Як працює тривожна кнопка?

Як працює тривожна кнопка?

Тривожна кнопка – це спеціальний пристрій, що дозволяє швидко і просто передати сигнал про те, що потрібна допомога (озброєної охорони або медична). Найчастіше процес передачі виглядає наступним чином:

  1. Ви натискаєте на спеціальну область у кнопки тривожної сигналізації (як правило – червоне коло);
  2. Кнопка спрацьовує і відправляє сигнал на приймальний пристрій *;
  3. Приймальний пристрій повідомляє про натискання кінцевого одержувача.

* Є моделі тривожних кнопок, що передбачають GSM-модуль і встановлення Sim-карти, що дозволяє обійтися без окремого обробного пристрою і направляти інформацію безпосередньо. Мінус такого варіанту – те, що подібні КТС, на відміну від звичайних моделей, слід щодня заряджати. Ще одна альтернатива – відправка сигналів через спеціальний додаток. Але, мабуть, цей спосіб є самим незручним і неефективним.

Найчастіше в ролі одержувача виступає пульт цілодобової охорони, звідки після отримання сигналу, в напрямку того, хто натиснув, виїде група озброєних охоронців.

Бездротова тривожна сигналізація
Бездротова тривожна сигналізація

Також сигнали з кнопки виклику охорони можуть бути виведені на місцевий пост служби безпеки. Приклад такого використання: кнопка встановлена в офісі і її натиснули при неадекватних діях відвідувача. На посту при вході в приміщення тут же висвітилося “тривога!” і інспектор безпеки піде з’ясовувати причини спрацювання: випадкове або дійсно потрібне його втручання для вирішення конфліктної ситуації.

Зрештою, можна налаштувати систему таким чином, що від натискання на кнопку буде просто включатися підключена світлозвукова сигналізація (сирена).

Тетяна Яковенко
Тетяна Яковенко
Керівник відділу продажів у «Альянс-безпека»
Задати запитання

Є питання? У нас є відповіді! Напишіть мені або залиште коментар нижче.
Також рекомендую відвідати сторінку з нашими акціями. Впевнена, що у нас є те, що вас зацікавить 😊

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Михайло Горєлов/ автор статті

Заступник директора ТОВ «Альянс-безпека»

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
АЛЬЯНС-БЕЗПЕКА
Додати коментар