Підкажіть, який у мене пультовий номер?

Як дізнатися свій пультовий номер від сигналізації? фото, картинка

Періодично від клієнтів, що дзвонять до нас на пульт цілодобової охорони, ми чуємо наступне запитання:

Підкажіть, який у мене пультовий номер?

У цій невеликій замітці ми розповімо вам про те, як дізнатися свій пультовий номер від сигналізації.

Почнемо з того, нащо взагалі знати код, який було присвоєно охоронною компанією (організацією, що стежить за станом сигналізації на вашому об’єкті та відправляє за необхідності групу затримання)?

Перш за все, це необхідно знати для вашої зручності. Знаючи потрібну комбінацію цифр ви за лічені хвилини зможете отримати всю необхідну інформацію, пов’язану з вашим об’єктом.

Ну, а просто зателефонувати на пульт і дізнатися «за адресою» у вас, швидше за все, не вийде. Справа у тому, що кількість об’єктів у охоронної фірми обчислюється сотнями і тисячами, і коли клієнт не знаючи свого пультового номера задає питання на кшталт «Квартира Сеченова під охороною?» швидше за все, оператор не зможе йому нічим допомогти.

Чому так?

По-перше, при великій кількості об’єктів на пульті пошук лише за назвою – справа технічно трудомістка та може зайняти певний час. У кращому випадку вас попросять уточнити інформацію за запитом (ваші ПІБ, адресу об’єкта, тощо) і порекомендують чекати на лінії, але у більшості охоронних пультів України ви на подібне прохання отримаєте рішучу відмову;

По-друге, задавати питання подібним чином може і зловмисник, який побачив наліпку «Об’єкт під охороною» на вхідних дверях та передзвонив за вказаними на ній контактними номерами пульта спостереження. А ось дізнатися чужий пультової номер – не так вже й просто.

Як же дізнатися свій пультовий номер охоронної сигналізації?

Найімовірніше, що вам допоможе один зі запропонованих нижче варіантів:

  1. Переглянути договір.

Досить часто згадку про пультовий номер об’єкту можна знайти на сторінках договору спостереження / охорони об’єкта (квартири, офісу, складу, магазину і т.д.). Якщо це так, то свій номер ви зможете знайти у шапці першого листа договору або у доповненні до договору, де розписані адреса та абонентська плата за охоронні послуги.

  1. Оглянути охоронний прилад.

Не рідкісні випадки, коли при монтажі сигналізації технічний фахівець наносить на охоронний прилад і/або його клавіатуру таку позначку.

Як дізнатися свій пультовий номер від сигналізації?
Як дізнатися свій пультовий номер від сигналізації?
  1. Попросити підказати.

Якщо перші два пункти не увінчалися успіхом, то тут залишається лише передзвонити своєму персональному менеджеру / у службу техпідтримки компанії / на цілодобовий пульт охорони з проханням підказати вказану інформацію.

PS. Не забудьте після з’ясування десь записати даний код :)

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Михайло Горєлов/ автор статті

Заступник директора ТОВ «Альянс-безпека»

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
АЛЬЯНС-БЕЗПЕКА
Додати коментар