Як відбувається монтаж сигналізації?

Монтаж сигналізації

Як здати об’єкт під охорону? Як підключити під спостереження пультом охорони квартиру / будинок / офіс / магазин? Як відбувається монтаж сигналізації? – в цій статті ми хотіли б дати відповіді на ці та інші поширені запитання, пов’язані з підключенням нового об’єкту під охорону.

Як здати об’єкт під охорону?

Як зазвичай відбувається монтаж сигналізації? Найчастіше установка відбувається за наступним алгоритмом:

  1. Якщо об’єкт ще технічно не обладнано, то фахівці з нашого інженерного відділу здійснюють особисте відвідування або ж роблять розрахунки вартості на підставі отриманих планів приміщення;
  2. Далі закріплений за адресою менеджер обговорює деталі, побажання клієнта щодо функціоналу майбутньої системи, вивчає розроблену кошторисну документацію і приступає до обговорення деталей зі замовником. Як правило, із замовником обговорюються можливі вразливі місця (ймовірні точки проникнення злочинців) плюс те, яким чином за допомогою технічних засобів, мінімізувати ризик пограбування;
  3. Погодивши з клієнтом тип / кількість / місце установки охоронного обладнання менеджер передає дані у відділ закупівлі компанії Альянс-безпека, який відразу приступає до закупівлі датчиків, охоронного приладу, кабелю, іншого допоміжного обладнання та матеріалів (або при наявності поставляє все необхідне зі складу).

Попутно зі закупівлею складових майбутньої системи захисту уточнюється зручний для клієнта час під проведення монтажних робіт.

Що робити, якщо нещодавно зроблено ремонт?

Жодних проблем! В такому випадку ми запропонуємо для монтажу бездротову сигналізацію, яка жодним чином не порушить раніше зроблений ремонт, бо її установка не зажадає серйозного втручання в інтер’єр. Більш того, бездротові системи з якими ми працюємо, мають приємний та стильний дизайн, що дозволить датчикам вдало вписатися у будь-якій обстановці. Якщо ж запропонована менеджером бездротова сигналізація з якоїсь причини вас не влаштує, то можливий для кращого естетичного вигляду варіант закладки кабелю в короб (кабельний канал).

Якщо ж ремонт в процесі, то наші монтажники просто закладуть необхідну для роботи системи проводку (кабель) у стіну.

Скільки треба часу для підключення під охорону?

В середньому весь процес від відвідування об’єкта інженером до підписання договору і установки системи займає один робочий день. У разі реальної загрози життю і майну даний показник буде зменшено за рахунок залучення в роботу додаткових працівників. Всі роботи будуть проведені у зручний для клієнта час.

Звертаємо вашу увагу на те, що в роботі ми в рівній мірі використовуємо як бездротову так і дротову сигналізацію. Вибір того чи іншого варіанту робиться виходячи з особливостей об’єкта і бажань клієнта. У середньому монтаж + налаштування сигналізації займає від 3 годин до декількох днів, залежно від розміру та кількості приміщень і необхідності здійснювати додаткові інженерні або будівельні роботи на кшталт штроблення стін або інших робіт підвищеної складності (висотні роботи, монтаж на вулиці в осінньо-зимовий період тощо).

Скільки коштуватиме підключення на пульт охорони?

Підключення під спостереження пультом цілодобової охорони у нас безкоштовне як для тих, хто замовляв монтаж у охоронній компанії Альянс-Безпека, так і для тих, у кого вже є встановлене обладнання. Різниця лише в тому, що у другому випадку необхідний візит наших експертів для перевірки змонтованого обладнання на сумісність з нашим пультом. Якщо конфлікту обладнання немає, то на місці проводиться перепрограмування і підключення. Не виключений варіант і trade-in сигналізації.

Зверніть увагу, що всі послуги здійснюються «під ключ», тобто від клієнта необхідно лише висловити свої побажання і обговорити можливі нюанси та «підводні камені», а про все інше подбаємо ми. Запевняємо вас, що попереднє обговорення дійсно необхідне для того, щоб змонтована охоронна сигналізація не тільки повністю задовольнила за своїм функціоналом і зовнішнім виглядом замовника, але при цьому не залишала «мертвих зон», через які злочинець може непомітно потрапити на об’єкт.

Скільки коштує монтаж сигналізації, яка буде абонентська плата?

Давайте спробуємо вивести мінімальну вартість монтажних послуг. Припустимо, необхідно обладнати квартиру, що знаходиться не на першому або останньому поверсі будівлі. Крім того, зазначена квартира не має будь-яких архітектурних особливостей (пожежна драбина, козирок, що дозволить потрапити до вікна, тощо), які могли б дозволити влізти злочинцям іншим способом, окрім як шляхом злому замків вхідних дверей.

* за статистикою, левова частка пограбувань припадає саме на перший і останній поверхи будівлі. Саме тому ми завжди рекомендуємо встановлювати датчики на відкриття всіх вікон в приміщеннях. В іншому випадку, грабіжник може непоміченим проникнути через не обладнане вікно / приміщення і сигнал «тривога» надійде лише тоді, коли він потрапить в поле дії датчика. Тобто в теорії злочинець може перебувати до виявлення досить довгий час, а потім, при найменшому ризику виявлення, тут же втекти. Якщо ж вікно обладнане датчиками, то сигнал про проникнення прийде ще в процесі спроби злому вікна / двері. Більш детально про це ми писали тут.

Описану вище квартиру можна сміливо обладнати по так званій «вхідній зоні». В такому випадку розрахунок вийде наступний:

Розрахунок мінімальної вартості монтажних робіт та обладнання для охорони об’єкта з підключенням на пульт централізованої безпеки.

ОписВартість, грн.
Перехід від іншої компанії
(виїзд інженера, аудит системи безпеки, перепідключення на наш пульт охорони)
Безкоштовно
Монтаж в базовій комплектації (датчики відкриття дверей та/або руху + монтажні роботи)від 8000
Монтаж у повній комплектації (дротові / бездротові датчики відкриття дверей, вікон, руху, розбиття скла + монтажні роботи).від 9800

Можлива безвідсоткова розстрочка на термін до 3-х місяців!

Максимальну ж вартість визначити просто неможливо, та й позбавлено це всякого сенсу. Головне, що треба зрозуміти, що чим більше датчиків, чим складнішу необхідно виконати роботу – тим вище буде підсумкова вартість робіт.

Детальний прайс-лист:

Вид робітОрієнтовна вартість, грн.
Встановлення датчика розбиття скла300
Монтаж і програмування бездротового датчика300
Встановлення ІЧ датчика на вулиці350
Пусконалагоджувальні роботи приймально-контрольного приладу (ППК, хаб)1000
Встановлення датчика відкриття вікон і дверей СМК (геркон)300
Інсталяція безперебійного блоку живлення200
Прокладання підземної кабельної комунікації за метр70
Налагодження охоронної системи800
Встановлення приймально-контрольного приладу800
Встановлення ІЧ бар'єру двох позиційного, "штора"900
Встановлення світло-звукового оповіщувача (сирена, ревун)300
Встановлення світлозвукового сповіщувача (на вулиці)400
Прокладка гофро труби за метр30
Встановлення ІЧ датчика руху300
Встановлення датчика затоплення100
Встановлення та базове налаштування комплекту сигналізації AJax Starter Kit900
Встановлення датчика диму300
Монтаж клавіатури250
Програмування ключів (мітки та брелоки Ajax) за шт.50
Модернізація та покращення системи безпеки3500
Демонтаж централі та датчиків600

Абонентська плата

Абонентська ж плата у нас стартує від 250 гривень (цілодобове спостереження) і від 450 гривень за послуги охорони на об’єкті (цілодобове спостереження, виїзди групи швидкого реагування, страховка та ін.). 

Що входить в абонентську плату?

У щомісячну абонплату за послуги охорони входить:

  • Безперервне спостереження стану справ на об’єкті,  дистанційний моніторинг за справністю встановленої системи і всіх її компонентів (охоронний прилад, датчики відкриття, руху, затоплення, вібрації, розбиття скла, витоку газу, тощо);
  • Технічна підтримка, що працює в режимі 24/7/365 без обіду, сну та вихідних;
  • Терміновий виїзд групи затримання, якщо з об’єкту надійшов сигнал тривоги (спрацьовування сигналізації, натиснення тривожної кнопки і т. д.);
  • Технічне обслуговування систем безпеки;
  • Страхування та матеріальна відповідальність від 10000 гривень;
  • Безкоштовні консультації та рекомендації.

Можна здати об’єкт під охорону тільки в Києві? Де ви ще працюєте?

Ми можемо здійснити монтаж сигналізації практично в будь-якому населеному пункті України. Для уточнення наявності можливості забезпечити реагування у вашому регіоні скористайтеся контактами або уточніть зазначене питання в чаті у менеджера техпідтримки.

монтаж сигналізації
Монтаж сигналізації

Які документи необхідні для здачі об’єкта під охорону?

Перелік документів різниться залежно від типу об’єкта. Так, при підключенні квартири ми попросимо копію документа на право власності (договір купівлі-продажу, свідоцтво на право власності, договір оренди приміщення тощо), ідентифікаційний код і паспорт.

У випадку з комерційною нерухомістю, із зазначеного переліку будуть виключені документи для ідентифікації особи, але натомість ми попросимо надати інформацію, що має відношення до юридичної особи (свідоцтво реєстрації, виписка, тощо).

Зверніть увагу, що при небажанні надавати той чи інший документ або при відсутності його в наявності, обговорюється альтернативний варіант. У будь-якому випадку, бюрократична тяганина – не привід залишати об’єкт без охорони.

Чи потрібно давати охороні ключ від вхідних дверей?

Ні, подібне ми не практикуємо. Однак у деяких випадках ми все ж просимо клієнта надати нам дублікат ключа від домофонної панелі парадного або від хвіртки / воріт, щоб у разі надходження сигналу «Тривога» група швидкого реагування змогла максимально швидко потрапити до об’єкта для з’ясування причин спрацювання сигналізації та здійснення комплексу заходів для затримання злочинців.

Що робити при відсутності телефонної лінії?

Нічого робити не потрібно, так як охорона по телефонній лінії вже не здійснюється і такий спосіб охорони в Україні вже в минулому. Ми спостерігаємо за об’єктом за допомогою більш сучасних каналів зв’язку -GPRS (мобільний інтернет) і CSD (голосовий канал).

Рейтинг
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
Сергій Савчук/ автор статті

Директор ТОВ «Альянс-безпека»

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
АЛЬЯНС-БЕЗПЕКА
Додати коментар