планувань ("Хрущовка", "Сталінка" тощо), так і для квартир у новобудовах.

Орієнтовна схема розташування обладнання:

Охоронний прилад. Приймає сигнали від датчиків і відправляє їх на пульт охорони і пристрій власника. Періодично проводить самодіагностику для виявлення неполадок і виявлення спроб заглушити зв'язок.
Датчик руху. Залежно від налаштувань вловлює рух до 15 м. Більш тонке налаштування дасть змогу працювати таким чином, щоб не спрацьовував на домашніх тварин.
Датчик відкриття вхідних дверей. Принцип роботи простий: два магніти, розмикання яких свідчить про відкриття дверей. Ця модель також використовується і на вікнах.
Додаткові датчики будуть потрібні лише в разі наявності інших можливих місць проникнення злодіїв. Крім того, можна додати датчики для відстеження наявності диму, затоплення, розумні розетки, сирену і багато іншого.

Часті запитання

Що входить до стартового комплекту тривожної сигналізації Ajax starterkit, Micra або іншої подібної системи?

До стандартного набору для квартирної сигналізації входить охоронний прилад (централь) і сповіщувачі - датчики відчинення дверей/вікон, детектори руху та інші пристрої.

Яка вартість пультової охорони 1-но кімнатної квартири? Скільки коштує поставити на охорону в Києві / Київській області?

Середня вартість послуг пультової охорони становить 500 гривень на місяць.

Що входить в абонентську плату?

До абонплати входить: цілодобове спостереження на пульті охорони, виїзди груп швидкого реагування в разі спрацьовування системи, технічне обслуговування обладнання та матеріальна відповідальність служби безпеки за якість послуг, що надаються.

Чи даєте ви гарантію на ГСМ сигналізацію?

Так, звичайно, є офіційна гарантія від виробника. А завдяки нашому технічному обслуговуванню вдається значно збільшити термін експлуатації. У нас є об'єкти, де ми робили монтаж понад 10 років тому і система досі безвідмовно працює.

Чи можливе встановлення з під'єднанням на цілодобовий пульт спостереження або система підходить тільки для використання як автономна сигналізація?

Системи, які ми встановлюємо, можна використовувати як з передаванням сигналу "Тривога" на цілодобову моніторингову станцію, так і в автономному режимі з виведенням виключно на мобільні телефони та інші пристрої власників (смс, push-повідомлення тощо).

Обладнання яких виробників ви використовуєте?

Під час монтажу ми використовуємо обладнання від українських виробників: Ajax (Аякс), Orion (Оріон) / Tiras (Тірас) або Lun (Лунь). Також ми можемо використовувати пристрої від польського виробника Satel (Сател) або від ізраїльського заводу Crow (Кроу).

Чи ефективна пультова сигналізація? Чув, що злочинці можуть її заглушити.

Так, наші GSM системи безпеки зарекомендували себе як вкрай надійне обладнання. Показання від датчиків передаються кількома каналами зв'язку: мобільний/GPRS/інтернет (ethernet)/WiFi і, в разі якщо грабіжники спробують заглушити один з каналів, техніка автоматично перейде на інший. Ба більше, про проблеми зі зв'язком одразу дізнається черговий моніторингової станції, що працює в режимі 7/24/365.


Крім цього, відбувається миттєве сповіщення клієнта: у застосунку на мобільний телефон, sms-повідомлення або телефонний дзвінок.

Тепер, коли ви знаєте приблизний порядок цін, пропонуємо вам захистити своє майно і замовити безплатний прорахунок і встановлення системи безпеки за найкращою ціною в Києві!

Чому це важливо?

Ще сумніваєтеся? Дуже даремно!

Згідно зі статистикою, на житлові приміщення припадає понад 62,8% всіх злочинів, пов’язаних із крадіжками зі зломом, унаслідок чого у 2019 році матеріальні збитки склали близько 3 мільярдів доларів.

Крім цих вражаючих цифр, особиста безпека є першочерговим завданням. Незалежно від того, орендуєте ви квартиру або є її власником, ви хочете спати спокійно, знаючи, що ви в безпеці від будь-яких вторгнень або зломів.

Приклад розміщення датчиків охоронної сигналізації у квартирі: бездротовий датчик руху, розкриття вхідних дверей, прилад (hub) і внутрішня сирена
Приклад розміщення датчиків охоронної сигналізації у квартирі: бездротовий датчик руху, розкриття вхідних дверей, прилад (hub) і внутрішня сирена

Типи систем охоронної сигналізації

Системи безпеки бувають різних видів, але ми зупинимося здебільшого на двох категоріях: системи безпеки “зроби сам” і системи з професійним моніторингом.

  1. Охоронні системи “зроби сам”. Подібно до складання книжкової полиці, системи безпеки “зроби сам” передбачають особисту участь. Як правило, вони прості в установці. На жаль, на цьому переваги подібних систем і закінчуються. Підключити їх на пульт неможливо, а якість збірки і матеріали можуть підвести в найвідповідальніший момент.
  2. Професійно контрольовані системи. З іншого боку, професійно контрольовані системи забезпечують цілодобове спостереження, а фахівці прийдуть до вас на допомогу в разі надзвичайної ситуації. Такі системи схожі з комплексом “розумний дім” і можуть забезпечити душевний спокій, але можуть вимагати укладення контракту і щомісячної оплати.
Сергій Савчук
Сергій Савчук
Директор ТОВ «Альянс-безпека»
Поставити об'єкт на охорону

Хоча системи "зроби сам" вирізняються доступністю та простотою, у них відсутній професійний моніторинг. Навпаки, професійно контрольовані системи забезпечують додатковий рівень безпеки, але можуть трохи обтяжити ваш гаманець.

Характеристики, які слід враховувати в системі охоронної сигналізації

Вибір правильної системи охоронної сигналізації передбачає ретельний розгляд кількох чинників.

  • Простота встановлення. Для квартиронаймачів дуже важливо вибрати систему, яка не вимагає кардинальних змін у квартирі, наприклад, свердління стін. Багато систем пропонують механізм наклеювання, що зручно для орендарів.
  • Економічна ефективність. Безпека не повинна розоряти банк. Шукайте систему, яка пропонує найкращі функції безпеки в рамках вашого бюджету.
  • Підключення та інтелектуальна інтеграція. В епоху “розумних будинків” було б чудово мати систему безпеки, яка легко інтегрується з іншими “розумними” пристроями. Уявіть собі управління системою сигналізації через додаток для смартфона!

Пам’ятайте, маленький простір не означає маленькі ризики. Навіть однокімнатна квартира потребує надійної системи безпеки.

Рейтинг
( 2 оцінки, середнє 5 з 5 )
АЛЬЯНС-БЕЗПЕКА