Дротова сигналізація для трикімнатної квартири в Києві

Як забезпечити надійну охорону для однокімнатної квартири в Києві? Не турбуйтеся, у нас є готове рішення “під ключ”!

Провівши понад чотири тисячі успішних монтажів охоронно-тривожної GSM сигналізації, наша охоронна компанія з точністю може стверджувати, що для 99% помешкань підійдуть готові проєкти, так би мовити, під ключ. Пов’язано це з тим, що існує невелика кількість типових планувань з одними і тими ж місцями можливого проникнення злочинців. Отже, як забезпечити надійну охорону 3-х кімнатної квартири за допомогою дротової сигналізації і скільки це коштує?

Вартість встановлення ОС

Нижче пропонуємо вашій увазі перелік необхідного обладнання для встановлення дротової системи GSM сигналізації в 3 кімнатній квартирі та прорахунок його приблизної вартості.

Найменування обладнання1Кількість, шт.Ціна, грн.2
Охоронний прилад3 (для аналізу сигналів із датчиків і відправлення їх на цілодобовий пульт охорони та замовнику)17 242
Клавіатура для керування сигналізацією: встановлення / зняття з охорони12 532
Датчик відкриття вхідних дверей/вікна (геркон, два магніти, що спрацьовують у разі розмикання)41127
Детектор руху (сповіщувач, що відстежує пересування об'єктів)41395
Акумуляторна батарея1610
Світлодіодний індикатор129
Монтажний комплект (кабель, короб, кріплення, кронштейни тощо)972
Встановлення, налаштування системи безпеки та підключення на пульт централізованого спостереження (+ 1 місяць охорони в подарунок)14500 Безкоштовно
ВСЬОГО16407 11907

1 - ціна на обладнання без націнок, від заводу-виробника
2 - вартість обладнання може бути збільшена в разі підвищення ціни виробником
3 - встановлюємо централі від Satel, Lun і Orion
4 - якщо ваше житло розташоване на першому або останньому поверсі, або має архітектурні особливості, здатні дати можливість грабіжникам проникнути на об'єкт (пожежна драбина, козирок, близькість сусідського балкона тощо), то для ефективного захисту може знадобитися більша кількість датчиків.

Додаткове обладнання (за бажання)
Датчик виявлення тепла або диму (є більш просунуті моделі, наприклад, з функцією детекції чадного газу)1від 410
Тривожна кнопка (стаціонарна або переносна)1від 210
Датчик виявлення протікання води1від 306
Модуль створення Ethernet-каналу (для підключення додаткового каналу зв'язку)1від 1170
Сирена1від 180

Завантажити орієнтовний кошторис (комерційну пропозицію) з розрахунком вартості.

Зразок договору охорони  квартири.

Шаблон замовлення на встановлення розумної системи захисту.

Детальніше про монтаж системи безпеки ми писали в цій статті.

Тетяна Яковенко
Тетяна Яковенко
Керівник відділу продажів у «Альянс-безпека»
Зробити замовлення

Замовте комплект охоронної сигналізації з безкоштовним встановленням і підключенням під цілодобове спостереження на пульті охорони. Для замовлення натисніть на кнопку або передзвоніть нам 0 800 357 127 (безплатно з будь-якого оператора).

Детальніше про проєкт і як це працює:

Плюси та мінуси цього варіанта

До переваг можна віднести:

 • Дротова система безпеки вважається найбільш захищеною від втручання ззовні. Якщо бездротову можна спробувати заглушити, перебуваючи за межами приміщення, то для того, щоб перерізати дріт, необхідно потрапити всередину;
 • Ми, як ваша охоронна компанія, несемо матеріальну відповідальність за якість послуг, що надаються (ця умова прописана в нашому типовому договорі).

Недоліки:

 • Прокладання кабелю від охоронного приладу до кожного з датчиків може негативно вплинути на зовнішній вигляд приміщення. Для зменшення цього впливу ми прокладаємо провід у кабельному каналі, плінтусі, за стелею “Армстронг” тощо.
Михайло Горєлов
Михайло Горєлов
Заступник директора ТОВ «Альянс-безпека»
Замовити монтаж

Як бачимо, переваги значно перевищують будь-які можливі недоліки. Подібний комплексний варіант підійде як для старих планувань ("Хрущовка", "Сталінка" тощо), так і для квартир у новобудовах.

Приблизна схема розташування обладнання:

Охоронний прилад. Приймає сигнали від датчиків і відправляє їх на пульт охорони і пристрій власника. Періодично проводить самодіагностику для виявлення неполадок і виявлення спроб заглушити зв'язок.
Датчик руху. Залежно від налаштувань вловлює рух до 15 м. Більш тонке налаштування дасть змогу працювати таким чином, щоб не спрацьовував на домашніх тварин.
Датчик відкриття вхідних дверей. Принцип роботи простий: два магніти, розмикання яких свідчить про відкриття дверей. Ця модель також використовується і на вікнах.
Додаткові датчики будуть потрібні лише в разі наявності інших можливих місць проникнення злодіїв. Крім того, можна додати датчики для відстеження наявності диму, затоплення, розумні розетки, сирену і багато іншого.

Часті запитання

Що входить до стартового комплекту дротової тривожної сигналізації?

До стандартного набору для квартирної сигналізації входить охоронний прилад (централь) і сповіщувачі - датчики відчинення дверей/вікон, детектори руху та інші пристрої.

Яка вартість пультової охорони 3 кімнатної квартири? Скільки коштує поставити на охорону в Києві / Київській області?

Середня вартість послуг пультової охорони становить 500 гривень на місяць.

Що входить в абонентську плату?

До абонплати входить: цілодобове спостереження на пульті охорони, виїзди груп швидкого реагування в разі спрацьовування системи, технічне обслуговування обладнання та матеріальна відповідальність служби безпеки за якість послуг, що надаються.

Чи даєте ви гарантію на ГСМ сигналізацію?

Так, звичайно, є офіційна гарантія від виробника. А завдяки нашому технічному обслуговуванню вдається багаторазово збільшити термін експлуатації. У нас є об'єкти, де ми робили монтаж понад 10 років тому і система досі безвідмовно працює.

Чи можливе встановлення з під'єднанням на цілодобовий пульт спостереження або система підходить тільки для використання як автономна сигналізація?

Системи, які ми встановлюємо, можна використовувати як з передаванням сигналу "Тривога" на цілодобову моніторингову станцію, так і в автономному режимі з виведенням виключно на мобільні телефони та інші пристрої власників (смс, push-повідомлення тощо).

Обладнання яких виробників ви використовуєте?

Під час монтажу ми використовуємо обладнання від українських виробників: Orion (Оріон) / Tiras (Тірас) або Lun (Лунь). Також ми можемо використовувати пристрої від польського виробника Satel (Сател) або від ізраїльського заводу Crow (Кроу).

Чи ефективна пультова сигналізація? Чув, що злочинці можуть її заглушити.

Так, наші GSM системи безпеки зарекомендували себе як вкрай надійне обладнання. Показання від датчиків передаються кількома каналами зв'язку: мобільний/GPRS/інтернет (ethernet)/WiFi і, в разі якщо грабіжники спробують заглушити один із каналів, техніка автоматично переключиться на інший. Ба більше, про проблеми зі зв'язком одразу дізнається черговий моніторингової станції, що працює в режимі 7/24/365.

Окрім цього, відбувається миттєве сповіщення клієнта: у застосунку на мобільний телефон, sms-повідомлення або телефонний дзвінок.

Тепер, коли ви знаєте приблизний порядок цін, пропонуємо вам захистити своє майно і замовити безкоштовний прорахунок і встановлення системи безпеки за найкращою ціною в Києві!

Важливість забезпечення безпеки будинку

Кожна людина мріє про безпечний і надійний будинок, чи не так? У світі, в якому ми живемо сьогодні, забезпечення безпеки наших будинків стало радше необхідністю, ніж вибором.

Короткий огляд

Отже, що ж таке дротова система сигналізації? Уявіть собі невидимого вартового, який завжди напоготові, оберігаючи ваш будинок від зловмисників. Це і є ваша дротова система сигналізації. Система, в якій для під’єднання різних компонентів і датчиків використовуються фізичні дроти. Ця традиційна система міцно стоїть на ногах навіть у нашу сучасну епоху бездротових технологій.

Чому варто вибирати саме такі системи?

 1. Надійність. Ви коли-небудь стикалися з тим, що ваш Wi-Fi обривався саме тоді, коли ви були зайняті чимось важливим? Дратує, чи не так? З дротовими системами на одну турботу менше. Вони не схильні до зникнення сигналу або перешкод.
 2. Інтеграція з іншими системами. Уявіть собі взаємопов’язаний і розумний будинок, де ваша система сигналізації може спілкуватися з іншими домашніми системами. Це більш досяжно з дротовою системою, оскільки вона легко інтегрується з іншими системами домашньої автоматизації.
 3. Вартість і обслуговування. Чи можемо ми поговорити про бюджет? При використанні дротових систем ви заплатите наперед за установку, але потім з часом вам буде потрібно менше витрат на обслуговування. Крім того, вам не потрібно пам’ятати про заміну батарейок!
Приклад розміщення датчиків охоронної сигналізації у квартирі: датчик руху, відкриття вхідних дверей, прилад і внутрішня сирена
Приклад розміщення датчиків охоронної сигналізації у квартирі: датчик руху, відкриття вхідних дверей, прилад і внутрішня сирена

Компоненти

 • Контрольна панель. Уявіть собі контрольну панель як мозок системи, де приймаються всі рішення. Зазвичай це невелика коробка, але не варто недооцінювати її важливість!
 • Датчики дверей і вікон. Вважайте, що це ваші очі та вуха. Вони відчувають, коли відчиняються двері або вікно, і подають сигнал тривоги, якщо систему поставлено на охорону.
 • Детектори руху. Подібно до годинникового, датчики руху завжди напоготові і подають сигнал тривоги при виявленні підозрілого руху.
 • Сирени. Ревун – це ваш голос, що гучним криком відлякує зловмисників або сповіщає сусідів про порушення.

Як відбувається встановлення?

 1. Попередня оцінка і планування. Ви ж не вирушите в подорож без карти, чи не так? Точно так само перед установкою важливо скласти план. Для цього необхідно визначити потенційні точки проникнення зловмисників і вирішити, де розмістити датчики.
 2. Встановлення датчиків. Тепер настає найцікавіше – встановлення! Прикріпіть датчики до обраних вами дверей і вікон, а детектори руху – в місцях з широким полем зору.
 3. Підключення до контрольної панелі. Немов збираючи пазл, інженер з’єднує всі датчики з контрольною панеллю за допомогою дротів.
 4. Налаштування сирени. І останнє, але не менш важливе: встановлення сирени в такому місці, щоб її було добре чутно. Пам’ятайте, це ваш найкращий відлякувач!
Сергій Савчук
Сергій Савчук
Директор ТОВ «Альянс-безпека»
Поставити об'єкт на охорону


Як і все в житті, дротові системи сигналізації мають свої плюси і мінуси. Вони надійні і можуть інтегруватися з іншими системами, але їх встановлення може бути складним, а зміна схеми системи згодом може стати проблемою.

Забезпечення безпеки вашого будинку – завдання не з легких, але з дротовою системою сигналізації ви робите рішучий крок до душевного спокою. Пам’ятайте, що система хороша лише настільки, наскільки хороша її найслабша ланка. Тому ретельно плануйте, правильно встановлюйте і будьте спокійні, знаючи, що ваш будинок у безпеці.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
АЛЬЯНС-БЕЗПЕКА