10 дивовижних переваг систем домашньої охоронної сигналізації

Розглядаєте можливість встановлення системи охоронної сигналізації для приватного будинку або квартири, але не впевнені в потенційних перевагах? Ви скептично ставитеся до цінності, яку ці системи дійсно можуть забезпечити? Що ж, розвіймо деякі сумніви. Сьогодні ми розглянемо 10 дивовижних переваг систем домашньої охоронної сигналізації.

Зростання рівня злочинності

Чи помічали ви, що вечірні новини завжди сповнені повідомленнями про крадіжки зі зломом і вторгнення в оселі громадян? Це не ваша уява – рівень злочинності дійсно зростає. За даними Statista, 2021 року на злочини проти власності припадало близько 85% усіх зареєстрованих злочинів.

Сергій Савчук
Сергій Савчук
Директор ТОВ «Альянс-безпека»
Замовити монтаж системи безпеки

Ось хороша новина: зі зростанням рівня злочинності зростає і технологічний прогрес у сфері безпеки житла. Сучасні системи безпеки пропонують функції, про які десять років тому можна було тільки мріяти. І вони роблять будинки безпечнішими, ніж будь-коли раніше.

Топ-10 переваг систем пультової сигналізації

  1. Перевага 1: Стримування злочинності. Хочете змусити злодія двічі подумати, перш ніж підійти до вашого приміщення? Система охоронної сигналізації – це те, що потрібно! Ці системи слугують потужним стримувальним фактором, змушуючи грабіжників переглянути свою мету.
  2. Перевага 2: Дозволяє отримати віддалений доступ до вашого будинку. Ви коли-небудь мріяли, щоб у вас були очі на потилиці? Так ось, із сучасною системою домашньої безпеки ви можете мати очі скрізь! Багато систем безпеки дають змогу віддалено стежити за тим, що відбувається у вашій оселі, коли вас там немає.
  3. Перевага 3: Зниження страховки домовласника. Чи знаєте ви, що встановлення охоронної сигналізації може знизити ставку страхування вашого будинку? Так, звісно! Страхові компанії часто надають знижки домовласникам з охоронними системами.

Грабіжник зламав замок на вхідних дверях і проник у приміщення

  1. Перевага 4: Оповіщення про пожежу або проблеми з газом. Системи охоронної сигналізації потрібні не тільки для запобігання крадіжкам зі зломом. Багато систем можуть забезпечити раннє попередження про потенційну пожежу або витік газу, даючи вам час зреагувати і запобігти катастрофі.
  2. Перевага 5: Допомагає стежити за дітьми. За допомогою домашньої охоронної сигналізації ви можете стежити за пересуваннями своїх дітей, навіть коли вас немає вдома. Ця функція особливо корисна для працюючих батьків, дозволяючи їм забезпечувати безпеку своїх дітей дистанційно.
Тетяна Яковенко
Тетяна Яковенко
Керівник відділу продажів у «Альянс-безпека»
Зробити замовлення

Замовте комплект охоронної сигналізації з безкоштовним встановленням і підключенням під цілодобове спостереження на пульті охорони. Для замовлення натисніть на кнопку або передзвоніть нам 0 800 357 127 (безплатно з будь-якого оператора).

  1. Перевага 6: Поліпшення управління електроенергією. Деякі сучасні системи безпеки оснащені “розумними” термостатами і розетками. Якщо ви пішли і забули змінити термостат або вимкнути світло, такі системи дають змогу зробити це віддалено. Таким чином, ви зможете більш ефективно управляти витратою електроенергії.
  2. Перевага 7: Підвищення вартості нерухомості. Плануєте продати свій будинок у майбутньому? Добре встановлена система безпеки будинку може підвищити вартість вашої нерухомості. Потенційні покупці часто враховують особливості системи безпеки під час вибору нерухомості.
  3. Перевага 8: душевний спокій. Ця перевага безцінна. Почуття безпеки і спокою, яке ви отримуєте завдяки системі сигналізації, можливо, є найбільшою перевагою з усіх. Знання того, що ваш будинок і ваші близькі захищені, дає вам душевний спокій.

Для більш швидкого і комфортного підключення квартири під спостереження в Києві ми розробили типові проєкти “під ключ”.

  1. Перевага 9: Швидка медична допомога. Деякі охоронні системи постачаються з аварійними шнурами або тривожними кнопками, які можуть сповістити медичний персонал. Це може стати порятунком в екстрених медичних ситуаціях, забезпечуючи своєчасну допомогу.
  2. Перевага 10: Скорочення часу реагування на надзвичайні ситуації. Пультові системи квартирної охоронної сигналізації можуть швидко сповістити владу в разі злому або інших надзвичайних ситуацій, що значно скорочує час реагування на них.

Висновок

До цього моменту має бути зрозуміло, що охоронна сигналізація для будинку пропонує набагато більше переваг, ніж ви могли припустити. Крім забезпечення безпеки, ці системи можуть поліпшити якість вашого життя в багатьох відношеннях. Тож не відкладайте, забезпечте безпеку свого будинку вже сьогодні!

Часті запитання

Чи можу я сам встановити систему безпеки вдома?
Так, багато компаній пропонують системи домашньої безпеки "зроби сам". Однак для складніших систем може бути рекомендовано професійне встановлення. Зверніть увагу, що найчастіше системи типу "зроби сам" є автономними, тобто без технічної можливості підключення на пульт цілодобової охорони.
Чи працюють домашні системи безпеки в разі відключення електрики?
Більшість домашніх систем безпеки мають резервні батареї (акумулятор) для роботи під час вимкнення електрики. Середній час роботи від справного і зарядженого акумулятора становить 4-5 годин.
Чи потрібен домашнім системам безпеки інтернет?
Хоча деякі функції вимагають наявності інтернету, основні функції безпеки зазвичай його не потребують, оскільки система передає сигнали завдяки мобільному інтернету (у кожен прилад вставляється sim-карта мобільного оператора зв'язку). Наявність інтернету дає змогу під'єднати додатковий канал зв'язку - Ethernet.
Чи можуть домашні тварини викликати спрацьовування домашньої охоронної сигналізації?
Деякі системи можуть спрацьовувати від домашніх тварин. Однак багато компаній пропонують датчики, "дружні до домашніх тварин". Ця функція називається "імунітет до тварин".
Чи варті домашні охоронні системи інвестицій?
З огляду на низку переваг, розглянутих у цій статті, більшість домовласників погодяться: так, варті!
Рейтинг
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
Михайло Горєлов/ автор статті

Заступник директора ТОВ «Альянс-безпека»

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
АЛЬЯНС-БЕЗПЕКА
Додати коментар