Відеоспостереження для складу

Відеоспостереження на склад фото, картинка

Відеоспостереження для складу – це сучасний комплекс технологічних рішень, що дає змогу контролювати рух товарів, машин і людей на території складського комплексу, вести запис відеоматеріалів і за необхідності швидко знаходити потрібні моменти для перегляду.

Основні можливості:

 1. Безперервний моніторинг: система працює 24/7, забезпечуючи контроль у будь-який час доби.
 2. Висока роздільна здатність: використання камер високої чіткості дає змогу відстежувати деталі.
 3. Запис відео: можливість зберігання відеозаписів протягом встановленого періоду часу.
 4. Доступ з мобільних пристроїв: додатки для смартфонів і планшетів дадуть вам змогу контролювати ситуацію на складі в режимі реального часу.
 5. Розпізнавання об’єктів: система може виявляти певні об’єкти, людей або транспортні засоби та відстежувати їхній рух.
 6. Нічне бачення: деякі відеокамери оснащені ІЧ-підсвічуванням, що дає змогу вести спостереження навіть у темряві.
Тетяна Яковенко
Тетяна Яковенко
Керівник відділу продажів у «Альянс-безпека»
Зробити замовлення

Як замовити виїзд фахівця з монтажу відеосистем? Для того щоб отримати безкоштовну консультацію по системі спостереження та/або здійснити замовлення послуги «встановлення системи відеоспостереження під ключ», оформити договір на обслуговування раніше встановленого обладнання натисніть на кнопку або передзвоніть нам 0 800 357 127 (безплатно з будь-якого оператора).

Ось деякі з переваг використання системи відеоспостереження для складського приміщення:

 • Запобігання крадіжкам: Система відеоспостереження може допомогти вам запобігти крадіжкам, вандалізму, шахрайству та іншим злочинам.
 • Контроль роботи: Система відеоспостереження може допомогти вам контролювати роботу складу і переконатися, що ваші співробітники працюють ефективно і безпечно.
 • Підвищення безпеки персоналу: Система відеоспостереження може допомогти вам підвищити безпеку вашого персоналу, відстежуючи їхню діяльність і запобігаючи нещасним випадкам.
 • Зниження витрат: Система відеоспостереження може допомогти вам знизити витрати, запобігаючи крадіжкам і вандалізму.
 • Поліпшення обслуговування клієнтів: Система відеоспостереження може допомогти вам поліпшити обслуговування клієнтів, відстежуючи їхню діяльність і забезпечуючи їхню безпеку.

Відеоспостереження для складського приміщення ідеально підходить для великих логістичних комплексів, дистриб’юторських центрів, виробничих підприємств з великими складськими приміщеннями, а також для малих і середніх підприємств, які хочуть забезпечити безпеку своїх товарів і активів.

Підсумки роботи з 2012 року
Встановлено камер спостереження
4895
Розроблено проектно-кошторисну документацію
792
Реалізовано проектів
527

Відеоспостереження – це ефективний спосіб гарантування безпеки вашого майна та персоналу. Система відеоспостереження може допомогти вам запобігти крадіжкам, вандалізму та іншим злочинам. Вона також може допомогти вам контролювати роботу складу і переконатися, що ваші співробітники працюють ефективно і безпечно.

Система відеоспостереження для складу у Києві може складатися з різних компонентів, таких як:

 • Камери відеоспостереження: бездротові та дротові ip wi-fi камери відеоспостереження встановлюються в різних місцях приміщення, щоб забезпечити всебічне спостереження.
 • Реєстратор відео: Реєстратор відео зберігає відео з камер відеоспостереження.
 • Монітор: Монітор використовується для перегляду відео з камер відеоспостереження.

Система відеоспостереження може бути налаштована на запис відео постійно або тільки в певні періоди часу. Вона також може бути налаштована на передачу відео в реальному часі на віддалений комп’ютер або смартфон.

Система відеоспостереження для складського приміщення може бути ефективним способом забезпечення безпеки вашого майна і персоналу. Вона також може допомогти вам контролювати роботу складу і переконатися, що ваші співробітники працюють ефективно і безпечно.

В'ячеслав Кабанюк
В'ячеслав Кабанюк
Інженер з охоронних систем у «Альянс-безпека». Досвід роботи з системами безпеки з 2002-го року
Безплатний виїзд інженера

Зверніться до нас, і ми допоможемо вам обрати та здійснити монтаж оптимального варіанту системи спостереження, що відповідатиме усім вашим потребам і бюджету.

Монтаж системи відеоспостереження проходить у кілька етапів:

 1. Планування. На цьому етапі необхідно визначити, які зони складу необхідно буде охопити відеоспостереженням, кількість і типи камер, які будуть використовуватися, а також їх розташування.
 2. Встановлення. На цьому етапі комплект камер встановлюється в раніше обраних місцях.
 3. Підключення. Обладнання підключаються до відеореєстратора.
 4. Налаштування відеореєстратора. На відеореєстраторі необхідно налаштувати параметри запису, відображення і зберігання відео. Також проводиться інсталяція спеціального мобільного додатку, що дає змогу переглядати онлайн-записи з відеореєстратора/карти пам’яті/в режимі реального часу через Інтернет.
 5. Тестування системи. Після завершення монтажу системи необхідно протестувати її роботу і можливість контролю через віддалений доступ.

ПослугаВартість, грн.
Обслуговування системи. Технічне обслуговування раніше змонтованої системи, що включає в себе більше 10 видів робіт: починаючи з перевірки кабельної системи та якості передачі сигналів і закінчуючи ремонтом.від 550
Відеокамера + карта пам'яті. Найпростіший та найдоступніший варіант. Відеокамеру обладнано слотом під карту пам'яті, що дозволяє заощадити кошти на придбання відеореєстратора та жорсткого диска. До складу послуги входить: 1 камера, карта пам'яті, швидкий монтаж, точна настройка і гарантії на все встановлене обладнання.від 2950
Комплект відеоспостереження. Класична схема підключення, де для контролю та управління системою використовується відеореєстратор. У наш звичайний комплект входять: камери, відеореєстратор, жорсткий диск, витратні матеріали, швидкий монтаж, точна настройка і гарантії на все встановлене обладнання.від 9500

Зразок договору обслуговування.

Шаблон договору монтажу.

Приклад кошторису у приміщеннівсередині й по периметру.

Нащо вона потрібна?

Сучасна система відеоспостереження на складське приміщення являє собою добре продуману і якісно організовану технологію забезпечення конкурентоспроможності та безпеки ведення бізнесу. Це – «права рука» керівництва підприємства, що дозволяє контролювати і управляти всіма логістичними процесами на складах організації або підприємства.

Далеко не секрет, що представники охоронної служби підприємства – це все-таки люди. І в силу людської природи вони не можуть на 100% гарантувати безпеку й збереження майна, що знаходиться в складських приміщеннях. Адже нерідко на підприємстві працюють працівники, які не надто розторопні і вкрай не дисципліновані. Інші ж можуть погано себе почувати або просто спати на посту. Діяльність деяких взагалі викликає великі питання у керівництва.

Приклад схеми розміщення системи відеоспостереження
Приклад схеми розміщення системи відеоспостереження

Є проблемою і досить велика територія складських приміщень, прилеглі до них зони завантаження-розвантаження, що оточує контур. Особливої уваги охорони вимагають і прилеглі парковки автомобілів, і кабінети деяких співробітників, прохідні.

Як результат, вантажі, що зберігаються на складі, час від часу «витікають, наче вода крізь пальці». Організація несе серйозні збитки, бізнес втрачає прибуток. Але виявити причину, зловити зловмисників, як то кажуть, на гарячому, представникам менеджменту підприємства так і не вдається. Тому з часом приходить усвідомлення того, що потрібна серйозна корекція системи безпеки підприємства. Однак з чого почати? Яка початкова стратегія атаки на збитки?

Є рішення проблеми

Тут відразу слід зазначити, що значна територія складських приміщень робить складним якісне спостереження за ними. Плюс горезвісний «людський фактор». Адже звичайній людині дійсно складно на постійній основі контролювати і відслідковувати «на своїх двох» всі перипетії виробничо-складської діяльності.

Тому виходом з порочного кола може служити тільки впровадження системи відеоспостереження складу. Саме це рішення дозволяє в осяжній перспективі гарантовано вирішувати багато проблем і повернути кошти.

Відеоспостереження на склад
Відеоспостереження на склад

Основні «плюси» проекту

Так, завдяки встановленню системи відеоспостереження на території складу, буде максимально забезпечено збереження майна, матеріальних цінностей компанії. При впровадженні системи відео-моніторингу різного роду розкрадання просто неможливі. Крадіжка і різні “схеми” припиняються буквально на місці. Гроші залишаються в бізнесі.

З іншого боку, відеоспостереження для складу дозволить значно підвищити ефективність трудової діяльності. Оскільки усвідомлення працівником того, що він постійно знаходиться під прицілом відеокамери, не дозволить йому ухилятися або лінуватися протягом робочого дня.

Важливо й те, що подібний моніторинг допоможе в реальному режимі часу запобігти надзвичайній події на підприємстві. Адже кожен елемент виробничого ланцюжка – під контролем! Звичайно, виключено і нанесення умисної шкоди обладнанню підприємства та товарам, що випускаються.

Важливим моментом є зниження фінансових витрат в діяльності системи безпеки організації – охоронна відеоапаратура, що діє цілодобово на території складських приміщень, дозволяє економити на кількості співробітників охорони.

Таким чином, застосування методу автоматизованої системи відеоспостереження на склад дозволяє звести до нуля горезвісний «людський фактор» – причину багатьох збитків і проблем підприємств. Причому перші позитивні підсумки впровадження системи відеоспостереження на склад буде видно вже протягом першого місяця діяльності системи.

Важливо для менеджменту

Перегляд і аналіз записаного відео дозволить оцінити загальну ефективність діяльності персоналу складських приміщень. Це дасть можливість представникам керівництва підприємств або торгових організацій, як то кажуть, тримати руку на «пульсі» виробничих процесів, незалежно від того, де вони не знаходилися б.

Організація системи охоронного відеоконтролю на складах підприємств і торгових організацій важлива ще й тому, що в подібних зонах зберігаються дуже великі обсяги матеріальних цінностей. Там можуть перебувати не тільки готові до продажу товари, але й сировина, напівфабрикати, комплектуючі, запчастини, інше цінне майно компанії, охорона якого є найпершим завданням системи безпеки підприємства.

При цьому професійно організоване охоронне відеоспостереження на склад не дозволить залишати «мертвих зон» як на самих складах, так і на територіях, прилеглих до сховищ. Дуже важливо, що охоронна відео-діяльність здійснюється цілодобово по всій території складів підприємства, у підсобних приміщеннях, кабінетах, місцях завантаження-розвантаження товарів і т.д.

Михайло Горєлов
Михайло Горєлов
Заступник директора ТОВ «Альянс-безпека»
Передзвоніть мені

Якщо ж ви готові зробити замовлення або бажаєте, щоб наші фахівці приїхали до вас для безкоштовного обстеження об'єкта та виставлення пропозиції щодо монтажу, зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом або просто натисніть "Передзвоніть мені", і ми самі передзвонимо для обговорення проєкту.

Торгівля: особливий випадок

Якщо говорити конкретно про торгові організації, то тут важливо відзначити, що склади для торгових структур це – найважливіша частина бізнесу, його своєрідний сейф, де зберігаються всі товарні активи компанії. Тому їх знищення, візити контролюючих органів та інші реальні проблеми зі складами, ставлять питання про саму можливість існування торгової організації. І запобігти пожежі, крадіжці, несанкціонованому доступу на територію складського приміщення дозволить саме застосування сучасного охоронного відеоспостереження на території сховища.

В результаті впровадження відеоспостереження на склад кількість продуктів і товарів у сховищі буде постійно співпадати із зафіксованими в документах числами, а торгові працівники, що будуть знати про постійне відеоспостереження за ними, стануть сумлінно дотримуватися вимог робочої дисципліни і, безумовно, утримуватися від різноманітних незаконних діянь (розкрадань, відвертого злодійства).

Дайте відповідь на кілька запитань і дізнайтеся, яка система відеоспостереження найкраще підійде для вашого об'єкта.
Ви з Києва? Зробимо вам додаткову знижку в 5% на обладнання.

Як так?

Якщо є тверде переконання вирішити проблеми за допомогою відеоспостереження, то треба знати кілька важливих правил. Так, для забезпечення якісного охоронного відеоспостереження обов’язково повинно використовуватися наступне спеціальне обладнання:

 • відеокамера;
 • відеореєстратори;
 • відеомонітори.

На конкретний вибір відеокамер в значній мірі впливають архітектурні особливості самого сховища, умови його роботи: розміри складу, висота стельового перекриття, кут огляду камер, наявність опалення (чи ні), рівень вологості в приміщенні та інше. З огляду на ці фактори, підбирається певна кількість камер відповідних моделей.

Для якісного і всебічного контролю дуже важливо використовувати на території складських приміщень цифрові відеокамери. На відміну від попереднього покоління – аналогових камер – цифрові мають високий рівень роздільної здатності, відмінну якість відтворення, що з гарантованою точністю дозволяє виявити причини і суть порушення технології зберігання, а також конкретні факти крадіжки тих чи інших працівників.

Ідеальний контроль за майном у будь-який час доби
Ідеальний контроль за майном у будь-який час доби

Всередині приміщень

На думку фахівців, у внутрішньому приміщенні складу добре зарекомендували себе так звані купольні відеокамери, які мають спеціальний поворотний механізм, що дозволяє малою кількістю камер переглядати максимальний обсяг простору.

Оглядова камера внутрішнього відеоспостереження на склад дозволяє здійснювати повний візуальний контроль за всіма процесами, що відбуваються на складі. Відеокамера дозволяє детально відстежувати всі переміщення, діяльність персоналу, техніки, обсяги поставок або відвантаження з тих чи інших складських стелажів, загальну кількість вантажу.

У найбільш великих сховищах, де є багато різних стелажів, рекомендується використовувати пристрої, що мають підвищену чіткість зображення. На зонах завантаження-розвантаження слід встановлювати відеообладнання, що має високу роздільну здатність, що дозволить відстежити факт пропажі (розкрадання) при будь-яких умовах.

Дана інформація дуже важлива для оцінки в реальному режимі часу якості логістичних заходів, забезпечення схоронності продукції, майнових цінностей.

Вид робітОрієнтовна вартість, грн.
Прокладання дротів для системи відеоспостереження (короб, гофротруба) за м.пог25
Монтаж і налаштування вуличної відеокамери700
Проєктування точки відеоспостереження300
Монтаж вуличного блоку живлення для поворотної відеокамери200
Підключення готової системи відеоспостереження до мережі Інтернет400
Встановлення накладної розподільної коробки для відеокамери50
Монтаж IP-сервера для системи відеоспостереження600
Інсталяція полки для розміщення відеореєстратора (монітора) на стіні200
Монтаж блоку живлення200
Штроблення стін під провід (CCTV) за м.пог70
Установка ІЧ-датчика для системи відеоспостереження250
Прокладка проводів для системи відеоспостереження за підвісною стелею за метр25
Встановлення і пусконалагоджувальні роботи з монітором450
Монтаж зовнішнього мікрофона для відеокамери350
Монтаж BNC роз'ємів на кінцях кабелю (1 відеокамера - 2 штекера)60
Налаштування відеореєстратора, установка HDD + настройка параметрів запису800
Монтаж і настройка відеокамери всередині приміщення600

Зовнішній контур

Відеоконтроль території, прилеглої до складських приміщень, також досить непогано забезпечують рухливі вуличні камери, які мають функцію нічного «бачення» і запаковані в термо – і антивандальний корпус, що дозволяє функціонувати камері при різних погодних та інших несприятливих умовах.

Оскільки для зручності розвантаження, завантаження і переміщення матеріальних цінностей, техніки і людей сховища можуть мати кілька входів або виїздів, то логічно розмістити кілька відеопристроїв як на входах, так і на виїздах з території складів.

У зв’язку з цим, представляють особливий інтерес відеопристрої для контролю номерних знаків. Відеокамера для зчитування номерних знаків автомобілів дає не тільки повноцінну інформацію про потік вантажного транспорту на складах, але і, в цілому, про якість логістичних процесів підприємства.

Відеокамери для контролю зовнішнього контуру розміщують по всьому периметру території складів, а також на кутах будинків сховищ. Такий підхід забезпечує найбільш повне зовнішнє відеоспостереження діяльності на складах, в тому числі роботу співробітників охорони в нічний час доби.

Ще одним актуальним місцем для обов’язкового розміщення відеообладнання є прохідні на територію складів. Камери дозволять вам контролювати переміщення матеріальних цінностей зі складських приміщень, пересування техніки, персоналу підприємств і сторонніх відвідувачів.

Комплексний підхід

Серед сучасних варіантів облаштування охоронного відеоспостереження складів вельми цікавим рішенням є застосування інтегрованих комплексних систем безпеки, які можуть функціонувати разом із загальним контролем доступу на склад.

Встановлене відеоспостереження на склад здатне автоматично контролювати той чи інший режим роботи підприємства. А якщо в складі провести установку ще й датчиків руху, то цифрова відеоапаратура буде фіксувати на своєму відеозаписі тільки ті проміжки часу, коли хтось знаходиться в складському приміщенні. Такий варіант функціонування системи є дуже зручним (особливо при необхідності повторного перегляду), і сьогодні він часто використовується підприємцями, що турбуються про збереження своєї продукції.

Оскільки склади все-таки не є парадними приміщеннями підприємства, то нерідко там є досить слабке освітлення (особливо, якщо склад має досить великі розміри). Тому в разі поганої освітленості складської території впоратися з цим проблемним моментом здатні відеокамери зі вбудованим в них ІЧ-підсвічуванням, яке включається при детекції руху в зоні роботи камери.

Внутрішні зони складських приміщень та прилегла територія під постійним контролем
Внутрішні зони складських приміщень та прилегла територія під постійним контролем

Відеоспостереження на склад: Для малого підприємництва

У разі невеликої компанії рекомендується до розгляду варіант безпосередньої установки вже готових до використання систем охоронного відеоспостереження складу оскільки застосування підготовлених до роботи комплектів значно спрощує процес запуску системи і її подальшої діяльності. При цьому в інтернет-магазині можна придбати готові охоронні системи відеоспостереження з різною комплектацією, що враховує особливості того чи іншого складу. Такий підхід дозволить значно заощадити і кошти, і час.

Для нас є особливо приємним те, що сучасні підприємці займаються установкою охоронного відеообладнання або вже в ході будівництва складу або сховища підприємства, або відразу ж після покупки.

Для того щоб уточнити вартість і замовити відеоспостереження на склад скористайтесь контактами, формою зворотного зв’язку або обговоріть всі деталі замовлення в чаті з нашим менеджером.

Як вибрати камери відеоспостереження на склад?

Ось кілька чинників, які слід враховувати при виборі камер відеоспостереження для складу:

- Тип камери: Існує кілька різних типів камер відеоспостереження, включно з купольними камерами, поворотними камерами та камерами стеження. Вибір типу камери залежить від ваших конкретних потреб. Наприклад, якщо вам необхідно контролювати велику площу, ви можете вибрати купольну камеру. Якщо вам необхідно відстежувати рух об'єктів, ви можете вибрати поворотну камеру. Якщо вам необхідно відстежувати об'єкти в умовах низької освітленості, ви можете вибрати камеру стеження з функцією нічного бачення.
- Роздільна здатність камери: Роздільна здатність камери визначає якість зображення, яке вона може записувати. Що вища роздільна здатність камери, то чіткішим буде зображення.
- Функція нічного бачення: Якщо ви плануєте використовувати камери для спостереження в нічний час, вам необхідно вибрати камери з функцією нічного бачення.
- Ступінь захисту камери від вологи та пилу: Якщо склад розташований у несприятливих умовах, вам необхідно вибрати камери, які мають високий ступінь захисту від вологи та пилу.
- Ціна камери: Вартість камер відеоспостереження може варіюватися залежно від їхнього типу, роздільної здатності, функцій і ступеня захисту.

Після того, як ви визначитеся з факторами, які важливі для вас, ви можете вибрати камери спостереження, які будуть відповідати вашим потребам.

Де встановити відеоспостереження на складі?

Ось кілька місць, де слід встановити відеоспостереження на складі:

- Вхідна зона
- Зона зберігання товару
- Зона вантажно-розвантажувальних робіт
- Зона видачі товару
- Зона відпочинку співробітників
- Зона санвузлів
- Зона складування небезпечних матеріалів
- Зона паркування
- Зона периметра складу

Під час встановлення відеоспостереження важливо врахувати такі чинники:

1) Зони, які необхідно охопити відеоспостереженням.
2) Видимість камер.
3) Кут огляду камер.
4) Відстань до об'єктів, які необхідно зафіксувати.
5) Освітленість у зоні відеоспостереження.

Після того, як ви визначитеся з цими факторами, ви можете вибрати місця, де слід встановити камери відеоспостереження на складі.

Скільки коштує встановлення системи відеоспостереження для складу?

Ціна встановлення системи відеоспостереження для складу залежить від багатьох чинників, включно з:

- Кількість камер
- Тип камер
- Розташування камер
- Складність монтажу
- Вартість обладнання

У середньому, встановлення системи відеоспостереження для складу може коштувати від 10 000 до 50 000 гривень.

Рейтинг
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
Михайло Горєлов/ автор статті

Заступник директора ТОВ «Альянс-безпека»

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
АЛЬЯНС-БЕЗПЕКА
Додати коментар