Чому відрізняється вартість пультової охорони квартири і приватного будинку

Чому відрізняється вартість пультової охорони квартири і приватного будинку

Чому абонплата пультової охорони за приватний будинок завжди вище аніж за охорону квартири? Припустимо, будинок стоїть навпроти багатоповерхівки, тобто не на відшибі десь. А ціна завжди відрізняється.

Це складніше

Річ у тім, що у випадку з будинком охоронна компанія має набагато більше ризиків. Як мінімум більше місць проникнення. У 90% випадків у квартиру можна потрапити виключно через вхідні двері. А у випадку з будинком це: вхідні двері, запасна, вікна першого поверху і т.д.

До того ж з цієї причини набагато більша ймовірність пограбування, бо сусіди не так близько, як у випадку з квартирою. Тобто ризик виявлення спроби пограбування набагато менше.

Ще врахуйте, що більшість приватних будинків розташовані поза містом, а у всіляких СМТ і селах, куди просто так не доїдеш. А в осінньо-зимовий період, коли і в місті не так просто кудись доїхати, нерідкі ситуації, що наряд просто «кидає» машину і кілометри йде лісами / полями у напрямку до об’єкта.

Стандартний комплект обладнання для невеликого об'єкта: прилад, датчики руху, відкриття та акумуляторна батарея
Стандартний комплект обладнання для невеликого об’єкта: прилад, датчики руху, відкриття та акумуляторна батарея

До того ж в приватні будинки з вищевказаних причин більше ставлять охоронного обладнання, а його теж треба обслуговувати — більше витрата часу технічного відділу компанії / палива.

Обслуговування охоронної сигналізації входить в абонентську плату навіть, якщо клієнт займався встановлення самостійно. Тут момент лише в тому, що якщо відбудеться якась серйозна поломка, то питаннями ремонту займається клієнт. Якщо можна все полагодити на місці, то, як правило, це робиться безкоштовно в рамках чинного договору

Відповідаючи на запитання, можемо сказати, що виходить дорожче, тому що більше ризик для охоронної компанії – ймовірність проникнення. Умовно у квартиру шлях один, будинок же має набагато більше вразливих місць + більш часте обслуговування.

Замість висновку

Підвести підсумок пропоную відповіддю на питання, яке не було поставлено, але так і напрошується: а що якщо порівнювати абонентську плату квартири, умовного офісу (або іншої комерційної нерухомості) і приватного будинку. Тут вже готової відповіді немає, але можна сказати, що однозначно ціна по офісу буде вище квартири. У безпеці, як і в інших сферах, послуги, що надаються безпосередньо людям нижче ніж аналогічні, але для підприємств. Пов’язано це з багатьма факторами, але основний — велика видаткова частина (податкових відрахувань). А ось наскільки і чи буде вона вище ніж у будинку — в більшості своїй залежить від того, яка його площа / обсяг використовуваної техніки + чи застосовується на об’єкті тривожна кнопка.

В цілому, якщо взяти одну і ту ж систему безпеки й встановити її в житло приватних осіб і на об’єкті комерційного типу (магазин, МАФ, офіс, склад тощо), то найчастіше абонплата буде найменшою у квартири, далі будуть «офіси» і найдорожче обійдеться охорона приватних будинків (або ж будуть + – в одну вартість).

Зазначений матеріал не претендує на істину останньої інстанції, а є особистою думкою автора, заснованому на ціноутворенні підключених на пульт цілодобового спостереження об’єктів (понад 3000).

Тетяна Яковенко
Тетяна Яковенко
Керівник відділу продажів у «Альянс-безпека»
Задати запитання

Є питання? У нас є відповіді! Напишіть мені або залиште коментар нижче.
Також рекомендую відвідати сторінку з нашими акціями. Впевнена, що у нас є те, що вас зацікавить 😊

Рейтинг
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
Михайло Горєлов/ автор статті

Заступник директора ТОВ «Альянс-безпека»

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
АЛЬЯНС-БЕЗПЕКА
Додати коментар