Виклик фахівця з сигналізації

Виклик фахівця з сигналізації

Вам потрібен виклик фахівця з сигналізації? Цілком можливо, бо в процесі експлуатації охоронної системи можуть виникати ситуації, коли клієнт не може сам впоратися зі встановленою на об’єкті технікою та потребує техпідтримки. Причина складнощів, що виникли, може носити як технічний характер (щось зламалося, «відійшло», необхідне регулювання та переналаштування) або ж користувач сумнівається, боїться щось зіпсувати, зламати або збити налаштування. Як правило, при виникненні тієї чи іншої проблеми клієнт здійснює дзвінок на наш цілодобовий пульт й робить заявку на виїзд інженера:

Доброго дня. Пультовий номер ####. Можна викликати електрика по охоронці? Як викликати майстра з ремонту сигналізації?

Оператор у телефонному режимі уточнює обставини складнощів, які відчуває користувач, дає рекомендації. У деяких випадках вдається виправити проблему навіть без фізичного відвідування об’єкту.

Якщо ж віддалено проблему ніяк не вирішити, то зазначена інформація передається у технічний відділ охоронної компанії Альянс-безпека. Якщо ситуація вимагає термінового втручання, наприклад, коли з причин поломки може постраждати захищеність об’єкта, то виїзд бригади ремонтних фахівців здійснюється негайно та у будь-який час дня і ночі.

Виклик фахівця з сигналізації

*

Нагадаємо, що виклик фахівця з сигналізації для клієнтів нашої компанії є безкоштовним. Для всіх інших також можливий виїзд на об’єкт для з’ясування причин непрацездатності охоронної системи (сигналізація, відеоспостереження, контроль доступу), але вартість такого обстеження вже буде розраховуватися в індивідуальному порядку. Можливі варіанти, коли зазначений виїзд також буде безкоштовний, наприклад, якщо ви побажаєте підключитися під цілодобову охорону на нашому пульті / укласти договір на післягарантійне обслуговування.

До речі, в зараз у нас діє дуже вигідна пропозиція: trade-in сигналізації. Деталі доступні на сторінці акції.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Михайло Горєлов/ автор статті

Заступник директора ТОВ «Альянс-безпека»

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
АЛЬЯНС-БЕЗПЕКА
Додати коментар