Бездротова сигналізація для трикімнатної квартири в Києві

Як забезпечити надійну охорону для трикімнатної квартири в Києві? Не турбуйтеся, у нас є готове рішення “під ключ”!

Провівши понад чотири тисячі успішних монтажів охоронно-тривожної GSM сигналізації, наша охоронна компанія з точністю може стверджувати, що для 99% помешкань підійдуть готові проєкти, так би мовити, під ключ. Пов’язано це з тим, що існує невелика кількість типових планувань з одними і тими ж місцями можливого проникнення злочинців. Отже, як забезпечити надійну охорону 3-кімнатної квартири за допомогою бездротової сигналізації і скільки це коштує?

Вартість встановлення ОС

Нижче пропонуємо вашій увазі перелік необхідного обладнання для встановлення бездротової системи GSM сигналізації в 3 кімнатній квартирі та прорахунок його приблизної вартості.

Найменування обладнання1Кількість, шт.Ціна, грн.2
Охоронний прилад3 (для аналізу сигналів з датчиків і відправлення їх на цілодобовий пульт охорони та замовнику)16099
Датчик відкриття вхідних дверей/вікна (геркон, два магніти, що спрацьовують у разі розмикання)411149
Детектор руху (сповіщувач, що відстежує пересування об'єктів)411559
Встановлення, налаштування системи безпеки та підключення на пульт централізованого спостереження (+ 1 місяць охорони в подарунок)14500 Безкоштовно
ВСЬОГО13307 8807

1 - ціна на обладнання без націнок, від заводу-виробника
2 - вартість обладнання може бути збільшена в разі підвищення ціни виробником
3 - встановлюємо хаби Ajax і централі від Satel і Orion
4 - якщо ваше житло розташоване на першому або останньому поверсі, або має архітектурні особливості, здатні дати можливість грабіжникам проникнути на об'єкт (пожежна драбина, козирок, близькість сусідського балкона тощо), то для ефективного захисту може знадобитися більша кількість датчиків.

Додаткове обладнання (за бажання)
Датчик виявлення тепла або диму (є більш просунуті моделі, наприклад, з функцією детекції чадного газу)1від 2069
Тривожна кнопка1від 859
Датчик виявлення протікання води1від 1 379
Кран автоматичного перекриття води в разі затоплення (встановлює сантехнік)1від 5399
Сирена1від 1729
Брелок управління ОПС1від 769
Клавіатура для керування сигналізацією: встановлення / зняття з охорони1від 2419

Завантажити орієнтовний кошторис (комерційну пропозицію) з розрахунком вартості.

Зразок договору охорони  квартири студії.

Шаблон замовлення на встановлення розумної системи захисту.

Детальніше про монтаж системи безпеки ми писали в цій статті.

Тетяна Яковенко
Тетяна Яковенко
Керівник відділу продажів у «Альянс-безпека»
Зробити замовлення

Замовте комплект охоронної сигналізації з безкоштовним встановленням і підключенням під цілодобове спостереження на пульті охорони. Для замовлення натисніть на кнопку або передзвоніть нам 0 800 357 127 (безплатно з будь-якого оператора).

Детальніше про проєкт і як це працює:

Плюси та мінуси цього варіанту

До переваг можна віднести:

  • Швидке, просте і недороге встановлення;
  • Не псує зовнішній вигляд приміщень, тож інтер’єр у квартирі з ремонтом не постраждає;
  • Зручність використання (доступ до спеціального мобільного застосунку для встановлення / зняття і контролю стану сигналізації за допомогою смартфона);
  • Ми, як ваша охоронна компанія, несемо матеріальну відповідальність за якість послуг, що надаються (ця умова прописана в нашому типовому договорі).

Недоліки:

  • Необхідність періодичної заміни батарейок (раз на кілька років).
Михайло Горєлов
Михайло Горєлов
Заступник директора ТОВ «Альянс-безпека»
Замовити монтаж

Як бачимо, переваги значно перевищують будь-які можливі недоліки. Подібний комплексний варіант підійде як для старих планувань ("Хрущовка", "Сталінка" тощо), так і для квартир у новобудовах.

Орієнтовна схема розташування обладнання:

Охоронний прилад. Приймає сигнали від датчиків і відправляє їх на пульт охорони і пристрій власника. Періодично проводить самодіагностику для виявлення неполадок і виявлення спроб заглушити зв'язок.
Датчик руху. Залежно від налаштувань вловлює рух до 15 м. Більш тонке налаштування дасть змогу працювати таким чином, щоб не спрацьовував на домашніх тварин.
Датчик відкриття вхідних дверей. Принцип роботи простий: два магніти, розмикання яких свідчить про відкриття дверей. Ця модель також використовується і на вікнах.
Додаткові датчики будуть потрібні лише в разі наявності інших можливих місць проникнення злодіїв. Крім того, можна додати датчики для відстеження наявності диму, затоплення, розумні розетки, сирену і багато іншого.

Часті запитання

Що входить до стартового комплекту тривожної сигналізації Ajax starterkit, Micra або іншої подібної системи?

До стандартного набору для квартирної сигналізації входить охоронний прилад (централь) і сповіщувачі - датчики відчинення дверей/вікон, детектори руху та інші пристрої.

Яка вартість пультової охорони трикімнатної квартири? Скільки коштує поставити на охорону в Києві / Київській області?

Середня вартість послуг пультової охорони становить 500 гривень на місяць.

Що входить в абонентську плату?

До абонплати входить: цілодобове спостереження на пульті охорони, виїзди груп швидкого реагування в разі спрацьовування системи, технічне обслуговування обладнання та матеріальна відповідальність служби безпеки за якість послуг, що надаються.

Чи даєте ви гарантію на ГСМ сигналізацію?

Так, звичайно, є офіційна гарантія від виробника. А завдяки нашому технічному обслуговуванню вдається значно збільшити термін експлуатації. У нас є об'єкти, де ми робили монтаж понад 10 років тому і система досі безвідмовно працює.

Чи можливе встановлення з під'єднанням на цілодобовий пульт спостереження або система підходить тільки для використання як автономна сигналізація?

Системи, які ми встановлюємо, можна використовувати як з передаванням сигналу "Тривога" на цілодобову моніторингову станцію, так і в автономному режимі з виведенням виключно на мобільні телефони та інші пристрої власників (смс, push-повідомлення тощо).

Обладнання яких виробників ви використовуєте?

Під час монтажу ми використовуємо обладнання від українських виробників: Ajax (Аякс), Orion (Оріон) / Tiras (Тірас) або Lun (Лунь). Також ми можемо використовувати пристрої від польського виробника Satel (Сател) або від ізраїльського заводу Crow (Кроу).

Чи ефективна пультова сигналізація? Чув, що злочинці можуть її заглушити.

Так, наші GSM системи безпеки зарекомендували себе як вкрай надійне обладнання. Показання від датчиків передаються кількома каналами зв'язку: мобільний/GPRS/інтернет (ethernet)/WiFi і, в разі якщо грабіжники спробують заглушити один з каналів, техніка автоматично перейде на інший. Ба більше, про проблеми зі зв'язком одразу дізнається черговий моніторингової станції, що працює в режимі 7/24/365.


Крім цього, відбувається миттєве сповіщення клієнта: у застосунку на мобільний телефон, sms-повідомлення або телефонний дзвінок.

Тепер, коли ви знаєте приблизний порядок цін, пропонуємо вам захистити своє майно і замовити безплатний прорахунок і встановлення системи безпеки за найкращою ціною в Києві!

Чому варто поставити житло під охорону?

Ви плануєте оснастити свою трикімнатну квартиру першокласною системою сигналізації, але не знаєте, з чого почати? Не хвилюйтеся! Ми готові підказати вам кожен крок на цьому шляху.

  1. Переваги безпеки. Визнаймо, що безпека наших близьких і майна стоїть на першому місці в списку наших пріоритетів, чи не так? Так ось, система сигналізації для трьох кімнат забезпечує додатковий рівень захисту, відлякуючи зловмисників і попереджаючи вас про потенційні загрози.
  2. Економічна ефективність. Хто сказав, що для забезпечення безпеки свого будинку потрібно влазити в борги? Наша пропозиція – це економічно ефективне рішення, яке забезпечує максимальну безпеку без шкоди для бюджету.

Основні компоненти

Коротенько ми вже розповідали про основні елементи стандартної системи безпеки. Але, з огляду на серйозність питання, має сенс повторити. Отже:

  • Центральна панель управління. Вважайте, що це мозок вашої системи сигналізації. Вона взаємодіє з датчиками, надсилає сигнали в разі спрацьовування тривоги і дає змогу вам керувати системою.
  • Датчики. Датчики виявляють незвичайні дії, як-от несподівані відчинення дверей або вікон, або рухи в будинку. Вони утворюють першу лінію оборони у вашій системі безпеки.
  • Сирени та ревуни. Це звукові сигнали, які спрацьовують при спрацьовуванні датчика. Вони попереджають вас і ваших сусідів про потенційне порушення безпеки і відлякують зловмисників.
Приклад розміщення датчиків охоронної сигналізації у квартирі: бездротовий датчик руху, розкриття вхідних дверей, прилад (hub) і внутрішня сирена
Приклад розміщення датчиків охоронної сигналізації у квартирі: бездротовий датчик руху, розкриття вхідних дверей, прилад (hub) і внутрішня сирена

Варіанти моніторингу

Віддаєте перевагу автономній системі чи з професійним моніторингом? Вибір залежить від вашого способу життя та уподобань.

Сергій Савчук
Сергій Савчук
Директор ТОВ «Альянс-безпека»
Поставити об'єкт на охорону

Сьогодні багато систем сигналізації можуть інтегруватися з пристроями "розумного будинку". Це все одно, що мати систему безпеки будинку на кінчиках пальців!

Встановлення та обслуговування

Деякі системи прості в установці і забезпечені зручними посібниками, тоді як для інших може знадобитися допомога професіонала. Вибирайте те, що вам більше підходить.

При цьому не забувайте, що регулярне технічне обслуговування забезпечує оптимальне функціонування системи. Прості дії, такі як оновлення програмного забезпечення, перевірка батарей і чищення датчиків, можуть принести багато користі.

На закінчення хотілося б сказати, що вкладення в систему безпеки – дійсно необхідний захід. Вона не тільки відлякує зловмисників, а й дає вам душевний спокій, знаючи, що ваше майно і близькі в безпеці.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
АЛЬЯНС-БЕЗПЕКА